Potrzebna 1 osoba do odblokowania Luku WIDMO

xGejsza
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
edytowano styczeń 2017
Witam...
poszukuje ekipy do odblokowania luku widmo,zdaje sobie sprawe ze praktycznie kazdy juz to zrobilem lecz ja nie^^
ukonczylem wszystkie zadania
wiec potrzeba mi 3 osoby z niesmiertelnikami z innych map
jesli ktos bylby chetny pomoc dorwac mi te ustrojstwo to nick z pss to gejsza1909
dodam ze muce na ps4
z gory wielkie dzieki

EDIT^^ potrzeba ludzi z niesmiertelnikami z map HANGAR 21 i OLBRZYMY Z KARELI
Post edited by xGejsza on

Komentarz

• Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Łuk widmo możesz podnieść z gleby na mapie nie musisz robić zadania, tylko niestety nie pamiętam która to była taka dżunglowa chyba w necie na pewno znajdziesz lokacje.
  • xGejsza
    wiem juz to zrobilem lecz chcialem ukonczyc zadanie jak nalezy^^
  • raszykoz
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    cześć chętnie się dołączę do Twojej prośby.Mój nick na ps4 raszykoz , nieśmiertelnik mam z mapy kryptonim młot
  • O_P_N_85
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    witam moge pomóc mój nik na ps4 Glacek_85
  • rooi_horing
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    jasne... kiedy?
  • xGejsza
    podaj nick na psn to sie wszyscy dogadamy
  • Rieper1985_PL
    15 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Sa jeszcze jacys chetni do luku? Ja szukam osob, lecz posiadam tylko 2 dogtagi - hangar 21 i olbrzymy z kareli. A chcialbym odblokowac koncowe zadanie z lukiem. Pozdro
  • JanekSDZ-PL
    5 postsPosty: 6Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Mogę Ci pomóc mam wszystkie dog tagi :) tylko dodaj mnie do znajomych to łatwiej się skontaktujemy.
  • SKORY30
    10 postsPosty: 11Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano wrzesień 2017
    Podpinam się pod post JanekSDZ-PL....
    Post edited by SKORY30 on
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!