[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

2456711

Komentarz

• 1-AS-MAG-1
    44 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 48 Member
    siema malo co tu pisze ale ban za to ze cos napisales nie miesci sie w moim rozumowaniu, czyli dostales bana za nic, ja bym walczyl jak bym dostal bana za nic nie po popusc, ja nie puszczam plazem bana za nic i ty jak masz za nic to walcz
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    hę?

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• radziol1975
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 11 Member
    Coś się komuś pokreciło
  • Your3vilTwin
    1602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,635 Member
    radziol1975 napisał użytkownik: »
    Wie może ktoś kiedy zaczyna się rejestracja do CTE

Z mojej aktualnej wiedzy wynika, że zaproszenia zostały rozesłane do garstki ludzi. Serwery testowe świecą pustkami. Rejestracja przez grę i przez aplikację na smarkfony ma ruszyć dopiero po patchu vanilki. To tylko plotka więc proszę nie traktować tego jako pewnego info. Jednak jak na plotkę widać w niej sporo logiki więc coś jest na rzeczy.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    Tak, klucze są już rozsyłane, serwerów jest obecnie 5, w trybie wielkiego podboju, 40GB do pobrania, tyle niesprawdzone plotki.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    edytowano luty 2017
    Sprawdzone, działa:
    Pr3D4z9.png

EDIT:

Kody normalnie przez apkę lecą...
  • VXBronsonXV
    252 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 283 Member
    33 giga pobieram.mam premium na pc.pobiore zagram(albo nie zagram) to powiem co i jak
  • Your3vilTwin
    1602 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,635 Member
    Oczywiście jak zwykle EA nie potrafi nawet porządnie udostępnić CTE na Origin. Gdyby ktoś się zarejestrował i nie mógł odnaleźć CTE w bibliotece Origin to podrzucam rozwiązanie.
    tiggr napisał użytkownik:
    I can't find the game in Origin once registered?

There is a known issue where the Origin client hides the game - to fix it:

Click "My Game Library"
    Click "FILTER"
    Click "Purchased Games"
    Voila! Now the Battlefield 1 Community Test Environment should show up.
    Favorite the CTE to make sure you find it next time until the issue is fixed!

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    @Your3vilTwin

Z tym problemów nie ma, to raczej pokazuje jacy ludzie tego używają... ( znaczek CTE za mały i taka sama okładka jak podstawowa wersja )
  • Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    Nie zrozumiałeś przekazu. Orgin pozwala na używanie filtrów w wyświetlaniu gier. Jeżeli nie masz zaznaczone "Purchased Games" (nie wiem jak to jest po polsku "zakupione gry"?)to CTE nie wyświetla się w bibliotece. Domyślnie filtry są wyłączone. Mi się też nie wyświetliło na początku jednak sam wpadłem na to błyskotliwe rozwiązanie.

Tak czy inaczej my tu gadu gadu a tym czasem:
    yZidJj4.jpg

Ponoć coś koło 20k osób się zarejestrowało i na ten czas dziękujemy... Idą całkiem po bandzie.

• I_November_I
    E tam, ujmę to tak, jak były zapisy do CTE BF4 to załapaliśmy się tylko dzięki temu że dowiedzieliśmy się o tym że są zanim pojawiło się oficjalne info, po ogłoszeniu że ruszają sloty poszły w kilka minut. Tutaj chociaż to najpierw ogłosili i ułatwili możliwość rejestracji, wtedy to był osobny battlelog ( za którym coraz bardziej tęsknię ).
  • radziol1975
    10 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 11 Member
    I_November_I przeczytaj umowę znaczy przewin ja też tak miałem jak niby przeczytałem to poszło
  • I_November_I
    @radziol1975
    yyy... ale o co ci chodzi?
  • radziol1975
    Pomyłka to jest do kolegi piętro wyżej
  • Your3vilTwin
    yyy... ale o co ci chodzi?

• xSzaty
    może o kasę? jak nie wiadomo o co...

• Your3vilTwin
    NqfmcaD.jpg

• Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    https://imgur.com/gallery/Gz7EJ

Wieść powiatowa niesie że również do pobrania jest dodatek na CTE ale nie jestem w tej chwili w stanie tego zweryfikować.
    Post edited by Your3vilTwin on

• xSzaty
    4.36 GB do pobrania, więc jest coś na rzeczy.

• I_November_I
    Zgadza się, to dodatek widać po zmianie splasha, na razie brak serwerów widocznie aktualizują, czyli wieczorem sprawdzamy jak wygląda "Operacja Metro" w wersji WW1 ;)
    vFQqeZj.png
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!