[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

1356711

Komentarz

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    u mnie bardziej czerwono
    0e5opYe.jpg

Widać też nowe bronie, każda postać dostanie po 2 nowe + 3 wspólne "noże"

6 gnatów
    http://imgur.com/a/1hGur

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q

• Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    edytowano luty 2017
    A może by warto było się zebrać w "kupę" i ograć to CTE w poszerzonym gronie? Oczywiście jak już nie będzie napisu "found no servers".

UXXhvwq.jpg

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    gdzieś tam widziałem info, że serwery odpalą jutro. (wtorek?)

• Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    No będę w szoku to chyba by był pierwszy raz...

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Miło że znowu bronie za jakieś zadania, a nie ze zwykłego klasowego nabijania .
  • Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    Hi all,
    Initially, we are publishing the weapon and core gameplay changes and will continue to update this list as the patch gets closer to release with the rest of the changes as they are confirmed, so stay tuned for more details on upcoming changes.

RESUPPLY CHANGES
    As part of an ongoing effort to address excessive use of explosive gadgets and grenades, we changed the way grenades resupply for this release. The goal for these changes is to reduce the amount of grenades available while getting constantly resupplied, as it is common in choke points, without making resupplies unnecessarily long in other gameplay. * Similar to some gadgets, all grenades slowly resupply when out of ammo. This resupply is greatly sped up when near an ammo crate.
    The resupply timers are as follows:
    Frag: 36 seconds
    Light AT: 36 seconds
    Impact: 36 seconds
    Incendiary: 36 seconds
    Gas: 27 seconds
    Mini: 24 seconds
    Smoke: 18 seconds
    Resupplies are 3 times as fast near ammo crates

Other changes:
    Reduced Smoke, Gas and Mini Grenade ammo from 2 to 1
    Ammo pouches currently no longer resupply grenades

All these changes are subject to tweaking in future releases. We are looking into expanding this system to more gadgets in the future.

CORE GAMEPLAY CHANGES
    WEAPONS AND GADGETS

MG 08/15

Decreased horizontal recoil from 0.7 to 0.3
    Full accuracy is reached one shot earlier
    Fixed an issue where the MG 08/15 would overheat much faster on PS4 and XB1 than on PC and set the new overheat threshold to 67 bullets
    Fixed bad reload timers on M1911 Extended:
    Tactical reload time increased from 1.4 to 1.6 s
    Empty reload time increased from 2.3 to 2.6 s
    Reload threshold reduced from 1.1 to 0.78
    Fixed staged reload timers

M1903 Experimental:
    Reduced rate of fire from 450 to 360
    Increased close range damage, allowing it to kill a healthy soldier with 4 hits within 16 meters

Self-Loading Rifles and Pieper M1893:
    Made recoil decrease smoother
    Most recoil values were tweaked, but are not comparable to previous releases
    Updated the way the CONTROL value is calculated to better represent the amount of recoil that players have to compensate for

Self-Loading Rifles
    Fixed an issue where spread would reset too quickly after firing
    Reduced base spread increase per shot of self-loading rifles from 0.25 to 0.2
    Decreased base spread decrease per second from 3.75 to 3
    Decreased the spread increase per shot bonus in ADS that Marksman, Sniper and Optical versions get to maintain the old effective spread increase per shot values of 0.125
    Added a small bonus to spread decrease per second for Marksman, Sniper and Optical versions
    Reduced the number of magazines carried by the M97 Trench Gun by 1

LMGs:
    Increased moving hipfire dispersion by 0.25 degrees
    Fixed incorrect CONTROL values for Low Weight LMGs

Madsen MG:
    Reduced first shot recoil multiplier from 1.9 to 1.8
    Reduced horizontal recoil from 0.6 to 0.55

MP18:
    Reduced vertical recoil from 0.38 to 0.35
    Reduced Experimental third shot recoil multiplier from 1.8 to 1.5
    Doubled Experimental spread decrease per second in ADS

Automatico M1918:
    Reduced vertical recoil from 0.44 to 0.40
    Increased horizontal recoil from 0.8 to 1.2
    Increased Trench and Storm first shot recoil multiplier from 2.65 to 2.8
    Decreased Factory first shot recoil recoil multiplier from 2.65 to 2.33
    Increased Factory recoil decrease from 12 to 16
    Increased Frommer Stop Auto horizontal recoil from 1.0 to 1.2

Hellriegel 1915:
    Increased 1915 horizontal recoil from 0.8 to 0.95
    Overheating now cancels ADS
    Increased moving hipfire dispersion by 0.25 degrees

Grenades:
    Increased Impact grenade minimum time before explosion from 0.7 to 1.0 seconds
    Increased Incendiary grenade minimum time before explosion from 0.67 to 1.3 seconds
    Increased Mini Grenade damage from 65 to 72
    Decreased inner blast radius Light AT Grenades from 2.0 to 1.5
    Decreased inner blast radius Assault AT Grenades to 1.5 from 2.0 Reduced Tripwire INC ammo from 2 to 1 to better account for its high damage and AOE

Crossbow:
    The crossbow launcher now regenerates all its ammo even when not reloaded
    Increased autoreplenish time from 15 to 25 seconds
    K bullets now resupply in 2 s rather than 5
    Reduced suppression by friendly gas and prevented coughing at low levels of gas suppression

VEHICLES

AA cannons:

Removed blast and impact impulse to prevent them from pushing and rotating planes
    Reduced impact damage to planes by 50% for fighters and attack planes and by 40% for bombers

A7V:
    Reduced A7V flamethrower range from 44 to 24 meters to better match the VFX
    Reduced A7V flamethrower speed inheritance and velocity and increased time to live for more predictable behavior

ŹRÓDŁO

Hi all,
    Initially, we are publishing the weapon and core gameplay changes and will continue to update this list as the patch gets closer to release with the rest of the changes as they are confirmed, so stay tuned for more details on upcoming changes.

