[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

1246711

Komentarz

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    edytowano luty 2017
    Stan na godzinę 17:00 "Foud no servers" zaczynam mieć podejrzenia że to najbardziej niedorobiony BF w historii. O ile BF3 miał pełno bugów to właściwie zmiany poza czysto kosmetycznymi i połataniem map były niewielkie, w sumie to samo przy BF4, do tego przy czwórce CTE trochę porobiło i nawet operacje społecznościowe wystąpiły. Najdłużej od zrobienia restartu serii czekamy na DLC, a odnoszę wrażenie że po wgraniu ich na serwery te wzięły i zdechły permanentnie xD. Czy ĘĄ w końcu zrozumie że BF to DICE ( Szwecja) a nie jakieś podobnie nazwane patałachy z US ? Nie ma porządnych sewerów ( ProCon wróć !!! ) tak więc za darmo bym takiego nie wziął, społeczność rozwalili całkowicie, brak battleloga to załatwił. Apka to jakiś żart, po prawie pół roku pokazały się baretki, marzec za pasem a o dodatku ni widu ni słychu :)
    @McPartylivePl
    Pierwsza "WSKAZUWKA" zakup słownika języka polskiego , ewentualne powtórzenie materiału klas 1-4 szkoły podstawowej...
  • NapYks
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Dla wtajemniczonych CTE ;)
    lemingi_gra_logo-300x225.jpg
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    O ile BF3 miał pełno bugów to właściwie zmiany poza czysto kosmetycznymi i połataniem map były niewielkie
    Mimo, że to jest jeden z lepszych wg. mnie bf, to błędów tam jest co nie miara, głównie glichy.
    Czy ĘĄ w końcu zrozumie że BF to DICE ( Szwecja) a nie jakieś podobnie nazwane patałachy z US ?
    Te patałachy z USA zrobiły najlepszą grę wydaną w ęą (Hardline), do tego jak wypuszczali kolejne DLC, to nic z grą złego się nie działo, co było standardem zarówno w BF3 jak i BF4
    A co do reszty, to EA zabija własne gry, te nowe mapki, to już zwykła napierdzielanka do której nie potrzeba żadnych umiejętności. Obym się mylił, grałem z pół godziny.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q

• Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    Ruszyły serwery.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xBRUNNERx
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    @xSzaty

Najlepsza gra Hardline ?, chyba wedlug ciebie.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    xBRUNNERx napisał użytkownik: »
    @xSzaty

Według Polskiej Normy, dzięciole, i co mi zrobisz?

ps
    Po uj się odzywasz?, zanieczyszczasz tylko środowisko. Jak masz zamiar odpisać coś równie idiotycznego jak poprzednio, to sobie daruj.

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Polska norma ocenia Hardshita jednoznacznie... To co po "d", już bym wolał w Cał of D**y chyba grać niż tę parodię Battlefielda...

ps

Ta nowa mapka to lekka parodia jest, po 4 tanki na stronę na takim maleństwie to odrobinkę przesada, raj dla snajpera po stronie germańskiej, z respa praktycznie dwie flagi ogarnia, ale gra się miodnie, szybka gra, właściwie mapa wymusza grę szturmowcem, małe strefy przejmowania flag i zróżnicowanie terenu do samego przejęcia wymaga walki w zwarciu, czyli żyć krótko ale wesoło :)

• Your3vilTwin
    1628 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,661 Member
    edytowano luty 2017
    W CQ na 64 osoby jest za duży chaos jak dla mnie. W operacjach na 40 i po jednym czołgu na stronę mniej będzie w sam ci raz.

