[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

1235711

Komentarz

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Oj tam, złodziej z RPG to jeszcze, ruskie wszystko sprzedadzą, ale glina walący z ppanca w centrum miasta... xD. Coś jak czarny medyk po stronie germańskiej w BF1, wiem to legenda BFa ale tu to już przegięcie ^^.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    Serio? to guzik mnie interesuje kto mnie zabija, czy kogo ja zabijam, może dla mnie latać w halce (nie helce), być łysy i gruby, albo może być dowolną inną postacią włączając w to jednorożca. WAŻNE dla mnie jest jedno - GRYWALNOŚĆ, a HARDLINE bije pod tym względem każdego FPSa, wydanego przez EA w ciągu ostatnich 5 lat. Nie posiada praktycznie błędów, jest dobrze zbalansowany, nie należy do łatwych, na dodatek nie został spierdzielony przez płacz idiotów. Plusem na początku było to, że nie grała w niego nieogarnięta dzieciarnia (po przecenach, to się zmieniło, bo ludzi pokupowali na promocji).
    I mało mnie interesuje, czy to jest gra z serii Battlefield, czy z innej serii. Gram w fpsy a nie w marki. Jeżeli ktoś twierdzi, że HL jest kiepski, bo nie jest Battlefieldem, to nie ma o czym gadać.
    Wracamy do CTE BF1, to był tylko przykład na to jak można DOBRZE ZROBIĆ grę a nie jak zrobić dobrą grę.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    Nowa mapka w CTE, tu już standard, przyzwoity CQ, innych trybów nie widzę, bronie jak na to co ograłem spisują się ok, zresztą tam ludzie nie płaczą że coś jest OP...
    Aczkolwiek miałem dziś okazję dorwać się do Char 2, wg mnie ten behemot jest przesadzony, owszem powolny, ale może się turlać po całej mapie, strzela się normalnie jak to z czołgu, 80 DMG przeciwko każdej jednostce pancernej wroga, jeżeli druga strona nie wypuści stada szturmowców i go nie załatwi jest w stanie opanować całą mapę, grałem po stronie francuzów, dojechałem pod resp przeciwnika, ich czołgi nie były nawet w stanie się ruszyć z respa, a nasza piechota wykańczała resztę, tak więc moim zdaniem ten czołg powinni lekko znerfić.

@xSzaty
    Serio? No to powinienem grać tylko w Dooma 2016, w przerwach powracać do Quake III Arena, a jak zechcę coś współczesnego to odpalać CS:GO... Bo gram w FPSy i ma być grywalne i dobrze zbalansowane...
    Czyli ja nie gram w FPSy... Grywam w to co lubię, a tak się składa że lubię serię Battlefield i to od początku jej istnienia, a hardShit to plama g**na na nazwie tej serii i wał mnie obchodzi jak cudownie ją wydano i jaka to dopracowana jest, to nie jest battlefield tylko jakiś klon Kału of Du**, Paydaya i GTA który z legendarną marką ma tyle wspólnego ile Hipopotam z baletem.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    @xSzaty
    Serio? No to powinienem grać tylko w Dooma 2016, w przerwach powracać do Quake III Arena, a jak zechcę coś współczesnego to odpalać CS:GO... Bo gram w FPSy i ma być grywalne i dobrze zbalansowane...
    Czyli ja nie gram w FPSy... Grywam w to co lubię, a tak się składa że lubię serię Battlefield i to od początku jej istnienia, a hardShit to plama g**na na nazwie tej serii i wał mnie obchodzi jak cudownie ją wydano i jaka to dopracowana jest, to nie jest battlefield tylko jakiś klon Kału of Du**, Paydaya i GTA który z legendarną marką ma tyle wspólnego ile Hipopotam z baletem.
    Ale co to zmienia? Nic, przez uprzednia nie grasz w dobrą grę, a to już twój problem a nie mój. Mogę tylko współczuć, że klapki na oczach zawężają pole widzenia. Duzi chłopcy sami sobie dobierają zabawki. Nie moja sprawa, sorry gregory.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    edytowano luty 2017
    pomyłka,do usunięcia.
    Post edited by TheGhartan on
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    I_November_I napisał użytkownik: »
    @xSzaty
    Myślę, że wszyscy możemy się zgodzić co do tego, że gra sama w sobie nie pasowała do serii. Ale co to zmienia jeżeli chodzi o to jak została ona wykonana i jak się w to tak na prawdę grało? Ludzie sobie wbili głupie rzeczy do głowy, przez co świetna gra tak na prawdę przestała istnieć. Być może konsekwencją tego wszystkiego było wprowadzenie do rozgrywki zmian, które mnie tak irytują w BF1.. Skoro grasz w to co lubisz to jakie ma znaczenie jakim jest opisane głównym tytułem? Gdyby nazwali to inaczej dałbyś tej grze szanse?
    @xSzaty
    Fakt, nic nie zmienia, Twoje prawo twierdzić że to dobra gra, dla mnie crap próbujący przyciągnąć graczy przez chamskie nadużycie nazwy legendarnej marki, ja za to współczuję bezkrytycznego łykania wszystkiego co panowie z ĘĄ nazwą battlefield.

