[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

13468911

Komentarz

• Your3vilTwin
    1564 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,597 Member
    @Hard93_PL
    Nie naprawią. W najbliższym czasie. Gwarantuję ci.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    @Hard93_PL
    Dodali opcję " wyboru map" na końcu rundy... całe dwie do wyboru, zapewne system z ProCona był zbyt skomplikowany więc dali wersję obrazkową i więcej im się nie mieści xD
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    I_November_I napisał użytkownik: »
    @all Miło patrzeć jak dzieci którym jeszcze zapewne pieluchy zmieniali kiedy grało się w BF1942 teraz jadą po innych zachwalając jednocześnie hardShita, OZZ może daj im po tej blaszcze do której masz dostęp i skończy się to wazeliniarstwo ;)
    Posłuchaj (albo poczytaj), powiem (albo napiszę) Ci to raz, a wyraźnie. Jestem z reguły bardzo spokojnym człowiekiem ale pewne sprawy mnie mocno irytują. Nie znam Twojego wieku i mam tą informację gdzieś - być może sam masz kompleksy odnośnie pieluch dlatego o tym wspominasz. Być może Tobie zmieniali pieluchy gdy wychodził BF4, wybacz ale Twoje zachowanie nie sprawia wrażenia jakobyś był specjalnie dorosłym i intelektualnie dojrzałym człowiekiem. Ale to tylko spostrzeżenie, które nie ma wpływu na dyskusję. Może być człowiek 13-letni, zachowujący się jak dojrzały 40-latek. Równie dobrze 40-latek może zachowywać się jak 13-latek - kwestia poziomu rozwinięcia umysłu. Więc proszę Cię bardzo, mając bardzo małe pojęcie o wieku ludzi wypowiadających się na tym forum - ten argument schowaj sobie do ☹☹☹☹ i pilnuj aby nie wyskoczył.

@Reszta

Może i nie dotarły do was moje argumenty to wytłumaczę łopatologicznie, tak jak fanom hardShita wypada:

Był sobie normalny gość, już dorosły ( faktycznie a nie że ma dowód osobisty ), swego czasu grywał w różne gry, a to MoH AA, A to Call of Duty, z upodobaniem w serię Battlefield ( 1942, 2 itp ) ale wiadomo, jak to w życiu, przyszedł czas na rodzinę, dziecko, kariera itd.

Dzieciaka odchował, kasę jakąś zarobił i stwierdził że sobie pogra, zakupił więc porządnego lapka i dawaj po jakąś gierkę, z przyjemnością zauważa na półce następce jego ulubionej gry a mianowicie Battlefield Hardline, wraca do domu instaluje i co ma zamiast porządnej wojny ? Jakieś radiowozy i miejską ganiankę po dachach na kotwiczkach ze złodziejami zamiast tytułowego pola bitwy. ?Sprawdza co kupił i dopiero zauważa że (teoretycznie ) po DICE to pozostał znaczek bo to jakieś casuale z US zrobiły i spieprzyły co tylko się da. W****y idzie do sklepu zwraca crapa i kupuje Armę, bo nie wie że pozostałe gry z serii to porządna wojna, czołgi, helki szturmowe, samoloty i reszta wojennego złomu od DICE a nie jakieś pitu pitu na dachu.
    Jaki jest Twój problem? Nie potrafisz czytać? Czy może nie potrafisz czytać ze zrozumieniem? Czy może nie umiesz wyciągać wniosków? Ile razy można Ci powtarzać, że to o czym Ty mówisz nie ma żadnego znaczenia w kontekście tego o czym mówią pozostali. Nie podoba Ci się to że Hardline to "zabawa w policjantów i złodziei"? OK, ALE KOGO TO OBCHODZI? My mówimy o aspektach technicznych, których nie jesteś w stanie pojąć. Uważasz, że my łykamy wszystko to co EA nazwie Battlefield. Ale z Twoich wypowiedzi można wywnioskować, że choćby nie wiadomo jak gówniany był Battlefield byle tylko w klimacie wojskowym to byś się jarał nią jak mały dzidziuś, który właśnie dostał nową grzechotkę. Może by Ci coś tam nie pasowało, ale co tam. Kończę rozmowę na temat Hardlina, bo to nie dział od tego. Jak chcesz dalej o tym pisać, to załóż sobie wątek w dziale odpowiednim.

