1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z + global ban po tygodniu - za co ?

2456

Komentarz

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    Właśnie Szaty nie wiadomo co to jest. Jeżeli algorytm FF działa w tak kaleki sposób to nie jest to pomyłka tylko jego ułomność.
    Z tą pomyłką, to był taki zwykły ludzki odruch (wiem, sam jestem nim zaskoczony). Chciałem pocieszyć, jest mi wstyd.

Masz rację, że "pomyłka" w algorytmie nie istnieje. Pomyłka w algorytmie oznacza jedno - źle napisany algorytm, coś zostało pominięte, coś nie zostało wzięte pod uwagę. Ale też nie patrzmy na FF jak na typowy system antycheaterski, to jest coś bardziej zaawansowanego. Wcale nie musisz mieć jakiegoś "programu", czitu czy co tam jeszcze, wystarczy, że grasz w sposób odbiegający od normy, od wzorca, wtedy nie ma pomyłki, system przydziela bana, z opisu wychodzi, że jest to już coś więcej niż ostrzeżenie, to jest już wyraźne pogrożenie palcem. Pomyśl, czy twój styl gry nie odbiega od stylu innych graczy.
    Dam bardzo prosty przykład, marginalna liczba graczy jeździ na czołgach "wierzchem". W skrajnym przypadku, za tego typu zachowanie można zarwać kicka, bo nie jest to NORMALNE, owszem szansa na to jest nikła, bo programiści to pewnie przewidzieli, ale daje to jako przykład zachowania odbiegającego od normy.

Mam bardzo dobre zdanie o FF, z różnych względów wiem więcej, widziałem początki FF, czytałem wypowiedzi programistów, stąd moje dobre zdanie o tym systemie. Stąd też rada, żeby się wstrzymać z emocjami. Niech się sprawa wyjaśni.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    edytowano luty 2017
    Pomyśl, czy twój styl gry nie odbiega od stylu innych graczy.
    No odbiega - spam apteczek, amunicji, reanimacji i rzeź na serwerze jak mam dzień :) Czasami są spore wahnięcia w K/D ale w większości i tak cały czas ogólne K/D rośnie. Może tu jest problem - nie wiem. Można zobaczyć jak to wygląda https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/SkyZeWonsem
    Z drugiej strony jakiś pro kozak to nie jestem.

Jakbym miał zmienić swój styl w BF1 to bym musiał stać w miejscu i strzelać do puszek :)
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Jeśli FF nie trawi twojego stylu to pewnie po tygodniu jak zaczniesz grać tak samo dostaniesz bana na stałe. Może tak w ramach testu graj całkowicie inaczej.
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Spróbować można ale grać w grę inaczej niż się gra to będzie trudno :) Do czego to doszło - trzeba dostosować się do FF :) A ludzie myślą nad sztuczną inteligencją.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    edytowano luty 2017
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Właśnie Szaty nie wiadomo co to jest. Jeżeli algorytm FF działa w tak kaleki sposób to nie jest to pomyłka tylko jego ułomność.
    Z tą pomyłką, to był taki zwykły ludzki odruch (wiem, sam jestem nim zaskoczony). Chciałem pocieszyć, jest mi wstyd.

Masz rację, że "pomyłka" w algorytmie nie istnieje. Pomyłka w algorytmie oznacza jedno - źle napisany algorytm, coś zostało pominięte, coś nie zostało wzięte pod uwagę. Ale też nie patrzmy na FF jak na typowy system antycheaterski, to jest coś bardziej zaawansowanego. Wcale nie musisz mieć jakiegoś "programu", czitu czy co tam jeszcze, wystarczy, że grasz w sposób odbiegający od normy, od wzorca, wtedy nie ma pomyłki, system przydziela bana, z opisu wychodzi, że jest to już coś więcej niż ostrzeżenie, to jest już wyraźne pogrożenie palcem. Pomyśl, czy twój styl gry nie odbiega od stylu innych graczy.
    Dam bardzo prosty przykład, marginalna liczba graczy jeździ na czołgach "wierzchem". W skrajnym przypadku, za tego typu zachowanie można zarwać kicka, bo nie jest to NORMALNE, owszem szansa na to jest nikła, bo programiści to pewnie przewidzieli, ale daje to jako przykład zachowania odbiegającego od normy.

Mam bardzo dobre zdanie o FF, z różnych względów wiem więcej, widziałem początki FF, czytałem wypowiedzi programistów, stąd moje dobre zdanie o tym systemie. Stąd też rada, żeby się wstrzymać z emocjami. Niech się sprawa wyjaśni.