@AgentBartezz

ĘĄ lubi i potrafi zabijać własne tytuły, choćby świetny MoH, który załatwili przez poprawność polityczną ( pierwsza część ) a drugą zlali po kompromitującej premierze zrobionej na zasadzie "byle przed Kałem of Du**" a która już po pierwszym patchu była jedną z lepiej zrobionych strzelanin od ĘĄ. I nie, nie dałbym hardShitowi szansy, po prostu bym tak samo jej nie kupił bo zabawę w policjantów i złodziei zakończyłem gdzieś przy CS 1.5, ale na bank bym o niej nie wspominał.
    btw. Jedną z lepiej zrobionych strzelanin od ĘĄ jest Plants vs Zombies, i ta gra przynajmniej nie próbuje udawać czegoś czym nie jest.

A wracając do tematu, czekam na golda jak ciule zaczną płakać na francuzów że ich w tych granatowych mundurach to już w ogóle nie widać :)
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    @I_November_I
    Ty tak na serio ? Hardline jest zły tylko dlatego bo według ciebie nadużywa nazwy Battlefield.
    Nie obraź się ale to jest argument dziecka z przedszkola.
    Swoją drogą nie nazwałbym Battlefielda legendarną marką, gra jest dobra ale bez przesady.
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member

I nie, nie dałbym hardShitowi szansy, po prostu bym tak samo jej nie kupił bo zabawę w policjantów i złodziei zakończyłem gdzieś przy CS 1.5, ale na bank bym o niej nie wspominał.
    Czyli w takim razie po co w ogóle się na ten temat odzywasz, skoro jedynym Twoim argumentem jest "zabawa w policjantów i złodziei", a my mówimy tutaj zupełnie o czym innym? Wystarczy jak powiesz "ja nie kupowałem bo mi się temat nie spodobał". Pozostałe Battlefieldy to też zabawa, tylko że w żołnierzy różnych krajów - generalnie rzecz biorąc różnica jest znikoma, przecież to jest tylko GRA.. Mnie też do BFa przyciągnął klimat wojskowy ale to nie oznacza, że gdy go zabraknie to przy innym klimacie nie dam szansy DOBRZE ZROBIONEJ grze, bo koniec końców dla gracza liczy się to żeby się dobrze grało, na co ma wpływ bardzo wiele czynników. A to co Ty mówisz jest trochę głupie, mówiąc cenzuralnie.

@xSzaty
    Fakt, nic nie zmienia, Twoje prawo twierdzić że to dobra gra, dla mnie crap próbujący przyciągnąć graczy przez chamskie nadużycie nazwy legendarnej marki, ja za to współczuję bezkrytycznego łykania wszystkiego co panowie z ĘĄ nazwą battlefield.
    A ja współczuje zaślepek na oczach. Nie chcę Cię obrazić ale ja w przeciwieństwie do Ciebie i tych całych słabo rozwiniętych intelektualnie mas tej grze dałbym szansę, obojętnie jakby była nazwana... Choćby dlatego, że ciągle gram w CSa i niespecjalnie mi wadzi "zabawa w policjantów i złodziei".
    edytowano luty 2017
    Witam,
    Czy są jakieś informację na temat haseł na serwery , porządnego panelu admina - bez tego rozgrywki klanowe leżą ?? Pewnie kilka klanów czeka na możliwość rozgrywania sparingów/ meczy.

Z góry dzięki za info !
  • xSzaty
    edytowano luty 2017
    1stCav_Katalonia napisał użytkownik: »
    Witam,
    Czy są jakieś informację na temat haseł na serwery , porządnego panelu admina - bez tego rozgrywki klanowe leżą ?? Pewnie kilka klanów czeka na możliwość rozgrywania sparingów/ meczy.

Z góry dzięki za info !

EA dysponuje pewnym "magicznym" terminem, a nawet zlepkiem terminów, są to: wiemy o tym problemie, pracujemy nad nim, wkrótce więcej informacji, dokładamy starań żeby to naprawić itp
    Jedyny znany termin w EA to: wkrótce.

