1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z + global ban po tygodniu - za co ?

1246

Komentarz

• MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member
    edytowano luty 2017
    Maxunited89 napisał użytkownik: »
    Mam 61 lvl i w sumie się z wyzwiskami nie spotkałem. Raz mnie ktoś od camperow wyzwał i to właściwie niesłusznie. Czasami ktoś kogoś od cheaterów ale generalnie chamówy nie ma

I jeszcze myślisz, że ktoś Ci w to uwierzy :P ? Wszelka gra multiplayer = tony wyzwisk
    Post edited by MarcinHD1 on
  • SkyZeWonsem
    1318 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,331 Member
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    skyzewonsem.dostałeś za dwie rzeczy.denny nick i jeszcze denniejszy styl gry.w pełni zasłużony.
    Nędzna to twoja prowokacja :)
  • Your3vilTwin
    1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member
    Mam 61 lvl i w sumie się z wyzwiskami nie spotkałem. Raz mnie ktoś od camperow wyzwał i to właściwie niesłusznie. Czasami ktoś kogoś od cheaterów ale generalnie chamówy nie ma

Włączenie czatu zdecydowanie pomaga w dostrzeżeniu problemu.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• VXBronsonXV
    246 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 277 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    skyzewonsem.dostałeś za dwie rzeczy.denny nick i jeszcze denniejszy styl gry.w pełni zasłużony.

jak kampisz czołgiem i masz k/d 50-0 to ty się dziwisz że dostajesz bana?
  • SkyZeWonsem
    1318 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,331 Member
    Nie ogarniasz dwóch rzeczy 0Bronson0:
    1. Tego wątku
    2. Znaczenia określenia "kamper"
    Jak tu z Tobą dyskutować ?
  • MarcinHD1
    257 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 270 Member

jak kampisz czołgiem i masz k/d 50-0 to ty się dziwisz że dostajesz bana?

Ja też nie trawie takiego grania tylko czołgiem jak ostatnia gnida i na swoim serwerze bym banował bo nie znoszę takich cwaniaczków ale to nie powód do bana bo gracz wykorzystuje legalne możliwości gry.
    Fakt, że gra jak gnida ale nie łamie żadnego regulaminu. Czołg jest dostępny i kto pierwszy do niego wsiądzie ten lepszy, a grać tak żeby zabijać i nie dać się zabić to przecież o to chodzi w strzelankach.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    @SkyZeWonsem
    Sprzedaj puchę kup konsolę i będziesz miał święty spokój z banami, z twoim stylem gry na konsoli będziesz jednym z najlepszych graczy na świecie
  • SkyZeWonsem
    Ja tam lubię strzelać do botów z czołgu. Gdyby czołg potrafił uzbrajać to bym uzbroił telegraf :)
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Problemów ciąg dalszy?? Jakąś godzinę temu jak grałem to był komunikat na serwie.
    FairFight banned: SkyZeWonsem
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    Potwierdzam, widzialem tez i po raz kolejny zrobilem printa. Tylko ciekawe czemu tym razem i oby to nie byl ban na stale :/
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    edytowano luty 2017
    To o niczym nie świadczy. FF pokazuje na czacie zbanowanych graczy. Problem będzie jeśli po tygodniu kary zostanie to zamienione na dożywotniego bana.
    Edit

Dobra tydzień już minął, czyżby zamienili na dożywocie?
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    To o niczym nie świadczy. FF pokazuje na czacie zbanowanych graczy. Problem będzie jeśli po tygodniu kary zostanie to zamienione na dożywotniego bana.
    Edit

Dobra tydzień już minął, czyżby zamienili na dożywocie?

Chyba spełniło się Twoje proroctwo. Tak. Wszedłem na serwer, rozegrałem parę meczy i poleciał global ban.
    image.jpg
    Później napiszę coś więcej bo obecnie siedzę na telefonie.

Edit:
    Obecnie ładuję na YT dwa filmy z rozgrywki przed global banem. Tylko tyle zdążyłem nagrać. Było już napisane, że oszuści/cziterzy tak robią na swoje usprawiedliwienie więc proszę się nie powtarzać. W moim przypadku tak nie jest.

