1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z + global ban po tygodniu - za co ?

«13456
SkyZeWonsem
1311 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,324 Member
edytowano luty 2017
Ot taka ciekawostka spotkała mnie wczoraj podczas gry w BF1. Jako, że w grach jestem świętszy od Papieża postanowiłem zapytać się EA oraz oczywiście zwróciłem się z zapytaniem do "samego FF" o co im chodzi. Skorzystałem ze strony - https://help.ea.com/pl-pl/help/battlefield/battlefield-1/battlefield-1-ban-codes/ Jak na razie cisza. Samo zgłoszenie problemu jest dziwne o czym postanowiłem porozmawiać z supportem EA. EA informuje, że FF to inna bajka i za bardzo nie mogą ingerować w ten przecudowny mechanizm wyłapywania czitów i innego badziewia z serwera.
Jakoś nie potrafili wyjaśnić dlaczego "inna" firma/usługa (którą jest FF) korzysta z e-maila o treści [email protected]

Tak się zastanawiam nad tym LvL3 ? Tu też skil rośnie ? :)

Dzięki uprzejmości Lucas-Gannicus mam fajnego "skrina" na globalnym czacie - Battlefie_aeqqwwq.png
Poznał mnie cały świat :) Tylko proszę nie pisać głupot na jego temat bo gostek jest OK.
Post edited by SkyZeWonsem on

Komentarz

• prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    @SkyZeWonsem a że tak powiem co "przeskrobałeś"?
  • SkyZeWonsem
    1311 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,324 Member
    edytowano styczeń 2017
    No właśnie ? Tego nie wiem i czekam na odpowiedź od jaśnieoświeconych :) FF strzelił focha i banik na tydzień poszedł. W między czasie poczytałem po necie i widzę, że takich zagadek jest więcej :)
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Najprawdopodobniej wlepią ci bana na stałe po tym tygodniu no i reset statystyk.
  • prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    No to kurde fajny bezsens, karać kogoś nie wiadomo za co ;)
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    edytowano styczeń 2017
    prezesow napisał użytkownik: »
    No to kurde fajny bezsens, karać kogoś nie wiadomo za co ;)

Dlatego zastanawiam się nad nagrywaniem wszystkich rozgrywek i trzymanie ich przez pewien czas.
    Mało prawdopodobne że powiedzą za co bo nie chcą zdradzać szczegółów działania FF. Ewentualnie napiszą że za złamanie regulaminu EA.
  • SkyZeWonsem
    Teraz na nagrywanie za późno. Tylko wychodzi na to, że FF to jakaś kaleka ochrona. Sam paru czitów zgłosiłem, łącznie z nagraniami. O dziwo normalnie cisnęli na serwerze - byli niewidzialni. A tu - całkowity zonk dla mnie. No i wkurw bierze bo kupiłem full wypas BF1
  • ChaosIsMyMaster
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Teraz na nagrywanie za późno. Tylko wychodzi na to, że FF to jakaś kaleka ochrona. Sam paru czitów zgłosiłem, łącznie z nagraniami. O dziwo normalnie cisnęli na serwerze - byli niewidzialni. A tu - całkowity zonk dla mnie. No i wkurw bierze bo kupiłem full wypas BF1

Do tego dochodzą pozostałe gry. Nie wiem czy FF automatycznie banuje we wszystkich grach ale wiem że w BF4 większość adminów banuje profilaktycznie za sam reset statystyk przez FF niezależnie jaki był powód.
  • prezesow
    miejmy nadzieję. że to się wyjaśni, troche kapa. trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie sprawy!
  • SkyZeWonsem
    edytowano styczeń 2017
    Wiem jak działa FF i tym bardziej drażni mnie ta sytuacja. W Orginie na jednym kącie poza BF2 mam wszystko co związane z Battlefieldem. Dochodzę co może być przyczyną takiej a nie innej sytuacji. Zawsze w tle mam włączone OBS Studio i akurat tego felernego dnia zmieniłem kodowanie z IQS na AMD Media Framework. Była konieczność zainstalowania wtyczki. Tylko czy taki szit może mieć wpływ na FF ?! By mieć pewność musiałbym mieć dostęp do BF1 :) No kurcze szkoda, że nie nagrywałem - ale kto wiedział.

A w EA standard :) pierdu pierdu

Witam mam na imie Beata :)

Dziekuje za kontakt z naszym Centrum
    Pomocy Electronic Arts.

Bardzo prosimy czekać na odpowiedz drogą email o statusie Pana sprawy w związku z zablokowaniem konta na Battlefield 1

W przypadku dodatkowych pytan bardzo prosimy o telefon pod numer:+48 22 3970840.
    Linia jest czynna od poniedzialku do piatku w godzinach od 12.00 do 21.00.

