odradzanie się w pojeździe-klikniecie rezerwuje?

VXBronsonXV
227 postsPosty: 257Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
Witam.

Mam taki problem iż jeśli wybieram sobie czołg lub samolot to klikam raz i pokazuje mi się na dole menu czym chce jeździć/latać czasami się przełączam miedzy ustawieniami.za ten czas ktoś inny wypycha mnie i zabiera samolot czołg.klikniecie dwa razy natychmiast spawnuje mnie w czołgu ale nie mam czasu na przestawienie opcji.jest na to jakiś sposób?

Komentarz

• TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Mam to samo, z resztą chyba wszyscy, bardzo wkurzające.Trzeba chyba czekać do któregoś tam patcha aż to naprawią.
    I jeszcze jedna rzecz, brak możliwości wyboru samolotu/pojazdu przed startem gry, trzeba szybko klikać dwa razy żeby w ogóle się dostać.
    O jednym kliknięciu i zmianie uzbrojenia można zapomnieć.
    Zdarzało mi się już latać bombowcem torpedowym na mapie bez Drednota bo nie miałem możliwości zmiany uzbrojenia z poprzedniej mapy.
  • Tiger_Itself
    185 postsPosty: 197Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Tak wygląda to po nowym paczu:
    Jeśli jesteś już w ustawieniach pojazdu i ustawiłeś sobie co i jak , a ktoś Ci buchnie sprzęcik to przy następnym pojawieniu się sprzętu możesz ładować się od razu na tych właśnie ustawieniach. Jest to tak właśnie po nowym paczu.
    Tak wyglądało poprzednio , że można było wejść na pusty serwer i se ustawić lub podczas rozgrywki i nikt nie buchnął bo go nie widział jako dostępny, gdyż ty w nim byłeś. To było najlepsze rozwiązanie.
    Ale za sprawą płaczków bo tak trzeba to nazwać mamy co mamy.

Wszystko właśnie za sprawą równouprawnienia przy starcie i kto szybszy ten jedzie, a kto nie ten z buta.
  • TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No właśnie, wcześniej mogłem dopasować samolot zależnie od sytuacji na mapie: czołgi, bombowce, myśliwce albo sterowiec lub drednot do każdego rodzaju przeciwnika inny typ samolotu.
    A teraz muszę szybko klikać to co jest bo nie ma czasu na zmianę zaraz ktoś podpierdzieli.
    Powinna być po zaznaczeniu samolotu co najmniej 5 sekundowa blokada aby móc wybrać co potrzebujemy.
  • Your3vilTwin
    1506 postsPosty: 1,539Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Co do równouprawnienia. Dokładnie tak to powinno funkcjonować. Pojazdy powinny być dostępne dopiero po po odliczaniu do początku rundy. Gdy zdecydowana większość graczy ma już załadowaną mapę. Wcześniej sytuacja była patologiczna. Kto miał szybszy dysk ten mógł na starcie używać pojazdów.

ALE skoro uda mi się już po starcie rundy "zaklepać" pojazd to nawet jak wchodzę w ustawienia to powinien pozostać zarezerwowany dla mnie. Dzieje się oczywiście inaczej

DICE w całej okazałości. W jednym miejscu coś poprawi ale za to w 3 innych s3,14erdoli.

Ciekawostka. Jeszcze ciekawiej to się prezentowało swojego czasu w BF4. Ja mając szybkie dyski przejmowałem już drugą flagę, na podboju a ludzie na HDD mieli jeszcze loading. Dopiero z drugim albo trzecim dodatkiem wprowadzili odliczanie do startu rundy.

To ile już mamy błędów w tylko tym jednym aspekcie gry od premiery? Bo ja już widzę dwa poważne i trzeci który można traktować bardziej jako niedogodność niż błąd (kwestia dyskusyjna)

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!