Tygodniowa kara za....??? No właśnie, za co??? ( Zostałeś wyrzucony przez FairFight. Powód: 1 Week )

«134
PchajDywan
17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 20 Member
Witam!

Czy ktoś z was spotkał się z taką sytuacją że dostał tygodniowego bana ?? Grałem z kolegą linie frontu i ostro spinałem dupę dzięki czemu miałem wynik ok. 50/12 po chwili dostałem komunikat: "Zostałeś wyrzucony przez FairFight. Powód: 1 Week Suspension - LvL3 Monitoring Active #o3Z82z" . Czy ktoś już się z tym spotkał i gdzie pisać ? No to są jakieś jaja...człowiek płaci gruby hajs za grę a tutaj jakieś dziwne blokady. Od razu troli uprzedzam że nie posiadam żadnych wspomagaczy, gram w Bfa od czasów BF2 i nie jara mnie wyciaganie e-penisa dla statystyk.

Komentarz

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Użyj wyszukiwarki

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    edytowano marzec 2017

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    Faktycznie się pogubił, zaczął za bardzo brać pod uwagę k/d. czego w BF4 nie było.
    No cóż, kolejny pacz do pacza.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Your3vilTwin
    1626 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,659 Member
    J myślę że to raczej problem z punktowaniem niż z k/d. Albo z jednym i z drugim. Jedno jest pewne. ĘĄ się nie przyzna oficjalnie. Za duże straty wizerunkowe, tym bardziej jak się próbuje sprzedać produkt poza stajnie ĘĄ.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• PchajDywan
    17 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    dali 2x expa, doszło jeszcze boost w paczki i może wysokie k/d i wylądował ban na tydzień, wcześniej linie frontu grałem ok. 100min i zebrałem jakieś 250.000 exp , może to ma coś do rzeczy. Nie wydam więcej kasy na żadne gry wydane u EA, spotykam się z opiniami że piracić wszystko co wydadzą. MassEfekt np. i chyba w odpowiedzi tak trzeba robić, chciałbym nadmienić że wydałem ok. 50zł na grę : Battlefield 1943 która nie wyszła na PC i nie dostałem zwrotu kasy, EA mi odpisało że "Pański bank blokuje przelew" w banku się jednak dowiedziałem że żadnego przelewu nie było bo w historii system nie wykrył. Całe te ☹☹☹☹ to zwykli złodzieje, rzucą bany i nie masz opcji się od tego obronić jak nie masz filmu nagranego i liczą że kupisz znowu swoją ulubioną grę.
  • IBartezzI
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Być może to ani samo K/D ani same punkty tylko ta tajemnicza statystyka SKILL za tym wszystkim stoi. Jeżeli mając np. ją na poziomie 200, Twój skill w danej rudzie wynosi np. 600 to ten cały FF się gubi i lecą bany.
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    Być może to ani samo K/D ani same punkty tylko ta tajemnicza statystyka SKILL za tym wszystkim stoi. Jeżeli mając np. ją na poziomie 200, Twój skill w danej rudzie wynosi np. 600 to ten cały FF się gubi i lecą bany.

Możemy sobie tylko gdybać. To może być składowa wielu statystyk. To jest nie istotne bo to nie nasz problem i nie my mamy za to płacone, żeby go rozwiązać.
    Jednak jest pewne że coś jest na rzeczy i EA przez ponad 3 miesiące nic z tym nie zrobiło, ale za to to już płacimy my, uczciwi gracze.

• PchajDywan
    no i odpal człowieku teraz grę, dostaniesz bana i kupa kasy w błoto....grać czy nie ruszać ?? ale jaja
  • Your3vilTwin
    Nie grać - bez sensu. Nie po to się kupuje gry. Ale już nie zagram w BF1 nie nagrywając tego w tle. Przynajmniej 3-4 rundy wstecz będę trzymać na dysku. A jeszcze pewniej bym się czuł, gdybym nagrywał to kamerą za pleców. To jednak by już było mega szaleństwem.