Tu więcej na ten temat:
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/75357/an-update-on-the-rent-a-server-feature

• xKataloNia
    29 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 36 Member
    edytowano luty 2017
    Wkrótce :) klasyczny tekst EA... Czyli pewnie szybko się nie doczekamy. Oczywiście, obym się mylił.
  • I_November_I
    No nareszcie Fort de Vaux dali, to już typowa rzeź piechociarska, tunele i jeszcze raz tunele, aczkolwiek nie ma tu mowy o Metrze czy też Blokadzie, dużo przejść, zróżnicowane opcje dotarcia do flag, nie ma kto pierwszy na środku ten okop i trzymać linię, miłe choć troszkę chaotyczne :)

@all Miło patrzeć jak dzieci którym jeszcze zapewne pieluchy zmieniali kiedy grało się w BF1942 teraz jadą po innych zachwalając jednocześnie hardShita, OZZ może daj im po tej blaszcze do której masz dostęp i skończy się to wazeliniarstwo ;)
  • xSzaty
    edytowano luty 2017
    @all Miło patrzeć jak dzieci którym jeszcze zapewne pieluchy zmieniali kiedy grało się w BF1942 teraz jadą po innych zachwalając jednocześnie hardShita, OZZ może daj im po tej blaszcze do której masz dostęp i skończy się to wazeliniarstwo
    Nigdy nikt u mnie nie dostał nic za wazeliniarstwo. To akurat powinieneś o mnie wiedzieć. Takie czasy, każdy ma swój pogląd na sprawę, należy to szanować.

ps
    Blaszkami nie ja zarządzam, tylko DICE.

• TheGhartan
    Co do wieku to w szkole uczyłem się jeszcze j. rosyjskiego,więc tu się mylisz, pozostali też zapewne swoje lata mają, a co do dzieci, to dorośli ludzie raczej nie nazywają gry która im nie podchodzi gównem kałem shitem itp.
  • Your3vilTwin
    1565 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,598 Member
    edytowano luty 2017
    Dajcie już spokój z tym Hardlinem. Niestety jest w tym kraju jakiś procent ludzi, którym nie przetłumaczysz, że białe jest białe... Poza tym znudziło mi się czytanie o ekskrementach. November prawie zgadłeś. Faktycznie przewijałem pieluchy w czasach, gdy grało się w BF1942. Tyle, że chrześniakowi. I cyrylica w szkole też nie była mi obca. Od samego początku twoje argumenty są inwalidami. Czemu dalej w to brniesz?

Ps: Jakie blaszki? Szaty dekarzem jest i eternit przybija?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    Jedyne blaszki które przybijam, to na czoło, te odmulające, na dodatek wirtualnie, co niektórzy nazywają hejtem (niesłusznie zresztą, bo taka blaszka odmulająca pełni rolę społeczną - żeby żyło się lepiej, nam ogarniętym w miarę).

• I_November_I
    edytowano luty 2017
    @OZZ Łżesz jak pies i dobrze o tym wiesz ( no chyba że nie wiesz, ale ja w to nie wierzę ) :wink:
    Tę blachę masz:
    qEKEHnV.png

A takie rozdajesz, tylko nie wiem jak, albo sam z siebie albo cię zadźgać trzeba ;)
    fPfLMzx.png

I że nic po znajomości ani ba standardowy polski sposób się nie da to wiem, ale może wazeliniarze nie wiedzieli ;)

@Reszta

Może i nie dotarły do was moje argumenty to wytłumaczę łopatologicznie, tak jak fanom hardShita wypada:

Był sobie normalny gość, już dorosły ( faktycznie a nie że ma dowód osobisty ), swego czasu grywał w różne gry, a to MoH AA, A to Call of Duty, z upodobaniem w serię Battlefield ( 1942, 2 itp ) ale wiadomo, jak to w życiu, przyszedł czas na rodzinę, dziecko, kariera itd.

Dzieciaka odchował, kasę jakąś zarobił i stwierdził że sobie pogra, zakupił więc porządnego lapka i dawaj po jakąś gierkę, z przyjemnością zauważa na półce następce jego ulubionej gry a mianowicie Battlefield Hardline, wraca do domu instaluje i co ma zamiast porządnej wojny ? Jakieś radiowozy i miejską ganiankę po dachach na kotwiczkach ze złodziejami zamiast tytułowego pola bitwy. ?Sprawdza co kupił i dopiero zauważa że (teoretycznie ) po DICE to pozostał znaczek bo to jakieś casuale z US zrobiły i spieprzyły co tylko się da. W****y idzie do sklepu zwraca crapa i kupuje Armę, bo nie wie że pozostałe gry z serii to porządna wojna, czołgi, helki szturmowe, samoloty i reszta wojennego złomu od DICE a nie jakieś pitu pitu na dachu.
  • xSzaty
    XI, pomieszałeś niewiedzę z teorią spiskową, GAME CHANGER to zupełnie inna para kaloszy. Nawet nie chce mi się tego tłumaczyć, żadne blaszki, zapomnij.

• Hard93_PL
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Opcje serwerów są tak spierd*** w tym Battlefieldzie, że aż oczy bolą.....po huk opcje 32 i 48 slotowe w grze?? skoro takich serwerów nie ma....Podbój na 1000 ticket i TDM na 100....porażka totalna to sprawia, że gra jest jednolita...ciągle to samo....pierd*** można dostać. I tak jestem sfrustrowany tym co DICE odpier**.... może wraz z ostatnim DLC to naprawią...potencjał tej gry był ogromny ale przez opcje (brak ) serwerowe i battleloga spieprzyli to na całego....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!