Dodatek: "Nie przejdą" pierwsze detale.

2456

Komentarz

• VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    prezesow napisał użytkownik: »
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Nowe rangi i odblokowania : Kontynuuj swoją karierę w Battlefield 1 i awansuj do 10 kolejnych rang. W dodatku „Nie przejdą” odblokujesz nowe medale, nieśmiertelniki, gwiazdki za służbę i wpisy do kodeksu.

Mam pytanie 10 kolejnych rang to chodzi o kolejne 10 lvl dla danej klasy np szturmowiec, czy o podniesienie ogólnego lvl z 100 na 110?

no chyba raczej lvl bo po co by to było jak najwyższe bronie odblokowują się na 10 randze
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    O podniesienie LVL postaci ze 100 do 110. Coś słyszałem, że planują podnieś poziom klas do 15. Ponoć jest tak w CTE.
    edytowano luty 2017
    Spoko dziekuje Panowie za odpowiedz! @0Bronson0 wiesz maja byc jakies nowe bronie chyba, w koncu do okopow dolacza armia francuska :smile:
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano luty 2017
    Jak ogladalem filmik od "KromkaChleba: na YT to wspomina o tym, ze kazda klasa dostanie mozliwosc rozwoju do 50 lvl, wiec z kazdym dodatkiem bedzie 10 kolejnych poziomow, w zalozeniu sa 4 dlc wiec by sie zgadzalo. (konkretnie dajcie na 6.12 na filmiku)

• prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano luty 2017
    @Lucas-Gannicus Ciekawe w takim wypadku czy majac nabite np 1500000 pkt na szturmowcu automatycznie wskoczy ten 20 lvl czy punkty sie wyzeruja do 10 lvl i bedzie trzeba nabijać na nowo. Ja Kromke zrozumialem tak, ze od razu ma byc 50lvl i to testuja na CTE min po to maja byc baretki ulatwiajace expienie
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano luty 2017
    Szczerze mowiac nie wiem do konca, wydaje mi sie ze on podaje o mozliwosci rozwoju do 50 lvl ale po wszystkich dlc bo z tych info, ktore do tej pory posiadam to po najblizszym dlc podniosa tylko o 10 lvl, wiec zakladam jak wspomnialem w poscie powyzej, ze co dlc bedzie 10 poziomow wiecej. Co do pkt expa na konkretnej klasie tez nie wiem czy odrazu dostanie sie poziom konkretny czy nadal trzeba bedzie nabijac (sam mam na szturmowcu prawie 8 milionow expa) To samo tyczy sie kodeksow, za kazde 500 kilsow dana bronia dostanie sie elitarny kodeks, wiec jesli mam na broni przekroczone 500 kilsow to tez z automatu powinienem go dostac. Pozostaja domysly i czekac na konkrety. Narazie dziele sie tym co wiem, gdy bede wiedzial cos wiecej napewno sie tym podziele :)
  • Skotn1k
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wiadomo kiedy dokładnie wyjdzie dodatek dla posiadaczy Premium ?
  • bryjas1989
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Dołączam do pytania, co z 2tygodniowym wcześniejszym dostępem ?
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie nie wiadomo kiedy, na razie informacja jest taka że w marcu
  • bryjas1989
    12 postsPosty: 12Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    dzięki
  • BlueTiger07
    359 postsPosty: 365Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Nowy tryb gry : Linia frontu
    Post edited by BlueTiger07 on
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zapowiada się ciekawie. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. Może się okaże, że będzie równie udany, co tryb operacji. Mogliby już podać datę premiery tego DLC.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No ja tutaj naliczyłem więcej jak 24 graczy

EqZO7Q4.jpg
  • prezesow
    krótki gameplay z nowych operacji na mapie Fort Vaux, całkiem fajnie ta mapa się prezentuje wygląda KLIK
  • Barox89
    5 postsPosty: 7Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Czy ten dodatek będzie dostępny w wersji pudełkowej?
  • Skotn1k
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Dodatek dla posiadaczy Premium pojawi się 14 Marca :-)
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jeszcze jeden dzień :P i co najśmieszniejsze jutro sie już pojawi - czyli zrezygnowali ze środy :P ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!