They shall not pass BF1

Revan2000s
98 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 103 Member
Czy wiadomo jaka będzie cena dodatku ,,They shall not pass,,? I czy warto kupować co jakiś czas same dodatki bez wersji premium, która w sumie daje oprócz dodatków same kosmetyczne rzeczy?

Komentarz

• Bethanizer
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Widać, że jesteś weteranem Battlefield, a ty nawet się pytasz czy warto kupować dodatki odzielnie. Dodatki powinny kosztować po pięćdziesiąt złotych jak zawsze. Oszczędzisz więcej kupując Premium.
  • Revan2000s
    98 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 103 Member
    Pytam o ceny na konsolę, ponieważ niedawno przesiadlem się z PC na xboxa. Najpierw pomyśl zanim zaczniesz kogoś krytykować.
  • lB0GUSl
    13 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 20 Member
    a ja mam problem z rozróżnieniem tych wszystkich dodatkow. Wydaje mi się to mało przejrzyście opisane. Wchodząc na sklep xbox jest wersja ultimate jest jaki premium pass jakis pakiet piekielnego wojownika itd. sam niewiem co jest co.
  • Revan2000s
    Wszystko jest dobrze opisane. Premium zawiera wszystkie dodatki, a te tańsze pakiety dodają tylko jakieś rzeczy to kustomizacji
  • badaj-pl
    25 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 27 Member

Bethanizer napisał użytkownik: »
    Widać, że jesteś weteranem Battlefield, a ty nawet się pytasz czy warto kupować dodatki odzielnie. Dodatki powinny kosztować po pięćdziesiąt złotych jak zawsze. Oszczędzisz więcej kupując Premium.

Hehe, coś z matematyką chyba nie tak albo przejęzyczenie, 4x50 to 200 a premium kosztuje 209 :-)
    Dodatek będzie kosztował ok 15-20$ trudno powiedzieć, bo to zależy czy np. będzie jakaś promocja w dniu premiery, natomiast ja obstawiam ok 70 zł.
    lB0GUSl napisał użytkownik: »
    a ja mam problem z rozróżnieniem tych wszystkich dodatkow. Wydaje mi się to mało przejrzyście opisane. Wchodząc na sklep xbox jest wersja ultimate jest jaki premium pass jakis pakiet piekielnego wojownika itd. sam niewiem co jest co.

Nie rozumiem skąd problem, BF1 jeden jest jeden, że tak powiem ultimate, specjalna itd. to jest BF1 + rozszerzenia, które albo zawierają skóry i pakiety albo od razu pakiet Premium (DLC).
    Piekielny wojownik jest jw. rozszerzeniem w zakresie skór itd., ale nie zawiera gry.
    Premium pass - to tzw. przepustka sezonowa, która zawiera dostęp do 4-DLC, jutro będzie dodatek 1-DLC-nie przejdą.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!