Nieaktywny pad w BF1

RobKul86
96 postsPosty: 104Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam. Mam następujący problem: chciałem spróbować grania w gry FPS na padzie. Tak, wiem, bluźnierstwo. Dla swojej obrony napiszę, że to tylko ciekawość z mojej strony.
Zakupiony pad to Tracer Shogun USB.
Pad został zainstalowany, system (Windows 10 64bit) go widzi, można go kalibrować. Niestety, gra go nie widzi. Nic się nie da ustawić, przestawić w opcjach BF'a, użyć przypisania przyciskó. Spróbowałem nawet programu x360ce służącego do emulacji pada z Xbox. Bez skutku. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Ponoć bez problemu działają oryginalne pady z Playstation i Xbox, ale nie chciałem ryzykować wydatków. Czy ktoś jest w stanie pomóc?

Mała prośba - jak ktoś ma zamiar na mnie bluzgać za próbę grania w fps'a na padzie, to niech sobie odpuści i nic nie pisze ;)

Komentarz

• TheGhartan
    118 postsPosty: 123Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Osobiście na padzie nie gram ale posiadam pada od xboxa i działa bez problemów, też sprawdzałem z ciekawości. Więc chyba to wina pada albo gra widzi tylko te "lepsze".
  • RobKul86
    edytowano styczeń 2017
    Znalazłem rozwiązanie. Korzystałem z podobnego, ale ten okazał się skuteczny.
  • jacb2
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    RobKul86 napisał użytkownik: »
    Znalazłem rozwiązanie. Korzystałem z podobnego, ale ten okazał się skuteczny.

link wygasł możesz dać nowy :)
  • RobKul86
    edytowano 11 luty
    Spróbuj tego tutoriala:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!