Wcześniej pisałem o 100% pewności za co mogłem dostać bana na tydzień. O wpis na czacie. Tylko to już zostało wyjaśnione - przynajmniej tutaj - absurd.
    Później zastanawiałem się - może coś innego FF/EA uznało za czitowanie, nielegalne nabijanie punktów itp. I tu w pewnym sensie mnie "olśniło". Wcześniej o tym wspominałem przy "stylu" rozgrywki - spam apteczek, amunicji itp. To leci u mnie non stop. Kogoś widzę - leci apteczka, amunicja. Nikogo nie widzę - leci paczka ot tak. W pewnym sensie nabawiłem się takiego tiku w BF1 :/ Nie dla punktów bo mam je w piczy.

Wcześniej w BF3/4 też tak grałem tylko intensywność "rozsiewu" była mniejsza bo korzystałem z dużych paczek. Więc jeżeli FF/EA uznało to za Stat padding - brak słów. Innego racjonalnego wytłumaczenia w tej całej nierealnej dla mnie sytuacji nie mam. K/D mam podobne jak w poprzednich odsłonach - choć tu w BF1 jest lepsze bo gra jest łatwiejsza. Ale to ponoć nie ma nic do rzeczy. Tylko co my wiemy o mechanizmie FF ? Na swoim przykładzie wiem, że coś jest z nim nie tak. Nie mam jakiś dziwnych "kilstrików" - max u mnie to OK 40. W czołgu to żaden wynik.

Jak załaduję filmy uzupełnię o linki.
    01 -
    02 -

Później idę na angielskie forum i tam z kolegą "google translate" spytam się o co im biega. Nie liczę, że EA poda mechanizmy działania FF bo mnie one nie interesują. Chcę sprawę wyjaśnić i po cichu liczę, że z tego szamba może wyjść coś pożytecznego. Nie dla mnie ale dla EA, FF i dla innych graczy których może to spotkać. Wisienką na torcie będzie zdjęcie niesłusznego bana. Jak się nie uda - przeczytam sobie "Proces" Franz-a Kafki

Pozdrawiam SkyZeWonsem
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member

To chyba mało grasz, bo ja codziennie widzę jakieś sprzeczki i wyzwiska.
  • MarcinHD1
    edytowano luty 2017
    Później zastanawiałem się - może coś innego FF/EA uznało za czitowanie, nielegalne nabijanie punktów itp. I tu w pewnym sensie mnie "olśniło". Wcześniej o tym wspominałem przy "stylu" rozgrywki - spam apteczek, amunicji itp. To leci u mnie non stop. Kogoś widzę - leci apteczka, amunicja. Nikogo nie widzę - leci paczka ot tak. W pewnym sensie nabawiłem się takiego tiku w BF1 :/ Nie dla punktów bo mam je w piczy.

Wcześniej w BF3/4 też tak grałem tylko intensywność "rozsiewu" była mniejsza bo korzystałem z dużych paczek. Więc jeżeli FF/EA uznało to za Stat padding - brak słów.

Nie ma szans. To było by niedopomyślenia gdyby gra udupiła kogoś bo rozdaje masowo apteczki / ammo. Ja też tak robię od zawsze w BF. Mam ammo, gram z 30 kolesiami w drużynie, każdy z nich przyjmie ammo z chęcią więc mu rzucam. Nie istnieje opcja aby dostać za to bana.
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    @The_MarTum ale nic innego nie przychodzi mi do głowy !? :neutral: Albo ten śmieszny wpis na czacie i niby naruszenie ToS albo to o czym teraz wspomniałem.
    @Hachor_67 - mam PS4 ale to nie moja bajka. Z resztą to córki :)

Na angielskim założony - https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/86519/unfounded-global-ban#latest Google jakoś to przetłumaczyło. Obecnie czekam na cokolwiek :/
  • Your3vilTwin
    1591 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,624 Member
    edytowano luty 2017
    Pomijając całą sytuację obawiam się, że raczej promil osób na angielskim forum ci uwierzy. Niestety...

https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/5n7i4v/after_2800_hours_time_of_consideration_fairfight/

Może kontakt z autorem tego tematu albo bezpośrednio z paniem Alim by pomógł.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Gdzie mogłem to napisałem, zadzwoniłem. Kolejna bzdurna teoria dotycząca mojego bana
    Przechwytywanie2.jpg
    Imię i nazwisko adres TS-a by nie szukać, zapisywać. Ale to bulszit. Przecież również mogę tam napisać Zdzichu Pyda.
    https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/5n7i4v/after_2800_hours_time_of_consideration_fairfight/

Może kontakt z autorem tego tematu albo bezpośrednio z paniem Alim by pomógł.
    Toć to jest wypisz wymaluj identyczna sytuacja !!! Dzięki. Zobaczymy czy Pan Hassoon coś pomoże - czy w ogóle będzie chciał pomóc.