@Hard93_PL
    Akurat brak Battleloga jest na plus. Działająca przeglądarka, ciągle jakieś problemy z wtyczkami.. Szkoda gadać. Jedyny minus jest taki, że nie można przeglądać serwerów w trakcie gry. Natomiast ubogość ustawień w 1 jest tragiczna ale to nie wina braku Battleloga. Problem w tym, że teraz do głosu dochodzi pokolenie graczy, którym takie coś odpowiada, więc z punktu widzenia deweloperów po co ruszać coś co większości pasuje.

Brak battleloga BYŁBY dużym plusem, gdyby UI w grze posiadało minimum te same funkcjonalności. Nawet te co są w UI zostały w porównaniu z battlelogiem wykastrowane. Absurdem jest że wybierając serwer nie jestem w stanie sprawdzić jakie są aktualne wyniki rozgrywki. Aktualny stan to pasuje konsolowcom bo i tak dostali teraz więcej niż w poprzednich odsłonach serii. Ale PC nie ma powodów do zadowolenia. Obrywamy rykoszetem tylko dlatego, że na konsole gra sprzedaje się pewnie ze 4 razy lepiej. I to jest główny target ĘĄ.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• king89yaku
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 22 Member
    edytowano luty 2017
    Witam
    1)Macie może informację czy jak wykupię PREMIUM (mam podstawę BF1) i zarejestruje się w CTE to jeszcze mnie "wpuszczą" Czy już closed i du** zbita...
    2) Ile dodatkowego GB CTEE jest do pobrania (gdzieś widziałem koło 36 GB czy to aktualne)
    3) Do kiedy jest CTE - głównie chodzi mi o nową mapę ten FORT ;)
    4) W aplikacji na Android mam opcję CTE ale jest niedostępna - zrobi się dostepna jak wykupie PREMIUM?
    Post edited by king89yaku on
  • TheGhartan
    152 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 157 Member
    Po prostu kup premium i myślę że za tydzień, góra dwa wszyscy już będziemy grali na nowych mapach.
  • I_November_I
    100 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 100 Member
    edytowano marzec 2017
    @AgentBartezz
    Jedynym który ma całkowity brak pojęcia o temacie jesteś tutaj Ty, nasza mała pyskówka z @OZZem trwa od czasów Bety BFH. A jak kibic z dala się w***la to jest oceniany jak wyżej. I się tak nie spinaj bo ci coś pęknie EOT
    btw, nigdy nie miałem żadnego problemu z przeglądarką i z battlelogiem, działał bez problemu a wraz z BBL jako dodatkowym narzędziem był po prostu użyteczny. Niestety jak kogoś przerasta instalacja wtyczki to tak ma.

@king89yaku Dobra po kolei.

