Tu mogę pisać - jeszcze i od niedawna. SkyZeWonsem mówi :) Historia BAN-a C.d.n

SkyZeWonsem
1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano luty 2017
Powitać. Jako, że odebrano mi możliwość pisania na forum w tematach, które bezpośrednio związane są z Battlefield 1 wszelkiej maści informacje będę publikował tutaj.
Przechwytywanie1111.jpg
Oczywiście tak długo jak będę mógł. Jeżeli ktoś ma jakaś pytania to też proszę wstawiać je tutaj. Z tego miejsca dziękuję osobom publikującym moje PM-ki. Jednocześnie mam dalej prośbę o wstawianie ważnych informacji w główny wątek tab by temat nie rozlazł się po forum https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/1753/1-week-suspension-lvl3-monitoring-active-o3z82z-global-ban-po-tygodniu-za-co/p1

Pozdrawiam SkyZeWonsem
Post edited by SkyZeWonsem on

Komentarz

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    A mówiłem, że to celebryta

BTW
    Chyba jest tak zrobione z tego, co pamiętam, że jak nie masz danej gry, to nie możesz jej komentować, wg. mnie słuszna koncepcja :dizzy: A ty BF1 nie masz ...

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    1280 postsPosty: 1,293Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Czyli jak ktoś nie ma BF-a i chce zapytać się w sekcji czy warto kupić BF1 to nie zapyta :) Słuszna koncepcja :) No ale chociaż odblokowali mnie gdzie indziej.
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano luty 2017
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Czyli jak ktoś nie ma BF-a i chce zapytać się w sekcji czy warto kupić BF1 to nie zapyta :) Słuszna koncepcja :)

Logiczne, prawda? skomplikowane, ale logiczne.
    Nie masz, nie piszesz, skoro nie masz. Nie dlatego się rozbił, że uderzył w ziemię, tylko dlatego uderzył w ziemię, bo się rozbił.
    Post edited by xSzaty on

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Dobrze, że przed kupnem chleba w sklepie nie pytają się czy go już nie mam :)

Edit.
    Szaty zauważył, że nie mogę pisać w dziale BF1 bo nie posiadam BF1. Nawet widać to w podpisie. Pragnę zauważyć, że obecnie tak samo nie posiadam BF3, 4 i BFH. Ban na całe konto :)
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Edit. Pod jednym z filmów dostałem ciekawą odpowiedź.Dotyczy tego:

Jako, że obecnie wszystko traktuję poważnie użyłem oprogramowania do czitowania i zczitowałem fragment mojej rozgrywki, która jest dostępna na kanale.
    UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA
    Podaję instrukcję jak CZITOWAĆ !!!!!!

Najłatwiejszy sposób na speed hack-a :)
    Oczywiście jegomość słowo wziął w cudzysłów - ale kto tam ich wie.

ps. Przypominam, że jedną z przyczyn mojego BAN-a było to, że instruuję jak czitować :) Takie informacje podałem na forum :)
    Tu cytat:

• Gracz użyl oprogramowania bądź narzędzi, umożliwiających eksploatacje gry niezgodna z zasadami zamierzonymi przez jej twórców. Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu eksploatacji gry.
    • Gracz poddał komunikacji z innymi graczami sposób oszukiwania lub niezgodnego z warunkami korzystania z serwisu, eksploatacji gry.

Edit:
    Obecnie wszystkie filmy z mojego kanału zrobiłem ponownie publicznymi. UWAGA Poradniki "czitowania". Wszystkie były tu na forum. Porównanie odrzutu przewinęło się w innym moim wątku.

Tu mam slow hacka

W umowie ToS EA nie podała, że używanie programów NLE to oszustwo ;) Generalnie oprogramowanie NLE nawet nie zbliża się do warunków/umowy ToS.
    Słowo - niemożliwe - w obecnej sytuacji dla mnie nie istnieje.

A tu taki "śmieszek". Wiadomo - automat to robi. Ale wygląda to śmiesznie. U bandyty reklamują BF-a :)
    mieszek.jpg

Na koniec. Mój inny kanał o czitowaniu https://www.youtube.com/user/SKYPANpl Uwaga reklama.

