BATTLEFIELD 1 POLSKA Klub 20plus - REKRUTACJA OTWARTA

Hachor_67
56 postsPosty: 62Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
edytowano luty 2017
Witam wszystkich samotnych graczy, nowo założony klub BATTLEFIELD 1 POLSKA Klub 20plus zaprasza wszystkich ogarniętych oraz żółtodziobów do wspólnej gry w gronie kulturalnych graczy. Staramy się pomagać jeden drugiemu w zdobyciu orderu,kodeksu,nieśmiertelnika. Gramy drużyną wspierając się nawzajem, nie biegamy za killem jak to robią inni gracze. Na słuchawkach komunikacja bez przekleństw [czasami się wyrwie] ale jest magiczne słowo - przepraszam :)
Wszystkich zainteresowanych zapraszam, wymagany wiek od 20 <
Post edited by Hachor_67 on

Komentarz

• Hachor_67
    56 postsPosty: 62Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano luty 2017
    kontakt : Portek 67 xbox one

• Siwy911
    6 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Zaprosiłem;P
  • DobryOjciecPL
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    PoLsKaWisniA86
  • Hachor_67
    DobryOjciecPL napisał użytkownik: »
    PoLsKaWisniA86

poszło zaproszenie
  • GilotynaZX-10R
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Gilotyna1981 zapraszać pozdro
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie lepiej założyć taki post w odpowiednim dziale? Odsyłam do https://forums.battlefield.com/pl-pl/categories/bf1-rekrutacja-do-plutonów-xbox
  • Hachor_67
    edytowano kwiecień 2017
    Revan2000s napisał użytkownik: »
    Nie lepiej założyć taki post w odpowiednim dziale? Odsyłam do https://forums.battlefield.com/pl-pl/categories/bf1-rekrutacja-do-plutonów-xbox

NIE !!
    bo to jest odpowiedni dział - "Battlefield 1 - Społeczność Xbox"
    ja nie założyłem plutonu tylko KLUB a to jest różnica, plutony były w Battlefield 4
    - @Revan2000s odesłać to możesz swoją starą do łóżka jak ci marudzi za uszami

@Gilotyna1981 zaproszenie poszło :)
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Z takim nastawieniem i zachowaniem to... pozostaje mi tylko życzyć ci powodzenia.
  • Hachor_67
    edytowano maj 2017
    Revan2000s napisał użytkownik: »
    Z takim nastawieniem i zachowaniem to... pozostaje mi tylko życzyć ci powodzenia.

Dziękuję, jak będziesz moderatorem forum to pogadamy.

Tak prezentuje się emblemat plutonu:

320.png?v=1494257118

• Hachor_67
    edytowano maj 2017
    BATTLEFIELD 1 POLSKA Klub 20plus - rekrutacja trwa.
    1ea2d5016fba.png

• DawidTere
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
    SugarMan777
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.