Warto tez zapoznac sie z naszymi stronami pomocy:
    Centrum Odpowiedzi/AnswersHQ (na chwilę obecną jest ono dostępne jedynie w języku angielskim):
    http://answers.ea.com/.
    http://help.ea.com/pl/ oraz http://help.ea.com/pl/article/how-to-stay-safe-online/ na której znajduje się wiele przydatnych wskazówek do rozwiązywania problemów z grami, ze sprzętem oraz porad jak zachować bezpieczeństwo w sieci.

Pozdrawiam serdecznie

Ja też pozdrawiam Panią Beatę :)
  • ChaosIsMyMaster
    Mało prawdopodobne że to przez jakiś program. FF to nie PB i nie sprawdza uruchomionych procesów na kompie klienta. FF tylko działa od strony serwera.
  • SkyZeWonsem
    Tym bardziej zabawnie ;) Uprzedzając pytania o zabezpieczenia orgin, hasła, wirusy itp. itd. to jestem zabezpieczony na maksa. Orgin hasło, tel, pytania kontrolne. W kompie BF1 i nic więcej. Zero piratów. Wszystko legal kupione za ciężką kasę. Więc jakieś kraki, sraki nie wchodzą w rachubę.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    Dorzucę coś od siebie z wczorajszego wieczora ...
    49e9c39497652.jpg
  • SkyZeWonsem
    edytowano styczeń 2017
    Galeria się powiększa :) A tak się cieszyłem ze skuteczności FF - do czasu :) Po tej sprawie zupełnie inaczej na to rozwiązanie patrze.

Edit:
    Patrzę na "nagrody" od FF i o permanentnym banie to raczej nie ma mowy w tym przypadku:
    Zostałeś wyrzucony przez FairFight. Powód: 1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z

Twój dostęp do trybu online Battlefield 1 został zablokowany na 1 tydzień (168 godzin), a twoje statystyki mogły zostać wyzerowane.

Zostałeś wyrzucony przez FairFight. Powód: Banned Code #RSuhf1

Twój dostęp do trybu online Battlefield 1 został zablokowany na stałe, a twoje statystyki mogły zostać wyzerowane.

Tylko nie zmienia to faktu, że coś takiego w ogóle dostałem.
  • ChaosIsMyMaster
    Nie wiem jak to działa w BF1 ale w BF4 nie banowali od razu tylko dopiero po upływie tygodnia. Czas bywa różny ale w większości przypadków po 1 lub 2 rundach wali bana na stałe.
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    O fuck. Sam siebie podpierdzieliłem. Musieli to oglądać :)
    https://www.youtube.com/ - nagranie usunięte
    To jest dopiero uczciwy czit :)

Edit - nadeszła odpowiedź typu bot pisze:

Witaj,

Pragniemy poinformować, iż na niniejszym koncie Battlefield 1 została wykryta aktywność naruszająca warunki korzystania z serwisu. W związku z powyższym, dostęp do funkcji online został czasowo zawieszony na okres tygodnia (168 godzin).

Do naruszenia warunków korzystania z serwisu może dojść w przypadku, gdy EA uzna, iż:

• Gracz użyl oprogramowania bądź narzędzi, umożliwiających eksploatacje gry niezgodna z zasadami zamierzonymi przez jej twórców. Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu eksploatacji gry.
    • Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu, eksploatacji gry.

Przykłady naruszeń, w grze Battlefield 1, mogą polegać, ale nie ograniczać się do uzyskania, niezgodnej z zamierzeniami twórców gry, przewagi nad innymi graczami poprzez używanie oprogramowania, powodujący w/w efekt.

System egzekucji naruszeń warunków korzystania z serwisu ma charakter kumulatywny- wraz z wzrostem liczby naruszeń wzrasta ryzyko zastosowania surowszych środków ograniczeń dostępu do serwisu, włączając trwałą blokadę dostępu do konta.

Możesz ponownie zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu pod adresem: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/pl/PC/

Staramy się stworzyć takie warunki, aby każdy gracz miał możliwość doświadczenia bezpiecznej i sprawiającej wiele radości rozgrywki. Jeżeli uważasz, ze niniejsza wiadomość została otrzymana niesłusznie proszę skontaktuj się z naszym działem pod adresem: [email protected]

Dziękujemy,

EA Terms of Service
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    https://help.ea.com/pl-pl/help/battlefield/battlefield-4/battlefield-4-ban-codes-issued-by-fairfight/

Jedyne co pozostaje, to zapalić kadzidełko w intencji niedostania bana i cieszyć się, że to ktoś inny a nie ja.
    ajmen

