Jaka mysz do Battlefielda?

«13
Adriano171717
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Hey, z powodu awarii starej myszy przymierzam się do zakupu nowej i stąd pytanie - jaką mysz polecacie do Battlefielda?
Od razu dodam że interesują mnie myszy w cenie do 170 zł. Nie jestem jakimś PRO Gamerem ale chciałbym mieć produkt precyzyjny, solidny i dobrej jakości, który pozwoli na efektywną i przyjemną grę. Zastanawiam się nad zakupem A4Tech Bloody Terminator Laser TL80 (http://www.komputronik.pl/product/278321/a4tech-bloody-terminator-laser-tl80.html) co o niej sądzicie?

Z góry dziękuje za wszelkie opinie, podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam graczy!

Komentarz

• SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Polecam Logitech G502 zakup na lata. Wygodna odpowiednio czuła. Nie to co padaki pokroju razera cena 2 razy większa a 2 lata i pada sensor

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Adriano171717
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Świetna mysz ale chyba trochę przekracza budżet ;)
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    To od znajomych myszki: SteelSeries Kana V2,Logitech G300,Natec Genesis GX77 też nie narzekają na działanie

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Adriano171717
    dzięki, wezmę pod uwagę. A czy ktoś z was może ocenić tą A4Tech Terminator TL80? Albo chociaż przejrzeć specyfikację i powiedzieć czy jest ok? Ma dość dobrą cenę jak na to co oferuje na pierwszy rzut oka
  • SylwesterSpalony
    edytowano styczeń 2017
    Komputronik ma za drogo wszystko to po pierwsze :) tu masz taniej https://proline.pl/?p=A4TMYS45089 a co do jakości się nie wypowiem z tego co czytam ma jakieś problemy z podwójnymi klikami poczytaj sobie w Google opinie
    Post edited by SylwesterSpalony on

• LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    SylwesterSpalony napisał użytkownik: »
    Polecam Logitech G502 zakup na lata. Wygodna odpowiednio czuła. Nie to co padaki pokroju razera cena 2 razy większa a 2 lata i pada sensor

Zgadzam sie co do tego Logitecha bo znajoma go posiada i bardzo sobie go chwali, zgadzam sie rowniez co do opinii na temat razera, posiadalem poprzednia myche razera i wlasnie padl mi w nej sensor, dodatkowo miala problem double klika na lewym przycisku co mnie tez strasznie wkurzalo.
    Adriano171717 napisał użytkownik: »
    dzięki, wezmę pod uwagę. A czy ktoś z was może ocenić tą A4Tech Terminator TL80? Albo chociaż przejrzeć specyfikację i powiedzieć czy jest ok? Ma dość dobrą cenę jak na to co oferuje na pierwszy rzut oka

