Zawartość kolejnych DLC ujawniona

13567

Komentarz

• BlueTiger07
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano czerwiec 2017
    Battlefield 1 - "In The Name Of The Tsar" - "Lupkow Pass" - GAMEPLAY
  • Kilgour-Alex
    476 postsPosty: 486Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    Battlefield 1 - "In The Name Of The Tsar" - "Lupkow Pass" - GAMEPLAY

Ja chce już grac w CARA :D epicka ta szarża dla tej animacji nie będę z konia zsiadał :D
  • Your3vilTwin
    1048 postsPosty: 1,076Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Może i ta szarża wygląda epicko. Ale jak się nad tym chwilę zastanowić to jest co najmniej głupio rozwiązane.
    Rozumiem, że BF to nie symulator pola walki i nie takie rzeczy widział ciężko mi sobie wyobrazić jaką siłą by musiał dysponować jeździec, żeby przy takiej prędkości nadziać na lancę wroga, unieść go i dźwigać przez kilkanaście metrów.
    Wg mnie po takiej szarży jeździec powinien automatycznie tracić lancę.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kilgour-Alex
    476 postsPosty: 486Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Your3vilTwin napisał użytkownik: »
    Może i ta szarża wygląda epicko. Ale jak się nad tym chwilę zastanowić to jest co najmniej głupio rozwiązane.
    Rozumiem, że BF to nie symulator pola walki i nie takie rzeczy widział ciężko mi sobie wyobrazić jaką siłą by musiał dysponować jeździec, żeby przy takiej prędkości nadziać na lancę wroga, unieść go i dźwigać przez kilkanaście metrów.
    Wg mnie po takiej szarży jeździec powinien automatycznie tracić lancę.

Kule mole czepiasz się :P ale czym by to foum było bez Ciebie :) (napisałem to oczywiście z przymrużeniem oka na tak zwane żarty) :) @Your3vilTwin przecież wiesz że jestem Twoim fanem ;)
  • Your3vilTwin
    1048 postsPosty: 1,076Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Nie czepiam się tylko mam inny pomysł na rozwiązanie mechaniki tej szarży. Bardziej "realistyczne". W końcu sam wiesz, że forum jest na bieżąco monitorowane i nasze zdanie się liczy. A nasze uwagi raportowane są do DICE... :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• Kilgour-Alex
    Nie czepiam się tylko mam inny pomysł na rozwiązanie mechaniki tej szarży. Bardziej "realistyczne". W końcu sam wiesz, że forum jest na bieżąco monitorowane i nasze zdanie się liczy. A nasze uwagi raportowane są do DICE... :smile:

Strzał w 10tke :D faktycznie biorąc pod uwagę jak bardzo ważne i wpływające na całość jest nasze zdanie i wygłaszane na tym forum opinie to patrząc z boku można by rzec że piszemy nową historię Battlefielda :D

Fakt szarża przegięta bo nie ma nic wspólnego z prawami fizyki :D ale będzie mi to sprawiało frajdę jak kogoś nadzieję :D Dobrze że nie ma tak że jak nadziejesz delikwenta to on zostaje na lancy i tak możesz max 3 osoby nadziać :D później brak miejsca - limit wyczerpany :D
  • JanKiller69
    303 postsPosty: 308Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jak spece z DICE ogarniają nasze forum

xD
    Mnie to np bawi
  • Your3vilTwin
    obrze że nie ma tak że jak nadziejesz delikwenta to on zostaje na lancy i tak możesz max 3 osoby nadziać :D później brak miejsca - limit wyczerpany :D

JacekFrag w 6:07 minucie tego wideo powyżej mówi o krążących plotkach, że można na lancę nadziać dwie osoby.

• JanKiller69
    303 postsPosty: 308Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Jest filmik jak nabija dwie osoby , jest za to jeszcze odblokowanie kodeksu
  • Your3vilTwin
    edytowano czerwiec 2017
    Pan Westie zdobył garstkę nowych informacji na temat nowego systemu postępów w BF1.

Najważniejsze info:
    • Okazuje się, że Andrzej Gołota bo burzliwej karierze sportowej znalazł zatrudnienie w DICE.
    • Doczekamy się nowych zadań i broni.
    • nowych specjalizacji (cokolwiek to znaczy, bo w wideo na ten temat same spekulacje oparte na systemie działającym w BF4, którego i tak 90% graczy nie ogarniała)
    • Jedyne potwierdzona informacja to że specjalizację będzie można dopasować do swojego stylu gry.
    • Brak informacji kiedy to zostanie wprowadzone do gry. Więc nie wiadomo czy przy okazji wypuszczenia nowego DLC czy w comiesięcznym pachu.