Zycze by tak sie stalo. Nie chce osadzac czy FF jest dobry czy zly, napewno nie jest dobre to, ze banuje sie uczciwych graczy a faktyczni cheaterzy sa bezkarni, graja w najlepsze mimo ze sie ich zglasza. Sam wielu zglosilem, nawet wielu nagralem z punktu obserwatora, wrzucilem na yt i podalem linki do filmikow przy zglaszaniu delikwenta. Tyle, ze mija tydzien, dwa i wiecej a oni nadal sobie graja. Oni chyba za bardzo ufaja temu FF, bo skoro to nie wykryje u kolesia cheata to znaczy ze jest czysty wedlug ich punktu widzenia. Niestety, system ten jest bardzo nieudolny i potrzebuje zmian, takie jest moje zdanie.

• ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    Weź bronie które w pewien sposób narzucają styl gry jeśli chce się mieć przyzwoite wyniki, powiedzmy K\D 1.5 i wyżej.
    Szturmowiec - Mp18 eksperymentalny
    Wsparcie - Benet 1909 Telescopic, Huot
    Medyk - Selbstlader 1906

Czołgi tylko w roli pasażera lub więcej czasu w samolotach.
  • BlueTiger07
    363 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 369 Member
    Wonsacz a pamiętasz co robiłeś w momencie dostania bana? Ja w BF4 zostałem wyrzucony kiedyś z serwera automatycznie przez właśnie chyba FF, za wejście na 'blokadzie' na balkon otaczający punkt C, ale to był tylko kick z serwera i nic więcej.
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    edytowano luty 2017
    Nie, typowy styl gry nie rzutuje w tym wypadku, to musi być coś specyficznego a zarazem innego, żadne tam k/d, apteczki, amo, tak gra dużo osób, to też nie jest kwestia tej czy innej broni, to może być suma iluś tam zachowań, zdarzeń na przestrzeni dłuższego czasu itd.
    Tu jest poważny ban na tydzień z zerowaniem statystyk, 3 poziom, to już nie są jakieś tam pierdoły, sam reset statystyk wskazuje na specyficzny rodzaj grania, który pozwala uzyskać wysokie statystyki. Karą nie jest 168 godzin, karą jest reset, tu gdzieś leży "przewinienie". Ale to gdybanie.
    Należy pamiętać, że FF nie działa z dnia na dzień, ban leci za analizę dłuższego odcinka czasu, o ile coś nie jest oczywiste (typowe programy do oszukiwania)
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Wonsacz a pamiętasz co robiłeś w momencie dostania bana? Ja w BF4 zostałem wyrzucony kiedyś z serwera automatycznie przez właśnie chyba FF, za wejście na 'blokadzie' na balkon otaczający punkt C, ale to był tylko kick z serwera i nic więcej.
    Jak napisałem, to jest 3 poziom ostrzeżenia, to o czym piszesz to "ledwo" podmuch FF na 24 godziny.
    FairFight wyrzuciło cię z gry. Powód: Ograniczony dostęp
    Wyrzucono cię z serwera za wejście w miejsce z ograniczonym dostępem dla graczy. Na razie nie podjęliśmy żadnych dodatkowych działań, ale ostrzegamy, że jeśli sytuacja się powtórzy, będziemy zmuszeni wystosować wobec twojego konta odpowiednie sankcje.

@Lucas-Gannicus
    Wybacz, ale pominę twoją wypowiedź, w skrócie - nie zgadzam się z nią w 100%, ale to jest OT, więc nie ciągnijmy tego. Są od tego inne wątki.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• ChaosIsMyMaster
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »

W takich przypadkach zawsze najpierw jest kick, podobnie z boostowaniem na serwerach typu Flagrun/no kill. Można nawet było dostać kicka za szukanie nieśmiertelników do programu widmo na serwerach do tego przeznaczonych. Nawet za drugim razem nie jest uruchamiany lvl 3 FF.
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    3x miałem styczność z FF
    1. Już wymieniono w 4-ce - dokładnie wskoczyłem na balkon z klatki na środkowej fladze - kick
    2. Kick za nabijanie punktów statspading - wpadło samo przez głupotę przy zbieraniu tych durnych nieśmiertelników. Bieganie od flagi do flagi i szukanie pudełek tak się skończyło. Wspomina o tym ChaosIsMyMaster
    3. Obecna sytuacja w BF1

Jeżeli wpływ na obecną sytuację miały pkt 1 i 2 to jest to bzdura.
    Zastanawia mnie także czy wpływ na taką a nie inną sytuację mogą mieć zgłoszenia przez innych graczy na mój profil.
    Wonsacz a pamiętasz co robiłeś w momencie dostania bana?
    Dosłownie nic. Patrzyłem jak wybucha telegraf. Mieliśmy przejść do następnego sektora i bum. Czarny ekran. Nawet nie pomyślałem, że to ban. ALT+F4 i wyszedł do pulpitu.

Miałem jeszcze jedno przewinienia związane z obscenicznym avatarem - ale to nie ma nic wspólnego z FF. Pozwolę sobie wrzucić tu ocenzurowaną wersję
    ruskie_21sie_15.jpg
    Gościu miał fajnego wąsa, który przypasował mi do nazwy żołnierza.

