[POMOCY] Wpis do kodeksu - "Forte Et Fidele"

KnazZo
74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
Postanowiłem zdobyć wszystkie wpisy do kodeksu, ale nie potrafię jakoś tego ogarnąć w którym trzeba zestrzelić 10 samolotów w ciągu 30 sekund. Oglądałem poradniki na Youtube, zmniejszałem czułość dla działka, ale mimo jakichś XX prób ciągle nie wychodzi. Jakoś nie potrafię tego ogarnąć na padzie.

Czy ktoś ma jakieś wskazówki, żeby w końcu to przejść, ewentualnie może jest ktoś miły i by mi to przeszedł poprzez funkcje Share Play?

Pozdrawiam.
Dodaj mnie do znajomych
PSN IKnazZo

Komentarz

• GarczarLP
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Ja też próbowałem chyba z 30 razy i w końcu mi się udało, ale był to czysty przypadek. Musisz mieć dużo szczęścia. :smiley:
  • Pan_Wolf_PL
    18 postsPosty: 18Member, Battlefield, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2017
    Może poniższy link pomoże. Robiłem podobnie jak na filmiku. Oczywiście było kilkanaście prób, więc cierpliwości życzę :)

• KnazZo
    74 postsPosty: 87Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Po bardzo wielu próbach w końcu się udało i dzięki temu jest Platyna w Battlefield 1.

Pozdrawiam.
    Dodaj mnie do znajomych
    PSN IKnazZo
  • _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Odgrzewany kotlet wiem, ale z powodu wcześniejszych problemów z apocalipsą postanowiłem się nie wkurzać i ogarnąć platynę w tym bfie, niestety od platyny dzieli mnie tylko to trofeum i niestety zaczynam się wkurzać :)
    Jakieś rady? wiem że na filmikach wygląda to idealnie, ale jak gram to jest zupełnie inaczej ....
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • _SamoZuoooo_
    273 postsPosty: 301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Wyczytałem w necie że pomocne może być usunięcie wszystkich aktualizacji do bf1 bo jedna z nich osłabiła p-lot i teraz zrobienie tego zadania graniczy z cudem .
    ktoś wie skąd je usunąć (same aktualizacje) bez usuwania dodatków lub samej gry ??
  • Rydzu2015
    743 postsPosty: 775Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    Jest to niemożliwe i nie wiem czy nerf AA dotyczył też singla.
  • _SamoZuoooo_
    Czyli trzeba usunąć całą grę, jeszcze raz zainstalować i przejść misję nie pobierając aktualizacji .
    co do osłabienia AA w singlu, na filmie widać ewidentnie że wystarczą max 3 do 5 strzałów(bombowiec) żeby samolot spadł

grałem w misję z czołgami przed i po tym jak wszyscy narzekali na rykoszety i powiem że w singlu też dało się odczuć różnice
    ale znalazłem jeszcze to :

więc jest szansa
  • _SamoZuoooo_
    Po nowej aktualizacji to bułka z masłem wbiłem kodeks za trzecim podejściem, ale już przy pierwszym wiedziałem że wpadnie.
    Jedyna sprawa to taka że kodeks się pojawił podczas gry że odblokowany, platyna wpadła natomiast jak wchodzę w kodeksy żeby go sobie podejrzeć to nadal jest do odblokowania , ale mam to gdzieś jest platyna :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!