• PchajDywan
    edytowano marzec 2017
    najlepsze jest to że SKYZEWONSEM dostał wcześniej jakieś kick x2 i wyłapał bloka mi wcześniej nic takiego się nie przytrafiło i wyłapałem już na tydzień ciekawe czy nie zakończę jak on. hahaha wydać tyle kasy na wersje XXX z premium i za granie dostać bana, ale to chore mam nadzieję że będzie te głupie FF banować na lewo i prawo dalej ludzi i temat zrobi się tak głośny że więcej nie zarobią na nich $$

@Your3vilTwin

Już tak robią :

Edit: znalazłem artykuł gdzie:
    "I strongly believe my friend’s and my bans were triggered by our SPM (score per minute) rising due to “squad experience boosts” which double the amount of experience/game score you get and dropped significantly more often during the holidays."

Być może za to dostałem bo eventowy 2x exp plus boost i skok SPM z 956 na 1044 https://battlefieldtracker.com/bf1/profile/pc/PchajDywan
  • BlueTiger07
    366 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 372 Member
    Tragedia .. jak tu teraz normalnie bez strachu grać ? Dobrze, że ja olewam te premie drużynowe zawsze - wychodzę z założenia, że dłużej sobie będę wbijać lvl, też zdarzają mi się różne ciekawe akcje, killstreaki, wczoraj na Verdun nie zginąłem ani razu, miałem KD 24 i .. pełne gacie .. tak nie może być, ja w tą serię przegrałem tysiące godzin, w razie bana oddaję sprawę do sądu. :#
  • xSzaty
    A ja obecnie idę w ślady Wąsa i jeżdżę czołgiem i masakruję, do tego wrzucam boost i mam wywalone na FF. Kolejny krok to opanowanie samolotów :smile:
    Tak więc, kolejny post w temacie FF może być mój, można? można.

• Your3vilTwin
    Robimy chalange? Kto pierwszy wyłapie bana?

• PchajDywan
    może chodziło o ten mecz: https://battlefieldtracker.com/bf1/matches/pc/841660647400576000?context=PchajDywan

po wszystkim z boostem i xp za event miałem ok. 250.000 expa może za dużo się ugrało...tragedia
  • xSzaty
    edytowano marzec 2017
    Dajesz Szaty
    http://imgur.com/jcliZpO
    Nie zastraszą nas :smile:

@PchajDywan
    Czym grałeś, jakiś czołg, samolot, czy z kapcia?

• PchajDywan
    edytowano marzec 2017
    wsparcie, trochę czołgiem pomykałem i przeplatał się tam medyk z 2-3 razy i może sniperem z 2 razy zmieniałem w zależności od potrzeby ale w większości było wsparcie
  • xSzaty
    Żeby zwiększyć swoje szanse, uwaga, uwaga, znalazłem prywatny serwer 64 linia frontu, jest młyn.

• IBartezzI
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    Dołączam się do challenga. Zmotywowałeś mnie żeby włączyć tą grę.
    edytowano marzec 2017
    Broń odblokowana, punkty nabite, bana na razie brak. Jak ktoś lubi kocioł, to ten serwer nadaje się do tego, choć laguje czasami.

ps.
    Jak ktoś nie boi się bana od FF oczywiście. Choć granie w 64 graczy w linie frontu warte bana jest, prawdziwy Battlefront (nie ma czołgów, więc to nie jest prawdziwy Battlefron wg. XI)

• PchajDywan
    Najgorsze jest to że nie odpowiedzą za co nakładają kare, może chodzi o nick?! może jakiś program w tle nie podoba się FF, powinni informować za co jest kara, może w przypadku Wąsa udało by się uniknąć perma żeby wiedział za co wyłapał. Jeżeli nawet napisał gdzieś na czacie o jakiś haxach i wiedziałby że o to chodzi to już więcej by tego nie robił i poinformowałby innych żeby na jego przykładzie nie pisać takich rzeczy....sam nie wiem. Być może lepiej ukarać klienta którego stać na grę w wersji premium że wróci i kupi...ale taki ch** kupię jak podzielę los Wąsa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.