Ot cała moja historia czitów.

Edit:
    Weź bronie które w pewien sposób narzucają styl gry jeśli chce się mieć przyzwoite wyniki, powiedzmy K\D 1.5 i wyżej.
    Szturmowiec - Mp18 eksperymentalny
    Wsparcie - Benet 1909 Telescopic, Huot
    Medyk - Selbstlader 1906
    @ChaosIsMyMaster - ale to jest absurd bym grał jakbym nie grał :/

Ta cała sytuacja zaczyna nawet być zabawna bo ocieramy się o granice absurdu. Mam się dostosować do gry. Nosz kuźwa.
  • ChaosIsMyMaster
    edytowano luty 2017
    Powód bana nie musiał wystąpić w rundzie jego otrzymania tylko nawet kilka dni wcześniej. Dlatego cziterzy dziwią sie i płaczą dlaczego dostali bana w rundzie w której niczego nie używali by zafałszować statystyki z dni w których korzystali ze wspomagaczy.

@SkyZeWonsem
    Jeśli jest tak jak xSzaty prawi to tak jest to absurd że nie pasujesz do jakiegoś tam wzorca. Tyle że aby to sprawdzić będziesz musiał zmienić styl gry bo tylko tyle możesz w obecnej sytuacji.
  • SkyZeWonsem
    @ChaosIsMyMaster jak ktoś jedzie na czitach to niech się nie dziwi. Udowadniać tu, że nie jestem wielbłądem nie ma sensu. FF jest kaleki, zły i krzywdzący. Takie jest teraz moje zdanie i go nie zmienię bo tego doświadczyłem. Jeżeli kogoś spotka identyczna sytuacja napiszę - miałem to samo i stanę za nim murem.
  • xSzaty
    edytowano luty 2017
    Nie włażę na balkony, czyli ☹☹☹☹ mnie wszelkiej maści glicze, nie latam od flagi do flagi, nie nabijam w nieuczciwy sposób punktów= mam święty spokój od wieków, nigdy żadnego bana (raz kick od PB, za sterowniki do drukarki, których później już mogłem używać).

Sytuacja rozwojowa, jestem ciekaw zakończenia.
    Post edited by xSzaty on

• SkyZeWonsem
    Jakby FF banował każdego gracza za wymienione prze zemnie przewinienia (sztuk 2) to na czacie tylko by było widać bany. Nie robię niczego permanentnie - jak widać. Sytuacja nie jest rozwojowa bo tu nie ma rozwoju. Raczej gra się uwsteczniła względem mojej osoby - na to wychodzi.
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Dziękujemy za kontakt z nami w związku z działaniami podjętymi na Twoim koncie.

Akcje podjęte na Twoim koncie dotyczą następującego naruszenia:

•Gracz użyl oprogramowania bądź narzędzi, umożliwiających eksploatacje gry niezgodna z zasadami zamierzonymi przez jej twórców. Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu eksploatacji gry.
    •Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu, eksploatacji gry.

Po dokładnym sprawdzeniu konta oraz wątpliwości wskazanych przez Ciebie, okazało się, że akcje zostały podjęte właściwie, co za tym idzie sankcje nie zostaną zniesione.

Szkoda czasu na komunikacje z EA. To co napisali to jakiś absurd. Wszystko zmierza w kierunku, że podaję jak czitować lub korzystam z oprogramowania/narzędzi umożliwiającego eksploatację gry niezgodnie z zasadami. Ta film na YT :) Chociaż kto tam ich wie. Jedyne sensowne wytłumaczenie w bezsensownej sprawie. To jedno polubienie to pewnie od EA ;)

Edit.
    Panowie temat można zamknąć bo na 100% jestem pewien za co ten ban. Ma to związek z umieszczonym wcześniej filmikiem :)

Niestety nie widać na nim konwersacji na czacie bo jest pocięty i przyspieszony. Oryginału nie mam. W skrócie:
    Teksty, że czituje itp. Oczywiście potwierdziłem, że tak. Jak najbardziej. Nawet nagrywam rozgrywkę i jak ktoś chce to może sobie zobaczyć jak czituję - bu ha ha ha. No i mamy to co mamy :) Aż dwa razy zwrócili na to uwagę.

Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu eksploatacji gry.

Brawo za poczucie humoru :)
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • Your3vilTwin
    1564 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,597 Member
    Cóż można więcej dodać

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Masakra, brak mi slow :/
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Pewnie słowo cheat jest monitorowane jak terrorysta :) Poprawili mi humor.
  • xSzaty
    Czyli FF działa, bo to nie on cię ukarał. Karę dostałeś z ToSu, ale za co? nie wiem. Bo dałeś filmik, na którym Cię wyzywają? Serio?
    Nie toleruje głupoty, i wychodzi na to, że teraz nie toleruję sam siebie. Gracz nic nie rozumie, gracz nie podejmuje komunikacji, póki nie włączy mu się ponownie trybomierz.

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!