Wspólne randkowanie z BF1 Panów po 30-stce :)

24

Komentarz

• novakowskitomek
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam. Wiek 32 lata, "mic" na wyposażeniu. Preferuję głównie Podbój, klasa medyk. PSN: novy2kpl
  • arni_xx_pl
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 23 Member
    witam. zmienilem konto chetni do wspolnej gry prosze wysylac zaproszenia pod nick:
    ARNI_BacK
    jest Nas juz 24 chlopa ale poszukujemy dalej. nie kazdy moze grac o okreslonych porach.
  • MiroAres
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam. Będę bardzo wdzięczny za przyjęcie do grupy. Preferuję Podbój i Dominacja, klasa zwiadowca czasem szturmowiec - no i teraz najciekawsze - mam 52 lata
    nick: MiroAres
  • mikaelo77
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam. Chetnie dolacze do grona dinozaurow ;D. Gram najczesciej wieczorami i tez przede wszystkim objective, w weekend chetnie z drineczkiem ;) Zapraszajcie: mikaelo77
  • Robsont44
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Siema dziadki... chętnie dołączę. 38 wiosen, Nick: Robstont
  • Grigo006
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Tylko bez dziadków proszę.
  • graphit_pl
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    To ja również poproszę :) 38 lat, przeważnie wieczorem i zawsze z % w ręku. PSN:graphit_pl
  • liquid_ssssnake
    20 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    No i takie coś mi się podoba, sami dorośli, bez piskląt na imprezie :D

• Kaczor-999x
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Cześć - Poproszę o dodanie do znajomych :) 32 lata gram raczej w weekendy w tygodniu zbieranie bawełny + opiekunka i przykładny mąż wynoszący śmieci . Pozdrawiam Kaczor-999
  • Kaczor-999x
    Poproszę jeszcze raz o wysłanie zaproszenia bo coś namieszałem i już nie widzę Was - Dzięki , chyba ruda z biedry za mocno kopnęła :)
  • tajwan02_pl
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    edytowano kwiecień 2017
    I Ja chętnie pociupie, wiek 34 a gram jak mam czas i ochotke ;) różnie to bywa przy pracy zmianowej ;) pozdrawiam nick psn --> tajwan02_pl

Dodam że pogrywam szturmowcem ale najwygodniej raczej medykiem mi sie gra :) więc mogł bym z strzykawka i apteczką pobiegać :)
  • arni_xx_pl
    18 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 23 Member
    tajwan02_pl wysyłam Ci zaproszenie :) jest już Nas spora grupa, gracze a raczej starsi Panowie grają o rożnych porach więc znajdziesz ekipę pod siebie i swój czas gry. mamy swój post więc można sie integrować i umawiać na wsólną grę
    Pozdro
  • Felek92
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Witam, wraz z kompanem szukamy ekipy do grania, oboje 25 lat. Gramy wieczorami no i w weekendy gdy jest czas. Przydalo by sie paru graczy do luznego grania bez spiny. Jak cos to dodajcie : felo1992 oraz ovio77.
  • kerjab
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam
    też pracuję na zmiany więc czasem gram rano a czasem popołudniu. Mam 31 lat i z całą pewnością nie jestem wymiataczem. Gram w BF bo czerpię z tego przyjemność.
    Od zawsze grałem medykiem albo wsparciem ale teraz przerzuciłem się na szturmowca. Nie oznacza to że czasem nie wezmę apteczki i strzykawki żeby podnosić współtowarzyszy broni. Wszystko zależy od sytuacji na linii frontu.
  • arni_xx_pl
    Witam. felo1992, ovio77 oraz kerjab wysyłam Wam zaproszenia z konta Arni_Back. grupa sie powiększa jest już Nas 35 dusz chętnych od gry :). Bedziemy tworzyć pluton więc czym wiecej tym lepiej. niech Nas widzą i słyszą.....
    Pozdrawiam
  • Bartima92PL
    Witam,
    mam 25 lat więc już bliżej do 30 niż 18. Gram gdy jest czas, na luźno bez spiny, różnie - czasem lepiej czasem gorzej. Nie mam sprecyzowanej klasy, zależy czego wymaga sytuacja.
    PSN: Bartimaeus04
  • kozlovDK
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Może jakiś klan by założyć?
    Wymagania
    -piwo do gry
    -Słuchaweczki i mikrofon
    - wiek 25+
    Ktoś podjął by się tematu ?
  • rafal_cz
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam,
    Stwierdziłem, że sprawdze forum i od razu strzał w 10tke. 34 na karku, także pierwszy warunek spełniony. Bardzo chętnie dołączę do grupy. Mój nick raf_czar
  • kozlovDK
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    arni_xx_pl napisał użytkownik: »
    Witam. felo1992, ovio77 oraz kerjab wysyłam Wam zaproszenia z konta Arni_Back. grupa sie powiększa jest już Nas 35 dusz chętnych od gry :). Bedziemy tworzyć pluton więc czym wiecej tym lepiej. niech Nas widzą i słyszą.....
    Pozdrawiam

Witam .Proszę o zaproszenie do grupy. 28 lat. PSN: mlodyyydk . Dzięki i do zobaczenia na polu bitwy przy piwku
  • Adiem87
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam

Chętnie pogram wiek 30 lat :) nie mam headset'a, ale będzie pretekst żeby zakupić :) objective jak najbardziej :) nick PSN - Adiem87
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!