1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z + global ban po tygodniu - za co ?

1356

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Tu nie chodzi raczej o sam film. Na nim nic nie ma. Tu chodzi o czat z rozgrywki z tego filmu, którego niestety nie widać. Karę dostałem za złamanie "ToSu" (czy czegoś tam) za pisanie na czacie gdzie można czity znaleźć i jak to wygląda. No w sumie mają rację. Toć namawiam, wskazuję . I faktycznie tak jest - było :) Ale kontekstu to już ten "ToS" (pracownicy EA) nie trybią :) I EA FF zrobiło :D
    facepalm.jpg
  • Your3vilTwin
    1536 postsPosty: 1,569Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    To trochę mnie zmartwiłeś. Jak mnie wyzywają od cheatów to często odpisuję że swoje nabyłem w biedronce/lidlu/tesco. Padł teraz na mnie blady strach.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    A no, to takie buty. Zgodnie z ToSem kara się za takie coś należy. (akurat ToS chyba jako jeden z niewielu znam, i tam jest trochę o tym)
    Użytkownik znów się toleruje, bo rozumiem sytuację.

Współczuję, ale dla mnie sprawa prosta. Owszem głupia wpadka, ale zgodna z zapisami ToS. ToS nie analizuje kontekstu, sam fakt.Tu jest czarno-biało, albo coś jest albo nie ma.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    1277 postsPosty: 1,290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Karę przyjmuję lecz nie akceptuję :)
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano luty 2017
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Karę przyjmuję lecz nie akceptuję :)

Jestem w stanie to zrozumieć, bo kara wydaje się być niezrozumiała.
    Nie raz podobna sytuacja miała miejsce na forum, takie wpisy były ukrywane, a mimo to ludzie tego nie rozumieli, kontekst nie ma tu nic do rzeczy. Link jest linkiem.
    Dobrze by było wyciągnąć z tego tylko naukę na przyszłość i nie mam tu Ciebie na myśli.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    Tu nie ma co pyszczyć. Życie.
  • xSzaty
    edytowano luty 2017
    A tak na marginesie kontekstu, to wydaje mi się, że potraktowano Cię ulgowo, bo za tego typu działanie, jest blokada konta.
    A swoją drogą, to jak oni trafili na ten film, ten właściwy? Ktoś cię musiał ########lić

• SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Może ulgowo bo jednak zrozumieli sarkazm - a przy okazji pogrozili. Nie wiem. Film wcale nie musiał być mój. Może ktoś inny też ma lub puścił raport po Origin, że namawiałem do czitowania. Sprawdzili wpisy na czacie i po balu. Może po tym incydencie też gdzieś parę razy chlapnąłem o czitach. Poszła kumulacja. Czasami fanów na serwerze nie brakuje.
  • xBRUNNERx
    29 postsPosty: 29Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie bardzo rozumiem o co tyle rabanu. Sam przyznales ,ze pisales na czacie, w trakcie rozgrywki i "po tym incydencie tez gdzies pare razy" o czitach. Kogo to obchodzi w jakim kontekscie, sarkazmu, zartobliwie, czy na serio. Program to wychwycil i dostales bana, i bardzo dobrze, masz nauczke.
    Na drugi raz trzeba uwazac co sie pisze.
  • BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    xSzaty napisał użytkownik: »
    Jak napisałem, to jest 3 poziom ostrzeżenia, to o czym piszesz to "ledwo" podmuch FF na 24 godziny.
    FairFight wyrzuciło cię z gry. Powód: Ograniczony dostęp
    Wyrzucono cię z serwera za wejście w miejsce z ograniczonym dostępem dla graczy. Na razie nie podjęliśmy żadnych dodatkowych działań, ale ostrzegamy, że jeśli sytuacja się powtórzy, będziemy zmuszeni wystosować wobec twojego konta odpowiednie sankcje.
    Zgadza się to był kick od FF za 'Restricted Area', tyle tylko, że wtedy nie wiedziałem, że można się gdzieś 'legalnie' dostać a jednak jest to nielegalne, trochę to absurdalne, jak już nie dopracowali mapy i da się tam wejść to mogli ten obszar chociaż wyłączyć z pola walki. W BF1 poprawili możliwość wejścia na dach na 'Salonowy Blitzkrieg', tam też mogli. Nie mam sobie nic do zarzucenia ...
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    xBRUNNERx napisał użytkownik: »
    Nie bardzo rozumiem o co tyle rabanu. Sam przyznales ,ze pisales na czacie, w trakcie rozgrywki i "po tym incydencie tez gdzies pare razy" o czitach. Kogo to obchodzi w jakim kontekscie, sarkazmu, zartobliwie, czy na serio. Program to wychwycil i dostales bana, i bardzo dobrze, masz nauczke.
    Na drugi raz trzeba uwazac co sie pisze.
    Raban był bo nie wiedziałem za co ban. Później się wyjaśniło i przyjąłem to na klatę. Tylko godzić się z takim czymś nie mam zamiaru. Tam pewnie też to później analizowali "normalni" ludzie. No ale widać, że ToS ma dwa stany i nic pomiędzy. Rozumiem to ale czy jest to dobre - nie. Oprócz mnie nauczkę (mam nadzieję) mają też inni. I nie chodzi tu tylko o to co się pisze na czacie. Za dużo człowiek nie powalczy z EA. Nie życzę nikomu pomyłki od EA/FF i permanentnego BAN-a. Dostaniecie wycinki z regulaminu i nara.