A tak na poważnie, to cisnąć helpdesk, choć FF to zupełnie inny departament w EA i to dość tajemniczy, informacje tam wpływają ale nie wypływają.
    Jak to nic nie da, to odezwij się na PW do mnie, pociśniemy inaczej.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    edytowano styczeń 2017
    Tu masz do BF1 https://help.ea.com/pl-pl/help/battlefield/battlefield-1/battlefield-1-ban-codes/
    Podobne :)
    Niezależnie jaki będzie finał z BF1 kończę swoją przygodę z serią Battlefield. Trochę szkoda znajomych no ale cóż. Nie lubię kopać się z koniem. Temat doprowadzę do końca i podzielę się wynikami.
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    W kwestii FF to dodam jako ciekawostka, że wykopał mnie raz z Titanfall 2 pod jakimś pretekstem ale obyło się bez żadnych blokad.
    Nie wiem co się dzieje ale coś się dzieje.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Tu masz do BF1 https://help.ea.com/pl-pl/help/battlefield/battlefield-1/battlefield-1-ban-codes/
    Podobne :)
    Niezależnie jaki będzie finał z BF1 kończę swoją przygodę z serią Battlefield. Trochę szkoda znajomych no ale cóż. Nie lubię kopać się z koniem. Temat doprowadzę do końca i podzielę się wynikami.

Emocje to zły doradca, nie ma co teraz podejmować decyzji. Rozwiąże się problem, postanowisz wtedy na chłodno. Zwykła pomyłka pewnie. Nie ma co teraz składać deklaracji. Poza tym mieliśmy zagrać kiedyś razem :smile:

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Najlepszy tekst w "regulaminie" EA:
    Niniejsza Umowa pozostaje w mocy do chwili jej rozwiązania przez Użytkownika lub EA. EA może zablokować dostęp i korzystanie z Usług EA albo konta EA w przypadku stwierdzenia, że Użytkownik naruszył postanowienia niniejszej Umowy lub że doszło w inny sposób do nielegalnego, niewłaściwego lub oszukańczego użycia Usług EA powiązanych z kontem EA Użytkownika. Jeśli będzie to możliwe, EA powiadomi Użytkownika o takim rozwiązaniu Umowy. Wskutek zablokowania dostępu do konta EA Użytkownik może stracić nazwę użytkownika i nazwę gracza. Jeśli Użytkownik ma więcej niż jedno konto EA, wówczas EA może, w zależności od rodzaju naruszenia lub nadużycia, zablokować wszystkie konta EA Użytkownika oraz wszystkie powiązane uprawnienia. Jeżeli konto EA Użytkownika zostanie zablokowane, Użytkownik nie będzie mieć dostępu do swojego konta EA lub uprawnień i może zostać pozbawiony możliwości dostępu lub używania Usług EA ponownie. Po zablokowaniu konta EA Użytkownika, jego licencja na mocy niniejszej Umowy również zostanie unieważniona. .

Korespondencji ciąg dalszy:

Dear Customer,

We have received your message regarding the action taken on your account.

EA's Terms of Service team are looking into this issue and will respond once the matter has been fully investigated according to our internal policies.

In order to thoroughly examine the matter there may be a delay in responding, however we will endeavour to provide you with a resolution in a timely manner.

Please note we are currently experiencing high volumes and this may result in a minimum delay of 72 hours. Please do not submit further appeals as this may reset your place in the queue. We appreciate your patience in this matter.

Najlepsze przedostatnie zdanie. Lubią resety ;) Jak widać kontakt z EA to śmiech na sali. Walną notkę o "natłoku" zgłoszeń a na dodatek straszą o konsekwencjach jeżeli za dużo będziemy się dopytywać. Czas rozpatrzenia to też kpina. Rozumiem, że faktycznie może być tego sporo ale problemu z szybkim nieuzasadnionym BANEM nie mieli.
    Zwykła pomyłka pewnie.
    Właśnie Szaty nie wiadomo co to jest. Jeżeli algorytm FF działa w tak kaleki sposób to nie jest to pomyłka tylko jego ułomność. A co mnie może czekać w przyszłości patrząc na ten zapis - System egzekucji naruszeń warunków korzystania z serwisu ma charakter kumulatywny - droga do BANfield :)
    Normalnie strach się bać. Obecna kara jest najbardziej dotkliwa poza global BANEM. Jeszcze jedna taka pomyłka i mogą powiedzieć nara. Oczywiście mogą pojawić się wpisy - jak byś grał normalnie to byś tego nie dostał. No problem w tym, że gram najnormalniej na świecie.

Jeszcze ChaosIsMyMaster pisze, że global ban wisi nad moim kątem jak kara boża. Bo to co dostałem to tylko zapowiedź global Bana. Toć to absurd. No ale tu znowu trzeba by było przytoczyć wpis o "kumulacji" więc tak czy siak czekam na ........ BAN-a.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!