Parametry nie sa zle ale testowalem swego czasu myche A4Techa Bloody, co prawda inny model, ale w moim odczuciu materialy z jakich zostala wykonana sa slabej jakosci (na co przeklada sie wlasnie cena tych myszek) a przycisk do zmiany dpi po 3 uzyciu zostal w myszce i juz nie wyskoczyl wiec poprostu sobie odpuscilem a4tech. Nie znaczy to oczywiscie ze z ta myszka musi byc to samo. Ja bym jednak na Twoim miejscu sprobowal dozbierac troszke zlociszczy i kupil cos sprawdzonego, a taki sprzet da Ci wiele radosci na dluzej.
  • GrUbY95PL
    1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    pierwszą myszą porządną myszą jaką miałem to był logitech g500 które do dnia dzisiejszego służy mojemu bratu ( mysz ma jakieś 4-5 lat i dalej jest w pełni sprawna fakt raz wymieniałem ślizgacze koszt ok 20 zł 25 zł) a teraz posiadam ss rival 100 i też jestem mega z niej zadowolony
  • -RIP-Grego
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    A4tech robi myszki raczej duże co dla mnie jest zaletą bo mam wielkie łapska :)Tego modelu nie używałem ale miałem wcześniej optyczną a terazA4tech laser xgame x750 i jestem z niej zadowolony .Nic się nie psuje ani nie odpada .Możliwe że wynika to z przyzwyczajenia do marki i moich niedużych wymagań.Jestem raczej dawcą fragów niż pro gamerem:)
  • gracz01234
    43 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano styczeń 2017
    Ja bardzo lubię myszy razera, tyle że fakt faktem średnio co 2,5 roku masz nową :)
    Post edited by gracz01234 on
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja polecam tą na której gram SteelSeries Rival :D
  • BlueTiger07
    359 postsPosty: 365Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2017
    Od ponad trzech lat używam A4Tech z serii Bloody, model V5. Na samym tylko BF4 naklikane 3tys godzin, pomijam już inne gry. Mysz bardzo solidna, do tej pory działa bez żadnego problemu, sensor laserowy, 7 przycisków + rolka, kabel USB w oplocie i za cenę 70-80zł nie ma moim zdaniem nic lepszego a przynajmniej nie było gdy ją kupowałem.
    V5_P_B_en.jpg
    Gdybym musiał teraz zmienić mysz pewnie kupiłbym bez zastanowienia ten sam model, trochę czasu minęło odkąd ją mam więc można przejrzeć nowsze modele laserowe A4Tech z serii Bloody, są też wersje dla prawo i lewo ręcznych. Tak więc nawiązując do tematu, polecam myszy z serii Bloody, wyjątkowo solidne i wytrzymałe za nieduże pieniądze.
  • deran05
    8 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    BlueTiger07,
    możesz jeszcze dodać ze w trybie pistol only w BF4 strzela 3 razy a medykiem w BF1 2. :smiley: )))
  • SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    A co za problem zrobić makro na (ile się chce) razy strzelić ;)
  • oOTomekOo
    18 postsPosty: 23Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Od siebie mogę polecić Dream Machines DM1 Pro
  • Popcio__PL
    46 postsPosty: 48Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Adriano171717 napisał użytkownik: »
    Hey, z powodu awarii starej myszy przymierzam się do zakupu nowej i stąd pytanie - jaką mysz polecacie do Battlefielda?
    Od razu dodam że interesują mnie myszy w cenie do 170 zł. Nie jestem jakimś PRO Gamerem ale chciałbym mieć produkt precyzyjny, solidny i dobrej jakości, który pozwoli na efektywną i przyjemną grę. Zastanawiam się nad zakupem A4Tech Bloody Terminator Laser TL80 (http://www.komputronik.pl/product/278321/a4tech-bloody-terminator-laser-tl80.html) co o niej sądzicie?

Z góry dziękuje za wszelkie opinie, podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam graczy!

RAZER ABYSSUS,RAZER DEATHADDER

• TSKY_Ksobinho
    8 postsPosty: 9Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja od 2 lat lece na a4tech bloody V7M
    8klawiszy
    3200 dpi
    Metalowe slizgacze...
    W cenie poniżej 100zl...nie ma zadnych double click'ow , sensor dziala jak nalezy...
    Dobre oprogramowanie...jestem mega zadowolony...
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Razer abyssuss fatalny był i leży w szufladzie.
    Szczerze to nie radzę słuchać tych wszystkich drogich propozycji, gram od lat na wielu sprzętach. Może nie jestem w nic pro (prócz Fify, ale to już gamepad) ale mogę śmiało polecić do bf1 mysz Natec Genesis gx 77. Dobry sensor, (nie jak to trzesace się ☹☹☹☹ w razer abyssuss) odpowiednia waga, mega wygodna i sporo przycisków. W BF przyciski się przydają. Na myszy mam maskę pgaz, oznaczanie wrogów, granaty i atak wręcz. Dzięki temu mogłem zwolnić Q do broni podręcznej a E do podstawowej, scroll UP gadżet 1, scroll down gadżet 2, klawisz użyj-wsiądź pod F, taki config naprawdę daje radę.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2017
    Maxunited89 napisał użytkownik: »
    Razer abyssuss fatalny był i leży w szufladzie.
    Szczerze to nie radzę słuchać tych wszystkich drogich propozycji, gram od lat na wielu sprzętach.

Zależy ile kasy ktoś chce przeznaczyć na gryzonia i czego oczekuje. Ostatnia myszka od A4tech za ok 80 zeta działała 2 miechy. Postanowiłem zapłacić więcej za lepszą jakość. Wtedy na rynek wchodził G502 i go kupiłem. Nie mam z nią żadnych problemów a kalibracja pod konkretną powierzchnię działa zajefajnie.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Na Natec Genesis gx 77 działa bez zarzutów już 1,5 roku. Ale fakt, że G502 to dobra propozycja. Wszystko zależy od zasobności portfela. Jak kolega ma 300 zł na mysz to brać logitech.
  • 1-AS-MAG-1
    44 postsPosty: 48Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    chaos co ty gadasz mam a4tech bloody 8 od poltora roku i wszystko z mysza ok
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!