Hardline może i nie był najlepszą grą z serii. Ale na bank był najlepiej dopracowaną pod względem technicznym i balansu na starcie i zostawia pod tym względem BF3, BF4, BF1 daleko z tyłu. Jedynie Battlefront może z nim pod tym względem konkurować. Ale trudno te gry porównywać.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SylwesterSpalony
    270 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 289 Moderator
    Po to jest CTE żeby poprawiać i balansować... ciekawe czy wchodzicie na test po to by sobie pograć czy szukać i zgłaszać takie rzeczy. Obstawiam że zostanie po 2-3 czołgi na stronę

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • Your3vilTwin
    edytowano luty 2017
    A co ty taki ciekawski jesteś? Ale jak tak bardzo cię interesuje to na reddicie mam ten sam nick jak tutaj. I tak naprawdę to do końca nie wiem po co jest to CTE. Bo od dwóch dni przez zdecydowaną większość czasu serwery leżą. A założę się że premiery dodatku nikt nie przesunie bo by było wtedy "łolaboga". I czytam na zmianę posty a do z DICE LA a to z DICE Sztokcholm że to nie ich wina tylko tych drugich. A że mamy taki wynalazek jak strefy czasowe to przez 9 godzinną różnice współpraca jest odrobinę utrudniona. W sumie to nic tylko czekać aż wypuszczą CTE do CTE. Taka CTEcepcja.

• xBRUNNERx
    48 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 48 Member
    xSzaty napisał użytkownik: »
    @xSzaty

Według Polskiej Normy, dzięciole, i co mi zrobisz?

ps
    Po uj się odzywasz?, zanieczyszczasz tylko środowisko. Jak masz zamiar odpisać coś równie idiotycznego jak poprzednio, to sobie daruj.

Dzieciola to sobie w rodzinie znajdz, ciulu.
    Nie startuj mi tu z takimi tekstami , jakbys byl wszystkowiedzacy i nieomylny. Mam wlasne zdanie i koniec. I co mi zrobisz ? Napiszesz nastepny glupawy tekst ?
  • xSzaty
    edytowano luty 2017
    Nie jestem Tobą przygłupie, po prostu zrobię to, co robię zazwyczaj z takim dzięciołami, zleje Cię ciepłym moczem, tylko na tyle zasługujesz. EOT dupku.

• Your3vilTwin
    Weź Szaty przestań obrażać dzięcioły. One są przynajmniej pożyteczne...

• I_November_I
    Dzięcioły to po "dobrej zmianie" Szyszki już nie za bardzo mają gdzie mieszkać, więc dajmy im może spokój...
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Czemu to mówią ludzie, którzy prawdopodobnie w Hardlajna nawet nie grali? Pomijając fakt, jak dość krzywdzący dla serii było pójście w stronę takiego tematu rozgrywki, to właśnie tak - Hardline był jednym z najlepszych BFów - nie mówię, że ze wszystkich gier od EA bo w trochę innej kategoriach ale też świetne są np NFS czy Mass Effect. To była gra, w którą na prawdę grało się świetnie. I wciąż się gra, choć ciężko o jakąś większą liczbę graczy.

Nie wiem jak @xBRUNNERx ale ja miałem tę wątpliwą przyjemność ogrania hardShita i nazwanie tego battlefieldem powinno być karane publiczną chłostą, a potem już standardowo, smoła, pierze, ciąganie końmi itd.

Już rozjaśnili, po to dali 4 tanki, w goldzie będzie standardowo, co by ludzie się nie bili i każdy mógł pojeździć nową konserwą, swoją drogą opcja flarująco-gazująca będzie przy zgranej ekipie istnym nemezis dla drużyny przeciwnej.
  • xSzaty
    XI, to czy Hardlinie się komuś podoba, czy nie, to jak dyskusja o preferencjach seksualnych, jest pozbawiona sensu. Skoro piszę, że gra mi się podoba, to jest to mój subiektywny osąd i jest to oczywiste dla każdego normalnego umysłowo człowieka, chyba że ktoś się urodził tępakiem jak ten tam wyżej, co to musi się pytać.

Faktem niezaprzeczalnym jest, że gra od momentu premiery po ostatni DLC, nie została spierdzielona. Dzięki temu, że spotkała się z nieprzychylnym przyjęciem przez pecetowców (z absurdalnego powodu), okazało się to zbawienne, bo nic przy niej nie gmerano. Otworzyli nawet CTE dla Hardlina, ale na szczęście nic się tam nie działo.

Jest to jak na standardy EA coś niebywałego, mało tego, wprowadzono bardzo dużo ciekawych opcji/funkcji w tej grze, część zastosowano w BF4, część w BF1 (bardzo mało). Popełniono niestety też dwa błędy, pierwszy że podczepiono Hardlina pod serie Battlefield, co jest z ☹☹☹☹ wziętym pomysłem a drugi, że przesunięto premierę, co było błędem pod kątem PC (pod konsole gra się ładnie sprzedała).

