[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

15678911»

Komentarz

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Totalny absurd i bezsens
    Jak tak dalej pójdzie to zrobią z tego CoDa
    Tylko tyle że będą pojazdy
    Swoją drogą i tak za dużo już snajperów
    Jak dostaną te perki o których mowa , ich ilość wzrośnie ...
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2017
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/7ajkt6/battlefield_1_cte_update_all_platforms_turning/
    Pilferer - Melee kills cause enemies to drop useful items related to their kit.
    Medic's Aura - Med kit does not need to be placed to heal nearby allies, effect blocked by suppression.
    Reciprocity - when you heal an ally, you are also healed.
    Mobile Arsenal - Ammo box does not need to be placed to resupply nearby allies, effect blocked by suppression.

Nie ma to jak kupić FPS-a a z czasem dostać RPG/MMO :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2017
    Dobrze dobrze
    Zaraz z medyka zrobią supporta , szamana lub innego buffera
    Dice stawia nowe wytyczne ,, FPS ,,
    Przesuwa granicę

Szkoda że z latki na łatkę robi się coraz gorzej

Może pojawia się teleporty pod flagi xD
  • JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Kolejna porcja absurdów z CTE.

Myślę, że oni mają tam jakiś specjalny zespół, który dzień i noc pracuje nad tym jak tę grę pogrążyć.

Dlatego ja juz 1 odinstalowalem. Mialem premium. Wrocilem do 4. Super sie gra, calkiem inna gra.

BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano listopad 2017
    Kolejny raz DICE idzie (tymczasowo) po "rozum" do głowy po fali hejtu.
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/7byh6s/battlefield_1_cte_improvements_new_specializations

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• JanTwardy
    180 postsPosty: 193Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    "Aury" w BFie...
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • SkyZeWonsem
    1288 postsPosty: 1,301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Powinni dać drzewko umiejętności. Każdy by rozwijał sobie postać jak chce.
  • Your3vilTwin
    Ooo i to mi się podoba. Drzewko. Ja bym zaraz poszedł standardowo w żywioły. Woda, ziemia, dwutlenek węgla, hemoglobina taka sytuacja.

• SkyZeWonsem
    1288 postsPosty: 1,301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Eeeee. A liczyłem na poważna dyskusję :)
  • Your3vilTwin
    Jaka gra taka dyskusja :smile:

• xF_JanKiller
    Ja bym dodał +4 do str i -4 do con
    I chciałbym żeby bronie dawały pasywki jakieś +3 speed albo +50 do szybkostrzelności

A tak serio serio
    Naprawiali widok ,, ziemi ,, a dwa dni miałem to samo xD
    Widziałem tylko piękna planetę :)
  • Your3vilTwin

• Your3vilTwin
    Przepychania kolanem aur ciąg dalszy.
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/7i3dri/battlefield_1_31_cte_improvements_aura/

No i trochę majnkrafta

• SkyZeWonsem
    Niech sobie robią co chcą. BF1 jest wyjątkowo nudną grą. Nawet ban mnie nie zniechęcił do powrotu a okazało się, że nuda to zrobiła. Jeszcze parę takich cudów i nie będzie co robić podczas rozgrywki.
  • SkyZeWonsem
    Kuźwa. Okazuję się, że za aurę odpowiedzialny jest dydek co wcześniej pracował przy Diablo 3. Nieźle. Może coś z LoL-a dadzą.
  • xF_JanKiller
    Więc Sky, zostaniesz moim support monkiem,a nie sorry support suportem ?
    Wkazdym razie będziesz dla mnie czarował i rzucał mantry
  • SkyZeWonsem
    Tylko ciężko mnie gdzieś ostatnio znaleźć. MP mnie już nudzi. Tytuł nie ma znaczenia :) Ostatnio wolę grać z botami - The Division.
  • I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    @SkyZeWonsem
    Dodaj mnie na uplay, nick taki sam, pobiegamy po Dark Zone i mamy całkiem niezłego FPSa z botami i przeciwnikami online ;) a jak coś wydropi to strefa zrzutu i jazda :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!