Zawartość kolejnych DLC ujawniona

1456810

Komentarz

• Dunio07
    18 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member

• VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    wyjdzie dlc to bede latał gołębiem i srał na głowy tych śmieci co piszą "team sucks".zaraz pisze do dice żeby dali taką fun opcję.
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Easy
  • SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja pie...ole. Gołąb dron. Kto to wymyśla.
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsPosty: 188Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Kto to wymyśla.

Pewny nie jestem, ale chyba DICE...
  • VXBronsonXV
    216 postsPosty: 245Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja pie...ole. Gołąb dron. Kto to wymyśla.

kto wymyśla sobie avatar z wąsem w kształcie dwóch sterczących fiu.?

• SkyZeWonsem
    1255 postsPosty: 1,268Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jak miałem kobietę w avatarze to dostałem blokadę na tydzień od EA za obsceniczność :/ A tu "wons jak wons"
  • VXBronsonXV
    edytowano styczeń 2018
    Jak miałem kobietę w avatarze to dostałem blokadę na tydzień od EA za obsceniczność :/ A tu "wons jak wons"

wąs jaki jest każdy widzi.nie będę już więcej pytał bo jak patrze na twój avatar to się aż boje że zaraz mi GROM o czwartej rano flashbangi wrzuci przez okno za kontakty z dewiantami.
  • SkyZeWonsem
    Każdy widzi to co chce. Jest nawet test Rorschacha. Faktycznie. Lepiej się za dużo nie wpatruj.
  • VXBronsonXV
    Każdy widzi to co chce. Jest nawet test Rorschacha. Faktycznie. Lepiej się za dużo nie wpatruj.

godny przeciwnik.zdałeś-szacun.
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano styczeń 2018
    Battlefield 1 - Apocalypse - Air Assault Gameplay
    Post edited by BlueTiger07 on
  • BlueTiger07
    345 postsPosty: 351Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Battlefield 1 - Turning Tides - North Sea Official Trailer
  • BlueTiger07
    edytowano luty 2018
    Battlefield 1 - Apocalypse DLC
    Post edited by BlueTiger07 on
  • KILLERx289
    8 postsPosty: 8Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Wygląda na to że premiera Apokalipsy, będzie w najbliższy wtorek (20.02.2018). Podejrzewam, że ta data dotyczy użytkowników Premium.
  • xF_JanKiller
    468 postsPosty: 474Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dokładnie tak
    Brawo ty :)
  • KUBATRIIX
    17 postsPosty: 17Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    I na grzyb ten nowy DLC z nowymi mapami jak dziś chciałem zagrać to dosłownie żadnego serwera nie było z ostatnimi mapami. Jakoś w BF4 było zawsze dużo serwerów w okolicy premiery nowego DLC. Niech wydają nowy DLC i biorą się za kolejny BF olewając ten crapfield 1.
  • BlueTiger07
    Battlefield 1 - Apocalypse Official Trailer
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano luty 2018
    Także Dice - brawo.
    Dwie dobre mapy dla piechoty - Somma i Paschendale. Kobarid to nieporozumienie (w dominacji jeszcze większe nieporozumienie). Balans rozgrywki (matchmaking) jak leżał, tak leży nadal. Cała pula graczy jest dzielona na dwa zespoły, z czego jeden ma zawsze znaczącą przewagę, a drugi to najczęściej zbieranina randomów nie grających PTFO. "Podbój i najazd" to jak dla mnie nieporozumienie. Obrońcy ZAWSZE przegrywają. Wystarczy, że przeciwnik walczy o 2 z 6 punktów (jak na Sommie) i wygrywa mecz z łatwością. Uważam, że "Podbój i najazd" powinien zostań usunięty z gry i zamieniony na normalny Podbój.
    Zaś nowy, "genialny" pomysł Dice w postaci "przypadłości" to kolejny powód, aby olać granie PTFO.

Dice najzwyczajniej straciło wizję dla tej gry... co zarobiło, to zarobiło, teraz zostawiamy graczy z ręką w nocniku i zabieramy się za nowy tytuł, który upchniemy dzięki kampanii promocyjnej. Co jak co, ale EA najlepiej wychodzi "promocja".

Co do nowego BF'a... Zobaczymy. Po tym, co zaserwowali z BF 1 nie jestem aż tak napalony na nowy tytuł, choćby to była II WŚ.
    Post edited by RobKul86 on
  • SkyZeWonsem
    Trzeba oddać EA/DICE, że skutecznie potrafią zniechęcić fana serii. Nie oceniam ostatniego dodatku bo go nie widziałem. Tak samo jak drugiej części (kolejny debilizm) przedostatniego dodatku. Szkoda na to czasu jak całość leży. BF R.I.P
  • Your3vilTwin
    1453 postsPosty: 1,485Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ja niestety najnowszy dodatek widziałem. Szkoda, że nie da się odzobaczyć tego co się zobaczyło. Jak się chwila czasu znajdzie to będzie trzeba developerom wystawić laurkę.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!