1. Oficjalnego info oczywiście nie ma, ale Premium nie gwarantuje udziału w testach CTE, na dany moment nie ma dostępu do CTE o czym wspominał @Your3vilTwin.
    2. Folder Battlefield 1 CTE zabiera 41,3 GB i jest to całkowicie osobna instalacja BF niezależna od BF1.
    3. Do kiedy to nie wiadomo tak naprawdę, ale jeżeli patrzeć na poprzednie odsłony to do końca i parę dni dłużej, CTE dla BF4 wygasili dopiero co, a w sumie nie ma jeszcze pierwszego dodatku więc minimum rok będzie, czy planują jak w przypadku BF4 jakieś Operacje Społecznościowe nie wiadomo, tamta wersja miała swojego osobnego Battleloga z własnym forum, tu chgw :)
    4. Bo to apka, ona żyje własnym życiem i ja się jej boję, ale opcja CTE była aktywna nawet dla nonpremium jak były zapisy, po prostu opluwała tych co premium nie mieli.
    I to na tyle.
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Brak battleloga BYŁBY dużym plusem, gdyby UI w grze posiadało minimum te same funkcjonalności. Nawet te co są w UI zostały w porównaniu z battlelogiem wykastrowane. Absurdem jest że wybierając serwer nie jestem w stanie sprawdzić jakie są aktualne wyniki rozgrywki. Aktualny stan to pasuje konsolowcom bo i tak dostali teraz więcej niż w poprzednich odsłonach serii. Ale PC nie ma powodów do zadowolenia. Obrywamy rykoszetem tylko dlatego, że na konsole gra sprzedaje się pewnie ze 4 razy lepiej. I to jest główny target ĘĄ.

Sama prawda, może battlelog nie był perfekcyjny ale jednak miał sporo funkcjonalnych opcji, z dodatkami z BBL wręcz można powiedzieć że był dobry.
    Najśmieszniejsze jest to że wywalenie battleloga jest argumentowane właśnie problemami z przeglądarką, a przecież mieli na to gotowe rozwiązanie użyte w MoH - W, ta gra działała i z poziomu battleloga i z samej gry, miała wbudowany filtr serwerów itd. Wystarczyło zrobić to samo i wszyscy by byli szczęśliwi, ci co by chcieli mieliby nadal dostęp do społeczności battleloga a ułomy których instalacja wtyczki przerasta mogliby grać z poziomu gry. Ja osobiście cieszyłem się z pozbycia battleloga do czasu aż zobaczyłem czym go zastąpiono... To niestety jest duży krok w tył w stosunku do tego co było, pomimo że nie było idealne, ale teraz to już żenada.
    Przykładzik:
    Nowe kodeksy. Niby mają być po 500 zabiciach, ale liczonych od czego ? Bo wychodzi że od momentu jak to wymyślili a śledzenie postępów nie istnieje właściwie w żadnej formie.
    Jak wyżej śledzenie czegokolwiek, czy to postępu zadań medalu czy też misji społecznościowej, ruska ruletka, albo siedzisz i liczysz na karteczce albo ni wała nie wiesz czy już zrobiłeś czy też nie :) i konia z rzędem temu który ogarnie te 3000 zaopatrzeń i 25 zabić ze stacjonarek, jak ktoś chce tę blachę z rybkami to chyba siedzi na skrzynce ammo przy armacie xD
    Post edited by I_November_I on
  • Borzywit-CNP-
    412 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 490 Member
    tamta wersja miała swojego osobnego Battleloga z własnym forum, tu chgw :)

A teraz jest wydzielone forum CTE: https://forums.battlefield.com/en-us/categories/battlefield-cte Dostęp oczywiście dla posiadaczy CTE.

image image
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    edytowano marzec 2017
    @I_November_I
    To publiczne forum nie jest miejscem na prywatne pyskówki.
    Jeszcze raz powiem, ktoś powiedział że Hardline był dobrze zrobioną grą, pod względem technicznym, a Ty i jeszcze ktoś nie zrozumiawszy intencji wyjechałeś, że to hardShit itd, zabawa w policjantów i złodziei.. Jakby w ogóle miało coś to do rzeczy..
    A, i jak Ty nazywasz to spinaniem to co ja piszę to popatrz na swoje posty :D :D
    Co do Battleloga, nie powiedziałem, że ja miałem z nim problemy tylko, że były z nim problemy. Czytaj ze zrozumieniem, ja Ciebie proszę po raz n-ty.
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Ja nie mówię tutaj o tym czy UI jest dobre w BF1, bo oczywiście, że jest wykastrowane. Jedyne o co mi chodziło to plus za brak Battleloga - albo raczej za to, że można bez niego odpalić grę, być sobie tam może. Jedynym jego plusem była bogata funkcjonalność, ale nie było to nic czego nie można zrobić bezpośrednio w grze. Oczywiście dlaczego tego w grze nie ma to tylko wtajemniczeni wiedzą...
    do cte mozesz normalnie sie zapisac bedac na głownej stronie gry ja tak zrobilem choc nie instaluje poczekam az wyjdzie dodatek
  • aNDY-aND
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    1-AS----MAG-- napisał użytkownik: »
    do cte mozesz normalnie sie zapisac bedac na głownej stronie gry ja tak zrobilem choc nie instaluje poczekam az wyjdzie dodatek

