Bronie do znerfienia

AguGamer71
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Czy wy też uważacie że w BF1 panuje anarchia, wszyscy używają automatico, bar'a i shotgunów. Z tym trzeba coś zrobić

Komentarz

• patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Automatico jest denerwujący, reszta mi nie przeszkadza. Szotgany już dostały w plecy staty.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    patpatrykowski napisał użytkownik: »
    Automatico jest denerwujący, reszta mi nie przeszkadza. Szotgany już dostały w plecy staty.

Jak już to 10A reszta raczej została ulepszona.
    AguGamer71 napisał użytkownik: »
    Czy wy też uważacie że w BF1 panuje anarchia, wszyscy używają automatico, bar'a i shotgunów. Z tym trzeba coś zrobić

Nie wszyscy biegają z Automatico z Barem czy pompkami jak masz z nimi problem to sam ich używaj lub trzymaj ich na dystans. Jak się ładujesz np. z Benetem czy Selbstalderem do budynku lub ciasnych przejść musisz się liczyć że trafisz na te bronie.
  • Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ci do wrzeszczą o znerfieniu tego, czy tamtego to w większości przypadków ludzie, którzy nie umieją grać, nie potrafią zastosować odpowiedniego stylu gry do sytuacji na polu bitwy. Znerfić automatico? Niby czemu? Jakie mam szanse, kiedy używam tej broni albo strzelby i np jestem w otwartym terenie? Taki koleś z lkmem, który ma dużą celność stabilnośc, czy duży magazynek bez problemu mnie zabije, jeśli nie zdąrzę się schować, trzeba wiedzieć jak danej klasy i broni używać. Plusem automatico jest duża szybkostrzelność i to by było na tyle ;] Czasem uda się kogoś zabić na większym dystansie, ale to trzeba mieć trochę szczęścia no i wiadomo nie strzelać full auto tylko np. seriami po kilka kul. Nie jestem jakimś prosem, ale mam przegrane w BFy łącznie jakieś 1k godzin i to i owo wiem.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    SAT_Actrosek napisał użytkownik: »
    Ci do wrzeszczą o znerfieniu tego, czy tamtego to w większości przypadków ludzie, którzy nie umieją grać, nie potrafią zastosować odpowiedniego stylu gry do sytuacji na polu bitwy. Znerfić automatico? Niby czemu? Jakie mam szanse, kiedy używam tej broni albo strzelby i np jestem w otwartym terenie? Taki koleś z lkmem, który ma dużą celność stabilnośc, czy duży magazynek bez problemu mnie zabije, jeśli nie zdąrzę się schować, trzeba wiedzieć jak danej klasy i broni używać. Plusem automatico jest duża szybkostrzelność i to by było na tyle ;] Czasem uda się kogoś zabić na większym dystansie, ale to trzeba mieć trochę szczęścia no i wiadomo nie strzelać full auto tylko np. seriami po kilka kul. Nie jestem jakimś prosem, ale mam przegrane w BFy łącznie jakieś 1k godzin i to i owo wiem.

Dokladnie, ciagle ktos placze o to czy tamto. Kazda bron jest dostepna dla kazdego. Ja lubie automatico ale trzeba dostosowac sie bronia do mapy. Jak sa duze przestrzenie to z dobrym medykiem, zwiadowca czy wsparciem na wieksza odleglosc mam male szanse z automatico. Jedynie chyba Hellriegel jest w miare dobry na dluzsze dystanse.
    Wracajac do tematu to za chwile wogole bedzie narzekanie zeby usunieto szturmowca bo grasz automatico to zle, grasz shotgunem to zle, na hellriegela tez wiele razy narzekali to co, mam tylko mp18 grac i niczym wiecej?? Ja juz wylaczylem w grze chat bo nudzi mnie ciagle narzekanie i wyzwiska od noobow itp. Nie widze co ludziska pisza i mam spokoj.
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Również jestem przeciwnikiem nerfienia, bronie moim zdaniem sa dobrze zoptymalizowane.
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano luty 2017
    No i? Co to ma wspolnego z placzem o nerfienie broni? A gram bronmi ktorymi gra mi sie najlepiej, chyba ze wg Ciebie musze grac kazda po tyle samo
  • AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Lukasz, jaki z Ciebie agent, takie rzeczy w Internetach wynajdujesz.. A może sobie niektóre bronie testował na pustym serwerze i strzelał do ścian? Według Twojego toku myślenia, to samo można by było o mnie powiedzieć w BF4, bo G36, P90, M416 i MG4 wybijają się znacznie ponad resztę.