A wpis na stronie EA:

Jeśli uważasz, że twoje konto zablokowano lub zawieszono niesłusznie:

Napisz do nas na adres [email protected]

to tylko proforma od EA bo nic to ci nie da.
  • xSzaty
    to tylko proforma od EA bo nic to ci nie da.
    Da, o ile ma się dobre argumenty, tam też są ludzie. Ale jak ktoś wbija żeby tylko bić pianę, to fakt, można sobie darować.
    Nie jedną sprawę załatwiłem ale też spotkałem się tam z nieprzychylnymi ludźmi, zdarza się.

Co do ToSu, to w tej kwestii całkowicie się zgadzam ze stanowiskiem EA, pewne rzeczy trzeba ucinać jak zarazę. Są takie sprawy gdzie obowiązuje zero tolerancji. Dlatego czasowy ban, jest z ich strony naprawdę odstępstwem i pewnym zrozumieniem sytuacji, bo tego typu sprawy kończą się całkowitą blokadą konta. I dla mnie może tak zostać, właśnie za względu na oszustów, których nie popieram. Choć jestem zaskoczony, że wychwycili tego typu zachowanie.

• BlueTiger07
    355 postsPosty: 361Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    KOD podkablował Wonsacza za emblemat na czołgu ...
  • xBRUNNERx
    29 postsPosty: 29Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    KOD podkablował Wonsacza za emblemat na czołgu ...

Hahaha, dobre, +1
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Był taki wątek w śledztwie :) A emblemat działa jak magnes. Ilu to "sympatycznych" ziomali poznałem :)
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Czytając cały temat bardzo się polubiłem z FF. Nie wiedziałem, że łapie nawet gadanie na czacie albo włażenie na "nielegalne" balkony.
    Fajnie wiedzieć, że nawet takie przewinienia nie uchodzą na sucho.
  • Ace-Cardd
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    Szkoda, że nie banują tych wszystkich dzieciaków wyzywających od noobów, wyklinających matki itd.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mam 61 lvl i w sumie się z wyzwiskami nie spotkałem. Raz mnie ktoś od camperow wyzwał i to właściwie niesłusznie. Czasami ktoś kogoś od cheaterów ale generalnie chamówy nie ma
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    skyzewonsem.dostałeś za dwie rzeczy.denny nick i jeszcze denniejszy styl gry.w pełni zasłużony.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Maxunited89 napisał użytkownik: »
    Mam 61 lvl i w sumie się z wyzwiskami nie spotkałem. Raz mnie ktoś od camperow wyzwał i to właściwie niesłusznie. Czasami ktoś kogoś od cheaterów ale generalnie chamówy nie ma

Ja to widze często. Najczęściej zaczyna się od narzekania na broń którą ktoś używa, kończy się na wyzwiskach i wjazdach na rodzine.
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!