W CTE możesz pograć na nowych mapach zanim oficjalnie wyjdzie dodatek.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano marzec 2017
    Jakaś aktualizacja wyskoczyła 674,67MB coś, ktoś, na temat wie?

Edit:
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/93646/suez-update
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• I_November_I
    Nowy suez, wesoło jest, nowe rozmieszczenie flag na CQ.

luAHGud.png
  • Hard93_PL
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Stan na godzinę 17:00 "Foud no servers" zaczynam mieć podejrzenia że to najbardziej niedorobiony BF w historii. O ile BF3 miał pełno bugów to właściwie zmiany poza czysto kosmetycznymi i połataniem map były niewielkie, w sumie to samo przy BF4, do tego przy czwórce CTE trochę porobiło i nawet operacje społecznościowe wystąpiły. Najdłużej od zrobienia restartu serii czekamy na DLC, a odnoszę wrażenie że po wgraniu ich na serwery te wzięły i zdechły permanentnie xD. Czy ĘĄ w końcu zrozumie że BF to DICE ( Szwecja) a nie jakieś podobnie nazwane patałachy z US ? Nie ma porządnych sewerów ( ProCon wróć !!! ) tak więc za darmo bym takiego nie wziął, społeczność rozwalili całkowicie, brak battleloga to załatwił. Apka to jakiś żart, po prawie pół roku pokazały się baretki, marzec za pasem a o dodatku ni widu ni słychu :)
    @McPartylivePl
    Pierwsza "WSKAZUWKA" zakup słownika języka polskiego , ewentualne powtórzenie materiału klas 1-4 szkoły podstawowej...

Zgoda w 100%...żałuję, że kupiłem Premium....dla mnie brak battleloga mnogość opcji serwerów czy baretki to totalna porażka..
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Czy ktoś kto ma dostęp do CTE może coś napisać o nowych wariantach broni? Głównie chodzi mi o Huot optyczny,1906 snajperski i Martini snajperski. Jakieś nagranie mile widziane. Dziękuję :)
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Spoko dzięki.
  • SylwesterSpalony
    266 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Moderator
    edytowano marzec 2017
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Czy ktoś kto ma dostęp do CTE może coś napisać o nowych wariantach broni? Głównie chodzi mi o Huot optyczny,1906 snajperski i Martini snajperski. Jakieś nagranie mile widziane. Dziękuję :)

Trudno testować na CTE jak jest po 5 max 10 graczy. Poza tym na serwie testowym powinno być wszystko udostępnione od razu a nie żeby przetestować nową broń na innej trzeba wykonać łącznie 325 killi (na broni i dodatkach) :/ żeby ją odblokować. Tu jest obrazkowe zestawienie parametrów nie chciało mi się robić screenów starych broni na głównym koncie:
    04828861093220438339.jpg

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • ChaosIsMyMaster
    Hellriegell i 120 naboi w magazynku. To się będzie działo:D
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    Bardziej przydatny niż te 120 kulek będzie bipod. Szturmowiec dopiero w dodatku dostał broń która daje mu szansę na podboju. Teraz będzie druga, która nadaje mu sens na podboju.
    Te pukawki szturmowca z podstawki nadają się tylko na 5 - 10 metrów.
  • SylwesterSpalony
    266 postsMember, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 285 Moderator
    Mały UPDATE o nowych pukawkach jak sobie radzą na polu bitwy

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!