Nie rozumiem tego zdania. Znaczy rozumiem co jest napisane. Ale co? Wypuścili kawałek changeloga a reszta będzie w dlc? To nie można dać wszystkiego w jednym czasie tylko trzeba to dzielić na jakieś kawałki?

BTW: nadal brak serwerów.

BRW2: Za uruchomienie CTE odpowiada DICE LA i ma to się stać w w ich godzinach pracy. Więc do wieczora spokojnie poczekamy.
    Post edited by Your3vilTwin on

• xSzaty
    napisał użytkownik:
    Nie rozumiem tego zdania. Znaczy rozumiem co jest napisane. Ale co? Wypuścili kawałek changeloga a reszta będzie w dlc? To nie można dać wszystkiego w jednym czasie tylko trzeba to dzielić na jakieś kawałki?
    Proste, dostali co dostali, a że to EA, więc wybór prosty - publikują to, co mają albo czekają nie wiadomo ile na resztę.
    Pomogłem?

• Your3vilTwin
    Pomogłem?
    Połowicznie tak a połowicznie nie. Wiem że gdzie zaczyna się ĘĄ kończy się logika a ja całkiem niepotrzebnie stosuję jej zasady do zrozumienia tego co robią ale jaki sens jest publikować kawałek chcngeloga?

• xSzaty
    Pokrętne rozumowanie EA, którego nie da się wytłumaczyć przy pomocy znanych procesów myślowych. Nauka jest tu bezradna. Zadajesz pytania z obszarów, które wykraczają poza zdrowy rozsądek. Można wytłumaczyć naukowo dlaczego kanapka spada masłem do dołu, ale nie działania EA.

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Changelog jest na dziś dzień, ruszą testy CTE to i mieszać będą zgodnie z wolą "społeczności" i jak już namieszają będzie gold dla premium. Wtedy dadzą pełen changelog, po prostu wraz z pobraniem map z DLC na BF1CTE zassaliśmy też patcha tu opisanego, a reszta w praniu.
  • Your3vilTwin
    Można wytłumaczyć naukowo dlaczego kanapka spada masłem do dołu, ale nie działania EA.

Ja nawet widziałem instruktaż jak wykorzystać zjawisko kanapki z masłem.

• xSzaty
    Uwaga Nobel
    To teraz to samo zrób z działaniami EA

• Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    Serwery wstały. Ale na tę chwilę dlc jeszcze nie widzę. Vanila only. Wszystkie mają włączony votemap i wyłączone behemoty.

• xSzaty
    edytowano luty 2017
    Można już grać na nowych mapach.

Edit:
    U mnie mapy lagują, jest gorzej niż na podstawce. Z Broniami też coś dziwnego porobili.
    Serwery postawili chyba w afryce, lagi.
    Czołgów napakowali na maks, malutka mapa ale co chwila coś nadjeżdża.
    Post edited by xSzaty on

• Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    Ja się nawet nie mogłem dostać. Wieczny loading... A obecnie "found no servers"

• McPartylivePl
    77 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 83 Member
    Witam, macie może już nieśmiertelnik walentynkowy? Pozatym niewiem jak u was z medalami bo mi brakuje 7 miu, i powiem wam gdzie jest w medalach zły opis , jeśli chodzi o medal z broni stacjonarnych to trzeci etap opisany jest że trzeba mieć 10 kili bez zgonu co jest nieprawdą wystarczy w jednej rundzie nawet ginąc i jako jeździec tak samo w trzecim etapie
  • I_November_I
    @McPartylivePl
    Urzekła nas Twoja historia, ale tak jakby nie ten temat, zresztą podniecanie się nieśmiertelnikiem który będą mieli wszyscy jakoś do mnie nie przemawia... Jedyny (poza medalowymi ) wart zachodu to ten:
    Rv3BH7X.png
  • McPartylivePl
    77 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 83 Member
    Sorki za zmiane tematu ale jak już podjąłeś temat to super by było jak byś dał wskazuwki co do tego nieśmiertelnika bo tylko wiem co nieco z you tube w angielskim, będę bardzo wdzięczny
  • NapYks
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Powitać. EA płaci wam za testy czy to się robi za frajer ?
  • xSzaty
    edytowano luty 2017
    NapYks napisał użytkownik: »
    Powitać. EA płaci wam za testy czy to się robi za frajer ?
    Nie ma to jak zdrowe podejście do tematu :smile:
    Płaci? Nie.
    Czy to się robi za frajer? Nie wiem, nie robiłem za frajer jeszcze.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.