Bf 1 EASTEREGG

Longs90
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam jestem w trakcie robienia tego zadania tak dla zabawy
tutaj wszystko jest opisane

i podczas nagrywania dźwięku jest szum itd i nie umie tego kodu odczytać macie jakiś inny sposób na to ? próbował ktoś? mam dziwny lekki szum, padający deszcz itd

Komentarz

• LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano marzec 2017
    Staraj się nagrywać to na mapach np Suez lub Salonowy Blitzkrieg, sa w miarę ciche. Na innych też można ale trzeba wyczekac moment, tak jak na Amiens, aż przeleca samoloty i grzmot ustąpi. Oczywiście czasem trafisz na mapie zlą pogodę więc albo szukasz innej albo inny serwer, najlepiej swój bo możesz sobie ustawić co chcesz.
  • Wrogi_Kartofel
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Ja swój nieśm. zdobyłem, szukając słuchawek na Salonowym blitzkriegu. Co prawda jest burza, lecz cicha i tylko co jakiś czas są grzmoty, które naprawdę mogą coś zrobić. a co do nagrywania, polecam Action! darmowy program do nagr. audio i wideo. poodchodzisz do mcom-u klikasz i sie nagrywa. Dajesz z nagraniem do audacity i jest ok. jeśli będzie taka potrzeba, zmień format pliku na mp3. :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!