Edit.
    Dzisiaj dodatkowo przez BBB poszło
    BBB_zg_oszenie.jpg

Edit. FAQ FF https://www.gameblocks.com/faqs
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Jak to się mówi. Rynce opadywują :(
    Kolejna odpowiedź EA.

Thank you for contacting us regarding the action that was taken on your account.

The action pertains to the following violation:

Promote, encourage or take part in any activity involving hacking, cracking, phishing, taking advantage of exploits or cheats and/or distribution of counterfeit software and/or virtual currency/items.

After thoroughly investigating your account and concern, we found that your account was actioned correctly and will not remove this sanction from your account.

Thank you,

Jaki mój stosunek:
    Nie wspierałem i nie zachęcałem do czegokolwiek związanego z oszustwem. Nie udostępniałem żadnych linków, programów, stron itp.itd, które są związane z oszukiwaniem. Nie udostępniałem niczego co by mogło podchodzić pod udostępnianie czegokolwiek :)

I tak im piszę i pisać będę do mojego lub ich końca :)

Dobrze, że normalne prawo tak nie działa. Przychodzi poczta - na podstawie tego i tego artykułu zostałeś skazany na dożywocie, który mówi - kto się dopuszcza itd. I do pierdla. Teraz se listy z celi pisz ;)

I uwaga niebezpieczny tekst co w moim przypadku poleciał na czacie.

jakiś dydek: SkyZeWonsem cheat
    SkyZeWonsem: Yes i am (może było samo Yes)
    jakiś dydek: SkyZeWonsem f... cheat
    SkyZeWonsem: Yes i am. Im rekord this game. You want (może wont) ?

Cała historia z czitowaniem i udostępnianiem czegokolwiek. Na innych serwerach mogło pojawić się tylko:

jakiś dydek: SkyZeWonsem cheat
    SkyZeWonsem: Yes i am (może było samo Yes)

BAN

Skoro to jest traktowane tak surowo to by trzeba było zgłaszać teraz mnóstwo ludzi co mają jakieś filmy na YT z dopiskiem hax, cheat. Nawet paru ludzi tu z tego forum coś tam chlapnęło pewnie na czacie :) Tylko trzeba by było mieć mentalność EA. A tekst EA, że coś przeanalizowali zakrawa o kpiny. Niech podadzą to co analizowali, gdzie i kiedy. Jeżeli faktycznie dotyczy to jakiegoś durnego wpisu to niech jasno się określą. Co im szkodzi ? W tym przypadku nie zdradzają mechanizmów FF.

Edit.
    O jojo joj. Nie istnieje u EA. Historia jak z dobrych programów
    email.jpg
    Mój e-mail trafił na ban listę :)

Ale generalnie są OK ;) Z innego poszło :) Jak byk nie ma go w bazie :P

Dear Customer,

We have received your message regarding the action taken on your account.

EA's Terms of Service team are looking into this issue and will respond once the matter has been fully investigated according to our internal policies.

In order to thoroughly examine the matter there may be a delay in responding, however we will endeavour to provide you with a resolution in a timely manner.

Please note we are currently experiencing high volumes and this may result in a minimum delay of 72 hours. Please do not submit further appeals as this may reset your place in the queue. We appreciate your patience in this matter.

Yours sincerely,

EA Terms of Service

Edit:
    Na Twiterze EA dała odpowiedź - skontaktuj się z pomocą techniczną :) Spodziewałem się tego. Zadałem im parę pytań - ciekawe czy odpowiedzą.