Edit:
    Odezwała się jedna z osób, która zna temat z linku @Your3vilTwin. Życzy powodzenia u DICE - choć lekko nie jest to wyprostować oraz nie ma gwarancji, że odbanują.

Mam nadzieję, że błąd FF spowoduje jakiś mega wysyp banów i większe zainteresowanie tzw. społeczności. Nikomu nie życzę załapania się na ten ban ale tylko to może coś zmieni w przyszłości.

BAN dostałem w ułamku sekundy. Odbanowanie to już łut szczęścia, chciejstwo, kaprys lub cholera wie co tam EA/DICE ma na myśli. A czas bliżej nieokreślony.

Edit:
    Przyszła odpowiedź od EA:

Witaj,

Pragniemy poinformować, iż na niniejszym koncie Battlefield 1 w związku z dalszym dzieleniem naruszający, warunki korzystania z serwisu, dostęp do funkcji sieci został trwale zablokowany.

W nawiązaniu do wcześniejszej korespondencji ostrzegającej gracza, iż w następstwie kontynuacji naruszeń w/w warunków, EA może zastosować dodatkowe ograniczenia dostępu do serwisu, włączając trwałą blokadę dostępu do konta.

Do naruszenia warunków korzystania z serwisu może dojść w przypadku, gdy EA uzna, iż:

• Gracz użyl oprogramowania bądź narzędzi, umożliwiających eksploatacje gry niezgodna z zasadami zamierzonymi przez jej twórców. Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu eksploatacji gry.
    • Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu, eksploatacji gry.

Przykłady naruszeń w grze Battlefield 1, mogą polegać, ale nie ograniczać się do uzyskania, niezgodnej z zamierzeniami twórców gry, przewagi nad innymi graczami poprzez używanie oprogramowania, powodujący w/w efekt.

EA stosuje blokadę konta w przypadku poważnych naruszeń warunków korzystania z serwisu. EA może również zastosować blokadę konta, w przypadku, gdy na koncie gracza została wykryta kumulatywna liczba naruszeń w/w warunków.

Możesz ponownie zapoznać się z warunkami korzystania z serwisu pod adresem: http://tos.ea.com/legalapp/WEBTERMS/US/pl/PC/

Staramy się stworzyć takie warunki, aby każdy gracz miał możliwość doświadczenia bezpiecznej i sprawiającej wiele radości rozgrywki. Jeżeli uważasz, ze niniejsza wiadomość została otrzymana niesłusznie proszę skontaktuj się z naszym działem pod adresem: [email protected]

Dziękujemy,

EA Terms of Service

Z czym i gdzie się czymś dzielę ? O co im chodzi ! Naprawdę chodzi o ten film na YT ? O adres TS-a na Origin ? O co im biega ? Filmu nie usunąłem bo tam nic nie ma anie chce znowu by ktoś napisał, że coś ukrywam. Co za "bulszit" !!!
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Pozostaje Ci kupić na nowo grę, założyć nowe konto na nowy adres e-mail i witaj na polu bitwy :)
  • Your3vilTwin
    Gość dostaje global bana za darmo (o ole mówi prawdę, ale nie mam powodów żeby mu nie wierzyć) a ty proponujesz mu zakup nowej kopii gry. Gratuluję dobrego samopoczucia.

Wracając do tematu, wątek na en forum już pozamiatany. Spodziewałem się tego. Pisanie o banach jest passé.

• Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    Czytam ten wątek i czytam - przykro mi że Cię zbanowali Wąsaty ale jak coś przeskrobałeś - nawet jeśli to tylko pisanie o cheatach (jak zdobyć/jak kupić itp itd)to już nic nie poradzisz. Taka polityka - z jednej strony kumam z drugiej nie chciałbym być na Twoim miejscu - tyle godzin grania na marne. Fajnie że to wszystko opisujesz bo będzie to przestroga i bogaty zasób "wiedzy" dla innych :)
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!