Jaka mysz do Battlefielda?

13»

Komentarz

• Zero92PL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Polecam sprawdzić Logitech G402, miałem, korzystałem, bardzo fajna a teraz w xkomie można ją za 200 zł wyjąć, dobra promocja na nią jest
  • hooliganel
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jak sie przesiadlem z jakiejs zwyklej myszki z 3 stopniami dpi na kombajn serii bloody to osiwiałem... samo oprogramowanie do myszki i ilosc opcji ktore oferuje wywolalo we mnie szokencje... nie mialem pojecia jaka niesamowita roznice robi np. Czestotliwosc odswiezania myszki^^! Moja akurat maxa ma 1000Hz!. Nieziemska różnica! Dokladnosc a przede wszystkim płynnosc ruchu! Przez tą myszke zaczalem kombinowac ze sprzetem i ustawieniami dzieki czemu gram 10x lepiej, szybciej i celniej jak wczesniej!:) do tej pory walcze ustawienia grafiki i czulosci celowania bo ciagle mam wrazenie ze cos mi nie pasi:P
  • Lukasz_ati
    29 postsPosty: 33Member, Battlefield, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    Ja dodam od siebie posiadałem myszy różnej maści i marek , testowałem myszki od 80 do 350 zł do gry w CSGO mysz musi
    być odpowiednio wyważona czuła nie zawodna . Wybór padł na firmę ROOCAT mam 2 modele Roocat Lua i Kova[+].
    Lua jest najmniejszą w ich ofercie gamingówką ale dobrze mi leży w dłoni , materiał z jakiego jest wykonana jest bardzo dobry od 2 lat nie mam na niej śladów zużycia [ dobra niemiecka robota ] i jest tania zależnie od sklepów 100 - 110 pln. https://www.roccat.org/pl-PL/Products/Gaming-Mice/
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!