W komentarzach - bany idą aż "miło"
  • Saperix71
    16 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Rozumiem, że powodem bana były te głupie teksty na czacie z rzekomym przyznaniem się do czitowania. Rozumiem, że ktoś zrobił screena tego co napisałeś lub nagrał i podesłał tym kmiotom z ĘĄ. Jeżeli tak właśnie było to podstawowe pytanie - na jakiej podstawie zwykły screenshot (nie mówię o streamowanym PBSS) lub nagranie video umieszczone na YT jest jakimkolwiek dowodem. Spróbuj zaraportować czitera który bierze na strzała na podstawie nagrania...hehe. Temat przerabiany wielokrotnie - wideo może być edytowane przez co nie jest dowodem. To samo ze screenami czatu zawierającymi sformułowania jawnie naruszające ToS, ocierające się o przestępstwa. To samo... a tu wychodzi że jednak można dostać bana za przysłowiowy damski c**j bo napisało się coś dla jaj. Niezłe, mocne rzekłbym. Chyba pozostaje więc wariant B...
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Te teksty na czacie to za przeproszenie "guano" a nie powód :) Problem leży gdzie indziej. Są ludzie co starają się w jakiś mniejszy lub większy sposób to wyjaśnić.

Problem tylko i wyłącznie jest po stronie FF.
    Problem tylko i wyłącznie jest po stronie EA.
    Problem jest z komunikacją od strony EA - jej nie ma. Trudno nazwać komunikaty botów jako komunikacja
    i na koniec
    BF1 to największy problem. Mechanika, sposób naliczania punktów itd. itp. Dlaczego tak sądzę ? Dałem dwa przykłady gdzie FF zadziałał prawidłowo. Na setki godzin przegranych w BF3 i BF4 innych problemów nie było. Przyszedł kaleki BF1 i sytuacja zmieniła się diametralnie. Nie wiem czy obecnie to zapowiedź niesłusznych global banów przez FF ale widać już tego początki.

Wariant jest tylko jeden. Zdjęcie bana i wyjaśnienie całej sytuacji.
  • Saperix71
    16 postsPosty: 25Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline Member
    Rozmowa z supportem przypomina rozmowę buta z c**jem czego już zapewne doświadczyłeś. Tutaj pozostaje albo tylko pozew albo zasięgnięcie pomocy tej organizacji opisywanej w podanych linkach we wcześniejszym temacie... lub drugi wariant który niestety nie pozwoli Ci odzyskać dobrego imienia a o to najbardziej chyba chodzi.
  • SkyZeWonsem
    edytowano luty 2017
    Bronić dobrego imienia powinna EA - nie ja :) Tylko czy ta firma jeszcze je ma ? Czy to nie EA dostawała z rzędu miano najgorszej firmy ? Ja sobie nie mam nic do zarzucenia w Battlefield 1. BAN to konsekwencja grania w kalekiego BF1, który korzysta z kalekiego FF.
    z13714101O.jpg

Edit.
    Ostatnie komentarze z "Reddita" z linku co się pojawił w wątku na temat mojego bana:

K-BoomK-Boom79 1 punkt 3 dni temu
    Yesterday I got into BF1 and received a 1 week suspension message. All I got in response was a canned message saying I broke EA ToS like cheating/hacking, etc and no further details.
    In more than 14 years playing Battlefield I never thought this would happen. I consider myself a normal player. And I don't know if other people stories are true. What I know is that I don't cheat, and this suspension is unexplained so far. So if this is a ban for "cheating", the system is clearly making a mistake, and I'm proof enough for myself to acknowledge that this can happen to anyone.

DesGaizu 2 punkty 4 dni temu*
    Stick me on the pile too got a one week suspension no idea what for same account I've used for years thousands of hours in all of the battlefield games.
    I feel disgusted been called a cheater and after contacting ea and live chat and emails no one has answers for why I'm banned just same link to there TOS which again I've not broken.

Dla przypomnienia https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/5n7i4v/after_2800_hours_time_of_consideration_fairfight/?sort=new

.............................................* został zbanowany.

* wpisz tu swój "nick" z BF1
  • SkyZeWonsem
    Panowie. Szkoda tu strzępić języka. Nic więcej nowego nie wniosę do całej sytuacji. Ostatnia "konwersacja" z EA przebiegła typowo. Ochoty tu pisać już więcej nie mam. Dziękuję tym wszystkim co choć w najmniejszym stopniu starali mi się pomóc. Dalej będę starał się coś ugrać ale ciężko rozmawia się z betonem. Jednej osobie chcę w szczególności podziękować - choć nigdy tu na forum nie była.

KOTULIN - Dzięki.
  • Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
    edytowano luty 2017
    Zamykam na prośbę Skaja.

image image
Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!