Jaka mysz do Battlefielda?

2

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    1-AS----MAG-- napisał użytkownik: »
    chaos co ty gadasz mam a4tech bloody 8 od poltora roku i wszystko z mysza ok

To gratuluje. Nie wiem jak bloody 8 się sprawdza bo nie miałem go tylko jakąś X5 albo X7 Oscar Edition. Po 2 miechach lewy przycisk zaczął się sypać i gryzoń zakończył żywot na ścianie :)
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Temat trochę bez sensu bo ilu ludzi tyle myszy. Każdy poleci ci to czym sam gra a myszy na rynku jest trochę, więc wybór będzie trudny.
    Ja sam na przykład używam Gigabyte M8000X i nie narzekam.
  • TSKY_Ksobinho
    8 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 9 Member
    edytowano styczeń 2017
    Mi tez te z oscarem nie podchodzily, ale nie mozna podpinac do siebie tych dwoch roznych serii myszek bo bloody bije je na glowe
  • Brian9021
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Ja polecam A4 Tech Bloody Blazing A90 ( https://www.morele.net/mysz-a4-tech-bloody-blazing-a90-a4tmys45083-757937/ )
    Kształk jak Razer Deathadde, całkiem spoko sensor i cena nie jest kosmiczna)
  • VXBronsonXV
    241 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 272 Member
    razer abyssus v2.dostałem ją na święta.jest dla lewo i praworęcznych.daje rade.
  • adi0PL
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Ja osobiście korzystam od przeszło roku z nieprofilowanej Steelseries sensei raw rubberized i sprawdza się rewelacyjnie. Możliwość szybkiego przełączania pomiędzy dwiema zaprogramowanymi ustawieniami DPI sprawia, że możemy idealnie dopasować sobie czułość do celowania z automatu jak i lunety.
  • Zbrozlo
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 4 Member
    Od kilku lat używam mych serii A4tech bloody v ileśtam (aktualnie 8) i nigdy nie miałem problemu z zacinającymi się przyciskami. Jedyny mankament to po dlugim uzywaniu (ok 2 lat) zaczyna się ścierać ta matowa powłoka. Tak wiec z czystym sumieniem polecam A4techy Bloody
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Jak mysz to zdecydowanie Logitech
    Mam Logitech G5 (2007 rok) aktualnie używa ją kobieta na laptopie
    Miałem Logitech g9x (2009 rok chyba) przestał kontaktować prawy przycisk , były z nią problemy więc ja zniszczyłem własnoręcznie :)
    Aktualnie Logitech G502 (2016 rok) cały czas działa i spełnia moje wymagania :)
    do tego klawiatura G510S
  • RobKul86
    111 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 120 Member
    edytowano maj 2017
    Korzystam z Modecom MC-GM4. Kupiłem za jakieś 70 zł i jest ok.

Tak w ogóle... sam napisałeś, że nie jest pro-gamerem, więc nie ma co patrzeć na jak najlepsze i jak najdroższe myszki. Droga myszka, drogiego producenta skilla nie doda. Chyba, że ktoś potrzebuje psychicznego poczucia, że dobra, droga myszka mu w czymś pomaga? Przez jakiś czas grałem na jakimś no-namie za 40 zł i wcale gorzej mi nie szło ;)
  • PatrykSI
    4 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    Ja mam Zowie FK1, co prawda cena teraz wynosi 280zl, bo sie zminil wlasciciel, ja kupowalem za 240zl, ale mozna dorwac uzywki w stanie prawie jak nowym w twoim budzecie. Swietna myszka, wygodna, precezyjna, dodatkowa przyciski, topowy sensor, nie zmieniłbym na żadną inną ;)
  • Woitaz
    5 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 5 Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Jak mysz to zdecydowanie Logitech
    Mam Logitech G5 (2007 rok) aktualnie używa ją kobieta na laptopie
    Miałem Logitech g9x (2009 rok chyba) przestał kontaktować prawy przycisk , były z nią problemy więc ja zniszczyłem własnoręcznie :)
    Aktualnie Logitech G502 (2016 rok) cały czas działa i spełnia moje wymagania :)
    do tego klawiatura G510S

Jeśli chodzi o mnie to od lat używam Logitech'ów i nie narzekam. G 502 mam nadal do lapka. Na stacjonarce używam G402 i klawiatury G19s.
  • AlcedoPL
    38 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 38 Member
    edytowano maj 2017
    Logitech to klasa sama w sobie, ponadto mają bardzo dobry support. Gram w bf1 na g502 i g810. Warto obserwować promocję (logitech organizuje je często), w czasie których można wyrwać sprzęt w dość korzystnych cenach. Widziałem ich wiele w xkomie, komputroniku czy euroagd. Co do razera ponoć ostatnio się zepsuł, słyszałem o problemach z sensorami czy dwuklikiem. Niezły jest też logitecg g402.
  • Lu85Fi
    12 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 12 Member
    edytowano maj 2017
    Ja korzystam od ponad trzech lat z zestawu logitech G600 MMO i G13.Sprzet nie do zajechania.
  • BPt-Subman
    29 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 32 Member
    Powiem tak, miałem na początku Logitecha G5, ale rewelacji nie było. Potem zmieniłem na Razzera DeathAdder i było lepiej. Natomiast obecnie posiadam Zowie EC1-A i jest to chyba najlepsza mysz na rynku dla graczy FPS. Chodzi przede wszystkim o bardzo dobrą precyzję, brakiem akceleracji , predykcji czy też interpolacji i dysponuje najlepszym na rynku sensorem optycznym. A to jest najistotniejsze dla graczy FPS, a nie przebajerowane myszki w których wszystko musi się świecić.

Mam INTELa i gram na LOW ✶ ✶ ✶ Zapraszamy do Bullet Point

• AlcedoPL
    38 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 38 Member
    Dla jednego Zośka dla drugiego Maryśka. Najlepiej pojechać do dużego sklepu i dobrać indywidualnie pod rękę.
  • SkyZeWonsem
    1305 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,318 Member
    Ja tam jadę na Genesys GX78. Nie wiem czy jest dobra czy zła ale na pewno dobrze leży mi w ręce i ma sporo guzików.
  • AlcedoPL
    I właśnie o to chodzi, dobrać sprzęt pod siebie.
  • Kloocek
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    edytowano czerwiec 2017
    Ja osobiście używam ROCCAT Kone Pure świetne możliwości inwidualnego skonfigurowania myszy do własnych preferencji. Świetnie leży w dłoni, 8200dpi, dodatkowe przyciski, (możliwość zdublowania ich funkcji przy wciśnięciu jednego z nich. Możemy przypisać inne zadania lub też całe makra np czy to dla lpm czy ppm.) naprawdę polecam
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    edytowano czerwiec 2017
    8200dpi :open_mouth: :open_mouth:
    Kwestia przyzwyczajenia, gram myszk do MMORPG Corsair Scimitar PRO a zawsze jestem w top3 ;D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!