[PC] Środowisko Testowe CTE Battlefield 1

15681011

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano czerwiec 2017
    A kiedyś czitowałem czy coś w ten deseń :) Nie każdy może się pochwalić global banem za czity, których nie miałem a na dodatek grać dalej na tym samym kącie :P
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Ciesz się ze możesz grać :D ja musiałem przed BF1 zrobić nowe konto bo myślałem że dalej będzie PB i tak samo by zainfekował konto na BF1 bo jakiś leszczyk na prywatnym serwie dał mi bana za F2000 za 102% skuteczności (mózg roz... a haksów nie by było) ban nie nadany przez EA i oni nic nie dali rady pomóc bo ban nie był przez EA dany ( czyli jak by gonie było)

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jakiś dupek dał ci bana, który poszedł do PB ?!? Na serwer to jeszcze rozumiem ale na PB :/
  • SylwesterSpalony
    266 postsPosty: 285Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano czerwiec 2017
    Odkopie stare screeny to podeślę, autentiko nigdy w żadnej grze nie używałem haksów a przez BF3 nie mogę grać na serwerach prywatnych w BF3-BF4 a dziwnym trafem czasami oficjale mogę grać ze strony EA jestem czysty ale coś blokuje mi pełną rozgrywkę

Destruction = End of the old and the begin of the new. ✴ TEAM: TSHLD ✴ http://tiny.pl/g5q77
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano czerwiec 2017
    Coś się koledze popętlikowało, dostał bana od admina serwera, poszło pewnie do GGC, bo z opisu nie wynika, żeby dostał się do PBBans.
    PB nie ma wtedy z tym nic wspólnego, tym bardziej EA.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SylwesterSpalony
    ehh znów jasnowidz pan Szaty, to proszę mi wyjaśnić jakim prawem mogę grac na paru oficjalach a na innych oficjalnych jak i większości prywatnych mnie wywala?, za PB i powód 102% skuteczności na F2000 pisałem z adminem serwera twierdzi że aim a EA nie widzi problemu? magia czy ktoś jest upośledzony i powinien iść do odstrzału a nie prowadzić serwery?

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano czerwiec 2017
    Kochany Sylwestrze odsyłam do internetu i poczytanie sobie o systemach antycziterskich. Nie jestem jasnowidzem, po prostu mam internet.
    Na wszystkie twoje problemy znajdziesz tam odpowiedź.

Odpowiem ci na twoje pytanie w bardzo okrojonej wersji. Możesz grać na tych serwerach, na których admin nie podłączył się do GGC lub/i PBBans.
    PB nie działa na zasadzie, że jakiś admin zbanował Cię za jakieś statystyki, przykro mi z tego powodu, ale nie tędy droga.
    Miłego dnia, ale odpalam Zulę.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SylwesterSpalony
    Czytałem dość sporo po netach nawet odbyłem prawie 1,5 h rozmowie z pracownikami EA i przedstawili mi co i jak. również cię pozdrawiam i wracam dalej do nekro w diablo III

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    To widocznie czytałeś nie to co trzeba, ban od PB jest oficjalny, stały i na wszystkie serwery, GGC, PBBans i kilka innych wtyczek są to nieoficjalne dodatki którymi admini bronili się dodatkowo przed cheaterami bo wszyscy wiedzą że PB było delikatnie ujmując "zawodne". Faktem jest że większość ogarniętych adminów tego używało, a bana dostałeś od nieogara, trzeba było to zgłosić do danej administracji danego systemu, a nie do ĘĄ, bo oni nawet na PB nie mieli żadnego wpływu ( PunkBuster to oprogramowanie firmy trzeciej, Evenbalance ) i zapewne dlatego stworzyli potworka zwanego FairFight. Tak więc @100 nie jest jasnowidzem, tylko zna temat, jak każdy kto administrował serwerami podpiętymi pod PB.
  • SylwesterSpalony
    Panie November jak byś przeczytał wszystkie moje posty to byś zauważył że pisałem z upośledzonym adminem serwaera na którym dostałem bana i twierdził że mam aima i mnie nie odbanuje jaki i przeprowadzałem rozmowę z EA ale na twój mały mózg to za dużo. Na przyszłość nie wtrącaj się do rozmowy dorosłych jak nie wnosisz nic do tematu

• xSzaty
    edytowano czerwiec 2017
    Kochany Sylwestrze, jedyną osobą, która jest używając twojego określenia "upośledzona" jesteś ty. Rozmowa z adminem tamtego serwera, to jak rozmowa z tobą. Nie rozumiesz, co się do ciebie pisze i jak widzę nic nie da.
    Przeczytaj uważnie i ze zrozumieniem definicje czym jest GGC, jak to działa, jak dodawane są bany i jak zdejmowane itd. I dopiero wtedy tu wbij i przepoś Listopada, o ile masz coś takiego jak cohones.

• I_November_I
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Dzieciaczku to Ty bredzisz że masz bana od PB, tak więc zanim wydalisz z siebie jakikolwiek bełkot sam przeczytaj swoje poprzednie wypociny, zresztą widać jak z Ciebie "snafca" skoro z płaczem lecisz do ĘĄ a każdy z ilorazem inteligencji powyżej nogi od taboretu wie że z nimi nic się nie załatwi, poczytaj sobie na ten temat zanim znów coś wydalisz.
  • SkyZeWonsem
    EA i konstruktywna rozmowa nie idzie w parze. Plusem jest to, że możemy np. zadzwonić do pomocy EA w Indiach. Efekt będzie taki sam - nic nie wiemy :)
  • xSzaty
    edytowano czerwiec 2017
    Popełniacie jeden zasadniczy bład w kontaktach z EA, dzwonicie do nich z żądaniami, ja do nich dzwonię czysto towarzysko. Pogadać, spytać się co słychać i czasami spytam się, czy nie znają rozwiązania takiego a takiego to problemu. :wink:
    Post edited by xSzaty on

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano lipiec 2017
    Post edited by Your3vilTwin on

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Panowie z DICE najwyraźniej po urlopach. Albo po fali hejtu związanego z ich znikomą komunikacją ze społecznością przystąpili do ofensywy.
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6o23o2/state_of_the_game_help_dice_prioritize/
    Pytają się nas co w pierwszej kolejności naprawić :sweat_smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    BF1 podstawkę :P
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Panowie z DICE najwyraźniej po urlopach. Albo po fali hejtu związanego z ich znikomą komunikacją ze społecznością przystąpili do ofensywy.

Albo nie dostali premii sprzedażowej za drugi kwartał roku.

Mhm, może wezmą się za cheaterów lub przyspieszą nową zawartość? Marzenia :p
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6o23o2/state_of_the_game_help_dice_prioritize/

Lol :D ja myślę że Ci którzy wałkują co oni mają naprawić robią tylko kopiuj wklej :D a z tym wątkiem co zrobić pewnie będzie tak - napiszcie co Was boli co naprawić a my i tak tego nie ruszymy bo za dużo tego :D ale gracze podjarani mają kolejna nadzieję :D
  • Your3vilTwin

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!