Zawartość kolejnych DLC ujawniona

12357

Komentarz

• MaxUnited89
    161 postsPosty: 165Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Godzina 0:00 a na PC gra 23000 ludzi. W szczycie było 35000. Takich liczb nie było po francuskim dodatku. Popularność wzrasta bo gra oprócz nowych map i broni nabiera kształtu. Perki, zadania, nowe tryby. Ja tam BF1 bardzo lubię i coś czuję, że ta gra nie umrze tak szybko jak wielu tu życzyło. Gra miała paść jak Battlefront i Hardline ;)
  • karol_85_6k3s9r
    101 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Jesli chodzi o mnie i moje zdanie to BF1 to kozak. Ruski dodatek jest zajefajny. Call Of Duty itp maja bardzo wysoko postawiona poprzeczke. Zadania, misje sa super. Czekam teraz na easter egg bo napewno chlopaki juz nad nim pracuja i szukaja nannowych mapach :-)
  • SkyZeWonsem
    998 postsPosty: 1,010Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Najpierw przeczytaj ze zrozumieniem potem komentuj.
    Musisz wykonać 5 z 6 części zadania żeby odblokować perkę, więc dodatek nie jest ci do niczego potrzebny.

Masz rację. Nie zwróciłem na to uwagi.
  • BlueTiger07
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2017
    Battlefield 1 - "Niespokojne Wody" - PREMIERA 11 GRUDNIA
    Post edited by BlueTiger07 on
  • RobKul86
    96 postsPosty: 104Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano listopad 2017
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Godzina 0:00 a na PC gra 23000 ludzi. W szczycie było 35000. Takich liczb nie było po francuskim dodatku. Popularność wzrasta bo gra oprócz nowych map i broni nabiera kształtu. Perki, zadania, nowe tryby. Ja tam BF1 bardzo lubię i coś czuję, że ta gra nie umrze tak szybko jak wielu tu życzyło. Gra miała paść jak Battlefront i Hardline ;)

Popularność wzrasta, bo gra jest coraz łatwiejsza i coraz bardziej randomowa...
    A sprzedaż? 23 tyś graczy PC na 19 mln graczy na wszystkie platformy to imho słabo...
  • SkyZeWonsem
    998 postsPosty: 1,010Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Większość kupiła BF1 do trybu SP a nie MP. Dlatego mamy takie różnice.
  • BlueTiger07
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano grudzień 2017
    DLC Apokalipsa - grafika koncepcyjna pokazuje bitwę nad Isonzo (Soczą)
    4Hhj4jt9j8GaBVmHabHVK_sYTsL6FL4FqjTnHB17DZ8.png?w=831&s=a62040e1a8a3e00a227421d1bbff19da
    źródło : reddit
  • JanKiller69
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Kurde,myślałem że to Sosnowiec :D
    Swoją drogą byłoby miło jakby nie było tych pierdzielonych ,,aur ,, medyka np
    Niedługo będzie może jeszcze auto spot
    A jak najedziemy na wroga to samo zacznie strzelać
  • BlueTiger07
    Battlefield 1 - Turning Tides Official Trailer
  • Your3vilTwin
    1040 postsPosty: 1,068Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• SkyZeWonsem
    To taki smaczek nawiązujący do Star Wart.
  • Kilgour-Alex
    476 postsPosty: 486Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    ha ha latający holender :D
  • DonDynia
    36 postsPosty: 36Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano grudzień 2017
    Sam bym takim "polatał" :D
  • BlueTiger07
    Battlefield 1 - Heligolant Bight gameplay
    Battlefield 1 - Zeebrugge gameplay
  • TheGhartan
    115 postsPosty: 120Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Zeebrugge jest niezła, chociaż moim pierwszym skojarzeniem były Kanały Nonszuar (czy jakoś tak, pisowni nie pamiętam), których osobiście nie cierpiałem.
    Druga też jest dobra z tym, że mało tam miejsca dla walk piechoty, więcej się dzieje na morzu i w powietrzu.
  • Kilgour-Alex
    476 postsPosty: 486Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Grał już ktoś na nowych mapkach :D ?
  • jarekzim
    4 postsPosty: 4Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Wie ktoś kiedy te dwie nowe mapki będą ? Wiem że w styczniu ale może coś bliżej ?
  • Kilgour-Alex
    jarekzim napisał użytkownik: »
    Wie ktoś kiedy te dwie nowe mapki będą ? Wiem że w styczniu ale może coś bliżej ?

Słyszałem ze dzisiaj :D ale to tak przypadkiem usłyszałem :D a na stronie polskiej nie ma żadnego info jak do tej pory :D
  • RobKul86
    96 postsPosty: 104Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano 16 styczeń
    jarekzim napisał użytkownik: »

Westie coś mówił o końcu stycznia. Tylko nie wiem, czy miał na myśli Premium... Z kolei co do dodatku "Apokalipsa" przewiduję on premierę między lutym a końcem marca. Mam wrażenie, że Dice traktuje BF1 jak problem, którego chcą się jak najszybciej pozbyć.
  • BlueTiger07
  • Dunio07
    17 postsPosty: 19Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

• VXBronsonXV
    166 postsPosty: 192Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    wyjdzie dlc to bede latał gołębiem i srał na głowy tych śmieci co piszą "team sucks".zaraz pisze do dice żeby dali taką fun opcję.
  • JanKiller69
    302 postsPosty: 307Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Easy
  • SkyZeWonsem
    Ja pie...ole. Gołąb dron. Kto to wymyśla.
  • xxxDEZERTERxxx
    152 postsPosty: 154Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Kto to wymyśla.

Pewny nie jestem, ale chyba DICE...
  • VXBronsonXV
    166 postsPosty: 192Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ja pie...ole. Gołąb dron. Kto to wymyśla.

kto wymyśla sobie avatar z wąsem w kształcie dwóch sterczących fiu.?

• SkyZeWonsem
    Jak miałem kobietę w avatarze to dostałem blokadę na tydzień od EA za obsceniczność :/ A tu "wons jak wons"
  • VXBronsonXV
    edytowano 20 styczeń
    Jak miałem kobietę w avatarze to dostałem blokadę na tydzień od EA za obsceniczność :/ A tu "wons jak wons"

wąs jaki jest każdy widzi.nie będę już więcej pytał bo jak patrze na twój avatar to się aż boje że zaraz mi GROM o czwartej rano flashbangi wrzuci przez okno za kontakty z dewiantami.
  • SkyZeWonsem
    Każdy widzi to co chce. Jest nawet test Rorschacha. Faktycznie. Lepiej się za dużo nie wpatruj.
  • VXBronsonXV
    Każdy widzi to co chce. Jest nawet test Rorschacha. Faktycznie. Lepiej się za dużo nie wpatruj.

godny przeciwnik.zdałeś-szacun.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.