Jak już mówiłem, każda broń automatyczna i samopowtarzalna w tej grze to żart. Automatico przy swojej szybkostrzelności powinno po czterech kulkach strzelać do tyłu, a co najmniej Panu Bogu w okno. Nie jestem fanem zmian po premierze gry, chciałbym żeby w tym pierwszym dniu była taka jakiej ludzie oczekują. I nie, nie należę do ludzi, którzy nie potrafią grać, wręcz przeciwnie (bez przechwalania się, po prostu taka jest prawda). Co więcej, uważam, że ludzie dla których obecna sytuacja z broniami jest OK to są ludzie którzy nie potrafią grać, bo w strzelaniu nie chodzi tylko o naciśnięcie spustu i czekanie aż się magazynek opróżni.

Ale zakończcie ten temat, bo to i tak do niczego nie prowadzi.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Jak już mówiłem, każda broń automatyczna i samopowtarzalna w tej grze to żart. Automatico przy swojej szybkostrzelności powinno po czterech kulkach strzelać do tyłu, a co najmniej Panu Bogu w okno.

Niekoniecznie sie z toba zgodze, owszem, moze i tej broni automatycznej bylo malo ale mimo wszystko byla i niby dlaczego po czterech kulkach miala strzelac w niebo? Wystarczy troche poczytac o tej i innych broniach automatycznych w necie i mozna sie wiele dowiedziec. Z drugiej strony nie wymagaj od DICE/EA autentycznosci w BFie bo tej nigdy nie bylo w BFach i nie bedzie bo liczy sie pieniadz i zeby jak najwieksza liczba graczy grala w serie BF. Mnie tez np frustruje, jak koles zabija mnie jednym strzalem z shotguna z odleglosci 50 do 100 metrow, ale w porownaniu np z BF BC2 czy BF3 to i tak nie wypada to najgorzej bo tam z shotguna strzelali jak ze snajperek.

AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Nie jestem fanem zmian po premierze gry, chciałbym żeby w tym pierwszym dniu była taka jakiej ludzie oczekują.

Zgadzam sie z tym w 100% ale nigdy tak nie bylo i nigdy tak nie bedzie bo po pierwsze to DICE i ich niedopracowania w kazdym BFie w dniu premiery a po drugie zawsze sie znajda ludzie, ktorym dana bron czy bronie nie beda pasowac bo beda z nich ginac najczesciej albo z innego powodu.
    Denerwuje mnie tez np bron biala, ja podchodze do kolesia, ciacham go dwa razy a on mnie raz i mnie zabija, totalna bzdura, a co bylo zlego z nozami w poprzednich bfach ze trzeba bylo to zmieniac? Ja na bronie juz nie zwracam uwagi, niech sobie ludzie graja czym chca i ja tez tak robie, wkurzaja mnie inne rzeczy w tej grze jak np respawny na trupie i wiele wiele innych "ciekawostek" ale to juz zupelnie inny temat...
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Lucas-Gannicus napisał użytkownik: »
    Denerwuje mnie tez np bron biala, ja podchodze do kolesia, ciacham go dwa razy a on mnie raz i mnie zabija, totalna bzdura, a co bylo zlego z nozami w poprzednich bfach ze trzeba bylo to zmieniac?

Ta kontra noża w BF4 jest potrzebna jak wrzód na ☹☹☹☹.

• AgentBartezz
    415 postsPosty: 416Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Akurat kontra z noża to bardzo dobry pomysł. Inna sprawa jak fatalnie było to zrobione.

Niekoniecznie sie z toba zgodze, owszem, moze i tej broni automatycznej bylo malo ale mimo wszystko byla i niby dlaczego po czterech kulkach miala strzelac w niebo? Wystarczy troche poczytac o tej i innych broniach automatycznych w necie i mozna sie wiele dowiedziec. Z drugiej strony nie wymagaj od DICE/EA autentycznosci w BFie bo tej nigdy nie bylo w BFach i nie bedzie bo liczy sie pieniadz i zeby jak najwieksza liczba graczy grala w serie BF. Mnie tez np frustruje, jak koles zabija mnie jednym strzalem z shotguna z odleglosci 50 do 100 metrow, ale w porownaniu np z BF BC2 czy BF3 to i tak nie wypada to najgorzej bo tam z shotguna strzelali jak ze snajperek.
    Jest to tak zwana przenośnia, tylko pokazuje, że według mnie jak i za pewne większości weteranów model strzelania idzie w bardzo złą stronę. Nie chodzi mi o to, że jest ich mało, tylko jak się ich używa. Jak to Szaty kiedyś powiedział, tylko w Battlefroncie jest łatwiej strzelać niż BF1. Może i BC i BF3 były zjebane shotguny, ale przynajmniej jak strzelałeś z automatów to miałeś znaczącego kicka w lewo, prawo, a przede wszystkim w górę i trzeba było się nauczyć to kompensować. Nie chcę z BFa, zrobić w pełni autentycznej gry, bo to nie ta para kaloszy. Ale jakaś namiastka, która kiedyś była i mnie do tej serii przyciągnęła wyparowała i nie widać by mogła wrócić.
    Zgadzam sie z tym w 100% ale nigdy tak nie bylo i nigdy tak nie bedzie bo po pierwsze to DICE i ich niedopracowania w kazdym BFie w dniu premiery a po drugie zawsze sie znajda ludzie, ktorym dana bron czy bronie nie beda pasowac bo beda z nich ginac najczesciej albo z innego powodu.
    Denerwuje mnie tez np bron biala, ja podchodze do kolesia, ciacham go dwa razy a on mnie raz i mnie zabija, totalna bzdura, a co bylo zlego z nozami w poprzednich bfach ze trzeba bylo to zmieniac? Ja na bronie juz nie zwracam uwagi, niech sobie ludzie graja czym chca i ja tez tak robie, wkurzaja mnie inne rzeczy w tej grze jak np respawny na trupie i wiele wiele innych "ciekawostek" ale to juz zupelnie inny temat...

