Oficjalne serwery EA Polska

Borzywit-CNP-
412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member
edytowano lipiec 2016

Mamy przyjemność zaprosić Was do korzystania z oficjalnych serwerów EA Polska. Na początek proponujemy Wam 32 slotowy serwer gry, domyślnie ustawiony w trybie Rush z rotacją map z podstawki. Na tym serwerze organizować będziemy konkursy. O ich szczegółach będziemy informować w tym dziale forum: https://forums.battlefield.com/pl-pl/categories/battlefield-4-dyskusje-o-wieściach
Aby zwiększyć szanse zespołów, otrzymujecie również do wykorzystania 512 slotowy serwer TS3. Poniżej szczegóły obu serwerów:

Serwer gry:
image

Serwer TS3:
image

Zasady serwera:
1. Nie klnij
2. Nie wyzywaj
3. Nie przeszkadzaj w rozgrywce
4. Baw się

Pozdrawiamy i życzymy udanej zabawy
Zespół EA Polska i Moderatorzy.

image image

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1271 postsPosty: 1,284Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

Kopie PB z waszego serwera. Reinstalacja, instalacja ( i bóg wie jeszcze co) PB nic nie daje.

• Borzywit-CNP-
    412 postsPosty: 490Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Member

@SkyPan_PL powiedział(a):
    Kopie PB z waszego serwera. Reinstalacja, instalacja ( i bóg wie jeszcze co) PB nic nie daje.

PunkBuster Server: VIOLATION (COMFAIL) #101: PLAYER_NAME (slot #2) General PB Client Authentication Failure - Reinstall PB if problem persists [pb_guid(-) ip:port]
    PunkBuster Server: [From #1 01c6(-) Borzywit-CNP-] My dx C:\WINDOWS\SYSTEM32\d3d9.dll size=1609408 md5=2D002258749111B2EDBDF8B7F32D8C48
    PunkBuster Server: Kick Command Issued (General PB Client Authentication Failure - Reinstall PB if problem persists) for (slot#2) ip:port pb_guid PLAYER_NAME
    PunkBuster Server: Lost Connection (slot #2) ip:port pb_guid(-) PLAYER_NAME

Widzę, dzięki.

image image
  • Bubu5032
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    w czasie gry B4 w dniu 14-02-2018r gdy zgłosiłem w czsie gry atak na grafike PC w pliku "C" zainstaslowano mi wirusa omijajacego kasperskiego który zniszczył mi system windows 10. To juz trzeci katak na mój Pc w tym roku z serwera B-4
  • Borzywit-CNP-
    Już dawno nie czytałem podobnych wynurzeń :smiley:
    Atak na grafikę PC ... w pliku C ??? Cóż to takiego?
    Ominięcie Kasperskiego (akurat używanie tego programu jest pomysłem kiepskim lub bardzo kiepskim, ale o tym więcej w guglach napinali)
    Instalacja wirusa ... sprawa ma się tak, że wirusy użyszkodnicy instalują sobie sami ... tym bardziej atak z serwera BF4, z maszyny pozostającej w środowisku kontrolowanym z uruchomionym serwerem BF4, którego dostawcą jest EA. To chyba większa bzdura niż HDD sterujący procesorem i oszukane 120Hz monitora, bo przecież w gniazdku jest 60Hz (czy tam 50Hz, zależy kto gdzie żyje).

Pshhhh ... co mi do tego?

image image
  • Your3vilTwin
    1520 postsPosty: 1,553Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Bubu5032 napisał użytkownik: »
    w czasie gry B4 w dniu 14-02-2018r gdy zgłosiłem w czsie gry atak na grafike PC w pliku "C" zainstaslowano mi wirusa omijajacego kasperskiego który zniszczył mi system windows 10. To juz trzeci katak na mój Pc w tym roku z serwera B-4

A to wszystko z okazji Walentynek czy Popielca?

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• PolskiSopel
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Bubu5032 napisał użytkownik: »

Usuń folder Windows za pomocą chłodzenia równoległego na interfejsie SCSI, sprawdzone info, 100% skuteczności
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!