Samo CTE uważam, że powinno polegać na zmianach wspomnianych przez Agenta, wywalanie całego mechanizmu, balansu jest bezsensowne. Można coś skorygować, można skupić się nad optymalizacją gry, ale nie rusza się w tak drastyczny sposób broni oraz równowagi. To co zrobiono pod BF4, to był absurd, kto głośniej krzyczał to takie zmiany wprowadzano.

• xBRUNNERx
    Nie jestem Tobą przygłupie, po prostu zrobię to, co robię zazwyczaj z takim dzięciołami, zleje Cię ciepłym moczem, tylko na tyle zasługujesz. EOT dupku.

Tak jak myslalem, tylko wyzwiska i obelgi. To swiadczy o Twojej inteligencji, a raczej jej braku.

p.s.
    Hardlininie to crap, wiecej ludzi gra w BF 4, mimo ze jest juz ponad trzy lata po premierze. Ale kupuj kazda padline, ktora Ci EA rzuci, planktonie.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member

Tak jak myslalem, tylko wyzwiska i obelgi. To swiadczy o Twojej inteligencji, a raczej jej braku.

p.s.
    Hardlininie to crap, wiecej ludzi gra w BF 4, mimo ze jest juz ponad trzy lata po premierze. Ale kupuj kazda padline, ktora Ci EA rzuci, planktonie.

Z tego crapa wiele rozwiązań przeszło do BF4 ale o tym wolisz nie mówić. Po drugie HL dla mnie ma najlepszą klasę wsparcia i lepsze mapy.
  • I_November_I
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »

Z tego crapa wiele rozwiązań przeszło do BF4 ale o tym wolisz nie mówić. Po drugie HL dla mnie ma najlepszą klasę wsparcia i lepsze mapy.

Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie nt klas i map, btw z tego co pamiętam BF4 jest o 2 lata starszy niż hardShit więc raczej jeżeli cokolwiek gdziekolwiek przeszło to z BF4 do hS, ewentualnie coś tam po drodze usprawniali przez dwa lata i wykorzystali przy hS a zaimplementowali w patchu/DLC do BF4 jako dobre rozwiązanie.

@OneZeroZero
    Ależ oczywiście, możesz sobie grę lubić, De gustibus... Ja oceniam jako markę, jak widzę jakieś badziewie typu Mercedes A180 to nie wnikam jak się prowadzi, czy jest bezpieczny itd, tylko widzę pokraczne badziewie z gwiazdą mercedesa na masce. To samo z Battlefieldem, jego podstawą są walki na wielką skalę i tak było zawsze, zabawę w policjantów i złodziei w miasteczku pozostawmy chłopakom od Payday, wiedzą co robią ( choć oczywiście może się to podobać). Dla mnie ta gra nie ma nic wspólnego z serią BF ( poza ilością graczy i chamskim nadużyciem nazwy ). BFy zawsze były zabugowane, zawsze był jakiś problem, ale gra ma to coś, i dzięki temu ludzie w to grają, co jest następnym gwoździem dla hS, bo pomimo dobrego balansu i pewnej niezawodności tego kastrata ludzie to szybko zlali i wrócili do BF4/BF3 pomimo max lvl. Jak mi dają do wyboru nowego Citroena Cactusa albo Forda Mustanga Bosse rocznik '69 to się nie zastanawiam, choć wiem że Mustang będzie kaprysił, miał awarie i jest niewygodny :) ma klasę i to się liczy, marna miałka podróba versus legendarna gra, ze wszystkimi swoimi plusami i minusami, tym się różni hardShit od serii Battlefield.

• Your3vilTwin
    Mi też złodziej biegający z RPG czy latający śmigłowcem nie pasował do serii. Dlatego traktuję ją jako ciekawostkę. Ale od strony technicznej i balansu była to najlepsza gra wypuszczona na tym silniku (no i SW:B ale to co innego) i tego odmówić jej się nie da. Gdyby BF1 prezentował taką jakość w tym względzie jak HL to zbędne by było to całe CTE.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.