Nigdy wszystkim nie dogodzisz ale nie rozumiem po co się zmienia coś, co większości graczy pasowało. A potem znalazły się jakieś płaczki, którym nie pasowało jedno drugie trzecie czwarte, a DICE łykało to jak pelikany i wszystko zmieniało. Efekt jest taki, że kasa u nich się zgadza ale wygląda to np dla mnie coraz mniej atrakcyjnie.
    Post edited by AgentBartezz on
    edytowano luty 2017
    Denerwuje mnie tez np bron biala, ja podchodze do kolesia, ciacham go dwa razy a on mnie raz i mnie zabija, totalna bzdura, a co bylo zlego z nozami w poprzednich bfach ze trzeba bylo to zmieniac?
    Działanie broni białej zależy od tego, z której strony kogoś trafisz i czym, najlepiej atakować od tyłu ..
    Nóż zadaje niewielkie obrażenia, ale pozwala szybko zadawać kolejne ciosy i ma dużo większą strefę natychmiastowej eliminacji. Znaczy to, że w przypadku zajścia przeciwnika od tyłu, wykonanie brutalnej egzekucji będzie możliwe z dość dużej odległości. Pałki to broń wszechstronna – zadają średnie obrażenia ze średnią prędkością i mają średnią strefę natychmiastowej eliminacji wroga. Broń sieczna/specjalna – czyli toporki, saperki i kilofy – zadaje największa obrażenia, ale jest najwolniejsza i ma najmniejszą strefę natychmiastowej eliminacji.

• LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Ta kontra noża w BF4 jest potrzebna jak wrzód na ☹☹☹☹.

Akurat na temat noza w BF4 sie nie wypowiem bo praktycznie w niego nie gralem, raczej chodzilo mi o BC i BF3 i tam mi zasada dzialania noza odpowiadala.
  • LucasSz_PL
    edytowano luty 2017
    LukaszX1992 napisał użytkownik: »
    Chyba za bardzo lubisz to automatico.

Lubie grac szturmowcem bo lubie byc w centrum dzialania, w samym srodku wojny, biegam od flagi do flagi czy to na podboju,dominacji czy w operacjach, nie lubie siedziec w jednym miejscu i musze miec cos na pojazdy bo te tez mnie denerwuja wiec czym mam na nim grac? Shotguny? Nie, dziekuje, uzywam ich tylko na innych biegajacych z shotgunami, Hellriegel, jest fajny ale jak dla mnie jeden magazynek w zapasie to troche malo, przydaloby sie mu 120 ammo w zapasie, pozatym nie ma bagnetu, mp18 nie jest zle ale nie zmienia to faktu ze nie ma za bardzo wyboru broni na tej klasie niestety.

BTW: sry bo zamiast to napisac w jednym poscie to napisalem w dwoch :/
  • Traktorek85
    16 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Wydaje mi się że lepiej jakby ta broń zadawała trochę mniejsze obrażenia.
    To by załatwiło sprawę.

Ma zadawać mniejsze obrażenia? To ile ma zadawać, żeby ludzi uszczęśliwić?

https://symthic.com/bf1-weapon-info?w=Automatico_M1918_Factory

• prezesow
    @Your3vilTwin napisal wlasnie wszystko o co chodzi z bronmi w tej grze mysle ze mozna sie rozejsc do domow i zamknac ten smieszny temat.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak czytam coś takiego jak niżej to jestem za znerfieniem niektórych ludzi na tym forum...
    No i wiadomo że z realizmem to ta gra nie ma praktycznie nic wspólnego.

To jest gra komputerowa a nie symulator dla Gromu :>
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!