Cei Rigotti - tryb ognia / zwiadowca - nastawa celownika

RobKul86
107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Witam.
Zapytam krótko - czy usunięto w Cei Rigotti tryb ognia? Pytam, bo od dawna nie mam możliwości jego zmiany z pojedynczego strzału na półautomat. W klawiszologii za bardzo nie grzebałem (domyślne "V" pozostało), więc czy to usunięto z gry?
Druga rzecz to nastawa celownika w karabinach zwiadowcy. Czy nastawa celownika (75m, 150m, 300 m) również "wyleciała" z gry? (pomijając, że była praktycznie zbędna, jak już się człowiek nauczył strzelać).

Pozdrawiam.

Komentarz

• GoundX
    20 postsPosty: 22Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Cei Rigotti wciąż ma zmianę trybu ognia. Tylko nie z pojedynczego na półautomat bo to to samo, tylko z półautomatu na automat. A z nastawką celownika to nie wim bo wgl z tego nie korzystałem.

Jutro będzie gorzej

• prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nadal jest nastawa, nie została usunięta.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Właśnie zauważyłem, że Cei ma zmianę ognia (mój błąd), ale nie wyświetla mi tej zmiany trybu... Co jest?
  • Alg1s
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Korzystając z okazji mam pytanie co do zmiany nastawy u zwiadowcy. Czy w którymś miejscu widać jaka jest aktualna nastawa? W sumie to wbiłem 10lvl na zwiadowcy a nigdzie nie kojarzę, żeby gdzieś ta wartość się wyświetlała.
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    z tego co się orientuję to tylko to widać jak zmieniasz nastawę w prawym dolnym rogu
  • Alg1s
    9 postsPosty: 10Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    @prezesow sprawdziłem i nic tam mi się nie pokazuje, oglądałem jakiś gameplay i tam faktycznie się to zmienia. Wydaje mi się, że coś w ustawieniach hud'a mam wyłączone bo biorąc pierwszy lepszy film z youtube np. od razu w pierwszych sekundach widać w prawym dolnym rogu jakie zwiadowca ma wyposażenie + informacja o nastawie. Ktoś podpowie co muszę włączyć, żeby też to mieć?
  • prezesow
    @SAT_Algis no ale to tak jest w standardzie, jak naciśniesz "v" to pokaże Ci na jaką zmieniłeś nastawę, zmieniając broń lub gadżet to menu w prawym dolnym rogu się wysuwa i przez klika sekund jest widoczne.
  • Alg1s
    @prezesow właśnie znalazłem co było nie tak. W ustawieniach sterowania miałem ustawione "Ekwipunek -> Pokaż" (czyli powinno mi się to cały czas wyświetlać), jak zmieniłem na "Pokaż kiedy aktywne" to wtedy mi się zaczęło pokazywać przy zmianie broni/nastawy. W każdym bądź razie już po problemie :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!