Dodatek: "Nie przejdą" pierwsze detale.

12346»

Komentarz

• Rudy_Z_Wyboru
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    28 już na zegarku i co ? dalej nie można nigdzie znaleźć dodatku do kupienia. Google na fraze "nie przejdą bf1" reaguje KUP PREMIUM, PREMIUM, bądź najlepszy KUP PREMIUM, nie czekaj jak lamus KUP PREMIUM. EA widać bardzo zależy na sprzedaży przepustek, widząc ich zachowanie przy bf1, podejrzewam że przy kolejnej produkcji, nie będzie nawet możliwości dokupienia samego osobnego dodatku, tylko samo PREMIUM. Dajcie znać jak coś znajdziecie

• prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    Znając Dice sprzedaż będzie dostępna popołudniu dopiero po godz 16
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Rudy_Z_Wyboru napisał użytkownik: »
    28 już na zegarku i co ? dalej nie można nigdzie znaleźć dodatku do kupienia. Google na fraze "nie przejdą bf1" reaguje KUP PREMIUM, PREMIUM, bądź najlepszy KUP PREMIUM, nie czekaj jak lamus KUP PREMIUM. EA widać bardzo zależy na sprzedaży przepustek, widząc ich zachowanie przy bf1, podejrzewam że przy kolejnej produkcji, nie będzie nawet możliwości dokupienia samego osobnego dodatku, tylko samo PREMIUM. Dajcie znać jak coś znajdziecie

Dziwisz sie :D ? to się bardziej opłaca przecież... 4 dodatki każdy po załóżmy 60 pln = 240 pln.
    Premium aktualnie 179 PLN (wiem wiem nie każdy musi chcieć mieć wszystkie dodatki...)
    Ja zakupiłem premium w promocji na święta za 125 pln.
    Poza tym za premium masz co miesiąc jakieś bonusowe battlepacki :P plus pierwszeństwo w kolejce na serwery i 2 tygodnie wcześniej dostęp do dodatku - coś jeszcze ?
  • Rudy_Z_Wyboru
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 4 Member
    No masz racje że premium wychodzi taniej, tylko że osobiście jak bf1 wyszedł to pograłem miesiąc czasu i mi się znudził i wróciłem do innej gry, obecnie gram od dwóch tygodni po małej przerwie i nie wiem czy za chwilę znowu nie zostawię tej gry. Po wpadce z BF4 powiedziałem sobie że za nic już nie będę płacił EA z góry.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Rudy_Z_Wyboru napisał użytkownik: »
    No masz racje że premium wychodzi taniej, tylko że osobiście jak bf1 wyszedł to pograłem miesiąc czasu i mi się znudził i wróciłem do innej gry, obecnie gram od dwóch tygodni po małej przerwie i nie wiem czy za chwilę znowu nie zostawię tej gry. Po wpadce z BF4 powiedziałem sobie że za nic już nie będę płacił EA z góry.

Niestety jak już kiedyś napisałem BF1 to mała kapryśna dziewczynka ;) raz wszystko ok a po chwili (następny patch) wszystko się wali i jest dramat. U mnie o dziwo wszystko od premiery jako tako śmiga odpukać w niemalowane.
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Google nie reaguje od razu.
    https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/battlefield/battlefield-1/expansion/battlefield-1-they-shall-not-pass. Ciężko się domyślić, że na początku będzie w Originie?
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »
    Było tak już x czasu i mnie też to strasznie irytuje, bo zazwyczaj kiedy akurat potrzeba gdzieś wskoczyć / przeskoczyć to się tak dzieje. Na PC jest tak samo ale dam Ci mała radę, która u mnie się sprawdza. Gdy wchodzę na coś, przeskakuje, to nie trzymam wcisnietego W i wtedy prawie zawsze się udaje, z zaznaczeniem prawie. Spróbuj u siebie nie trzymając chodzenia do przodu przeskoczyć czy wejść na coś, powinno być lepiej. Efekt "spadania" powinien być mniej odczuwalny.

U mnie działa to w ten sposób że trzymam wciśniety W i spacje jednocześnie, puszczam spacje jak całkowicie przeskoczy, wtedy nie mam tego efektu że już niby przeskoczył, ale dalej jest przed przeszkodą i skacze jeszcze raz.

• BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    DLC Nie Przejdą - Cinematic Montage
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Film ok ale ta muzyka to chyba jakiś żart.
  • SkyZeWonsem
    1312 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,325 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Film ok ale ta muzyka to chyba jakiś żart.
    EA się podoba :)
  • 91lukasb
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    czy mozna kupic dodatek nie przejda za PLN przez ING?
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    Jeśli dotpay obsługuje ing, to można.
  • Kilgour-Alex
    91lukasb napisał użytkownik: »

Zawsze możesz założyć w ING witrualną kartę kredytową co kiedyś nic nie kosztowało - przelewasz z konta na tą "kartę" i płacisz jak normalną kredytówką :)
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    91lukasb napisał użytkownik: »

Pewnie ze mozna. Dotpay ładnie obsługuje ING
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!