• BlueTiger07
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Battlefield 1 - W imię Cara - Twierdza Brusiłowa
  • Popullus_Tremula
    100 postsPosty: 100Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
  • MH9O
    15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Patrzę i nie wierzę... Zestrzelenie dwóch samolotów z Madsena to głupota, ale kolejna misja zachęcająca medyków do grania granatami karabinowymi to nawet nie mam słów ;/ Serio... Trzeba było lecieć po całości i zrobić 20 fragów narzędziem naprawczym w jednej rundzie...
  • SkyZeWonsem
    1002 postsPosty: 1,014Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano lipiec 2017
    Ale popłynęli z tym KM Madsenem. Skończy się tak, że będą ustawki i w sumie wyjdzie proste. Chociaż może być śmiesznie jak wsparciuchy będą tylko napierdzielać w samoloty :) Dobrze, że odblokowanie tej nowej broni medyka jest normalne.
  • Your3vilTwin
    Tutaj trochę lamentu do poczytania.
    https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/116749/destroy-2-planes-with-the-madsen-mg-trench
    https://www.reddit.com/r/battlefield_live/comments/6pqu43/cte_weapon_assignments_that_came_with_brusilov/
    https://www.reddit.com/r/battlefield_one/comments/6pqdfr/all_new_weapons_and_their_assignments_reveled/

To zadania wycięte z CTE może specjalnie dali takie zadanie żeby w końcu sprawdzić jak spisują się karabiny maszynowe w walce z samolotami. Bo normalnie to raczej mało kiedy się zdarza, żeby ktoś strzelał do samolotów. Jak to zostawią w normalnej wersji gry to LOL. Już widzę tę gównoburzę.

• TheGhartan
    116 postsPosty: 121Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ja gdy gram wsparciem i widzę nisko i wolno lecący bombowiec strzelam prawie zawsze i kilka razy udało mi się zestrzelić.
    Ale jako zadanie uważam że jest za trudne, trzeba mieć dużo szczęścia, samolot musi być dość mocno uszkodzony.
    Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.
  • Your3vilTwin

• Your3vilTwin

• Popullus_Tremula
    Ładne mapy. Bronie z wyjątkiem Fedorova jakby z gorszego sortu, snajperki to już w ogóle nie różnią się prawie niczym od poprzednich modeli. Rosyjskie uzbrojenie skończy jak francuskie. Łódka na plus, bombowiec też bardziej okazały, ale chciałbym zobaczyć jakiś ruski czołg.
  • SkyZeWonsem
    1002 postsPosty: 1,014Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Więcej dzieje się na CTE niż w BF1. Właściwie w BF1 nic się nie dzieje - gra zdycha po niecałym roku.
  • MaxUnited89
    163 postsPosty: 167Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Zbyt wolno wychodzi dodatkowa treść... Ja i tak uwielbiamy tą grę. Klimat wg mnie jest cudowny. Oprawa audio video fantastyczna. Będę grać aż wyjdzie następny BF.
  • BlueTiger07
    edytowano lipiec 2017
    Battlefield 1 - W imię Cara - Albion
    Post edited by BlueTiger07 on
  • Your3vilTwin
    edytowano lipiec 2017
    Kilka ciekawostek nie tylko o BF1.

• JanTwardy
    102 postsPosty: 110Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ekstra wiadomosc ,tryby dla esportu, moze sie im uda. To moze byc lepsze niz ta dodatkowa zawartosc.
  • SkyZeWonsem
    edytowano lipiec 2017
    Na czerwono oznaczono miejsca usytuowania pro snajperów mających największy wpływ na rozgrywkę
    Schowek-1.jpg
    Najważniejsze miejsca to wyspy z prawej strony i w środkowej, dolnej części gdzie nie ma flag.
    Obecnie jest petycja by zwiększyć mapę o wyspy z górnej części. Po co mają się marnować.
  • JanTwardy
    102 postsPosty: 110Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano lipiec 2017
    Po co podpowiadasz...Teraz wszyscy beda wiedziec, gdzie bedziemy kampic.

[video]

• Popullus_Tremula
    edytowano sierpień 2017
    Pan Westie zdobył garstkę nowych informacji na temat nowego systemu postępów w BF1.

Najważniejsze info:
    • nowych specjalizacji (cokolwiek to znaczy, bo w wideo na ten temat same spekulacje oparte na systemie działającym w BF4, którego i tak 90% graczy nie ogarniała)
    • Jedyne potwierdzona informacja to że specjalizację będzie można dopasować do swojego stylu gry.

Mamy nawet pierwsze zrzuty ekranu

DGWTAczV0AA3h1Q.jpg

Reszta tutaj.

/W sumie ta dyskusja to czy się w wątku "Środowisko Testowe CTE", faux pas :p
  • ChaosIsMyMaster
    522 postsPosty: 526Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Ja gdy gram wsparciem i widzę nisko i wolno lecący bombowiec strzelam prawie zawsze i kilka razy udało mi się zestrzelić.
    Ale jako zadanie uważam że jest za trudne, trzeba mieć dużo szczęścia, samolot musi być dość mocno uszkodzony.
    Takie sytuacje nie zdarzają się zbyt często.

DICE chyba przemyślało sprawę i teraz zamiast Madsena ma być dowolny LMG.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.