Nowy Battelog nie DZIAŁA

Ruter19
1 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
Witam. Dziś rano o 9 była aktualizacja Batteloga..... Fajnie tylko że mi BF4 teraz nie działa.... zainstalowałem ponownie, i tez to nie pomogło :/ w Origin wyskakuje okienko że nie ma zainstalowanej gry WTF. ??????????

Komentarz

• Your3vilTwin
    741 postsPosty: 764Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    edytowano marzec 2017
    Mi teraz pokazuje, że nie mam zainstalowanej gry :smile:, choć nie dalej jak wczoraj wchodziłem z orgina na battleloga. Pliki na dysku też na miejscu. Całe 64GB.

Suchar na dziś:
    Czemu ĘĄ jest zbiera nagrody dla najgorszej firmy w USA?
    Bo Ubisoft ma siedzibę we Francji.

Badum Tssss

Rozwiązanie:
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2004/pobieranie-os-nowa-calej-gry

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• MaxPayn4
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Grałem ostatnią godzinę w BF3,a po wejsciu na BF4 w raportach mam że ostatnie kilka minut grałem w BF4,na dodatek mam statystyki i osiągnięcia,mimo że nie grałem w tym czasie w BF4.Raportów jest sporo z niby to moją obecnością,co jest?
  • marmirez
    2 postsPosty: 2Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    edytowano marzec 2017
    Nie grałem od poniedziałku.
    Chce odpalić BFloga i pokazuje , że nie mam zainstalowanej gry.
    Nie , że aktualizacja....nie że nowy BFlog etc...po prostu nie mam gry.
    Ok zaskoczyłem , że to pewnie związane z tym wspaniałym nowym BFlogiem.

Dociągło pliki , jakieś 3-4 GB, próba startu i...

[url="https://zapodaj.net/7844ce38535ad.png.html "][/url]

Już raz próbowano mi konto BFa przejąć, na szczęście ubiegłem azjatę. Teraz nie wiem czy mam ufać jak mnie coś takiego wita, jak wyżej.
  • AgentBartezz
    293 postsPosty: 294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano marzec 2017
    @marmirez Ten komunikat nie oznacza, że ktoś próbuje Ci w tym momencie przejąć konto, tylko że łączysz się z serwerem przez port https, który nie ma ważnego certyfikatu bezpieczeństwa. Zobacz, że w adresie jest BATTLELOG.COM zamiat BATTLELOG.BATTLEFIELD.COM. Dziwne to bo powinno zadziałać przekierowanie.

Nie wiem czy tak się w końcu stało ale dziś miał zadebiutować nowy interfejs, więc może BL już jest zbędny. Mówię MOŻE bo nie wiem tego na pewno.
    edytowano marzec 2017
    @up
    OK. Mr. Obvious.
    A tobie wszystko działa i grasz ??
  • KUBATRIX
    115 postsPosty: 127Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    edytowano kwiecień 2017
    :s
    Post edited by KUBATRIX on
  • darktremor5
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    Miałem to samo, czyli gra nie jest zainstalowana. Zacząłem ściągać na nowo, zapauzowałem i przegrałem pliki z poprzedniej wersji. Dociągnął ze 4GB i niby ok tylko ten interfejs jest beznadziejny. Nie widać nawet ile na serwerze jest kuponów.
  • KUBATRIX
    edytowano kwiecień 2017
    B)
  • TomekJasiek
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4 Member
    Mozilla Firefox po aktualizacji do wersji 52.0 skillowała wtyczkę Battleloga, żadna reinstalacja nie pomaga.
    Czy kogoś spotkał już podobny problem? Z góry dzięki za odpowiedź.
  • AgentBartezz
    293 postsPosty: 294Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    edytowano marzec 2017
    marmirez napisał użytkownik: »
    @up
    OK. Mr. Obvious.
    A tobie wszystko działa i grasz ??

Tak, u mnie wszystko działa i mogę grać. Dołączać do serwerów mogę zarówno z poziomu przeglądarkowego Battleloga jak i nowego UI.

@TomekJasiek
    Ja zatrzymałem aktualizacje na wersji 48.0 firefoxa i nie ma żadnych problemów.
    mi usunęło grę z komputera i musiałem ponownie pobierać ale po pobraniu gry gdy wchodzę na serwer cały czas mnie wyrzuca tytułem "zostałeś wyrzucony przez punkbustera" nigdy nie miałem i niemam czitów a jednak mnie wywala.
  • KUBATRIX
    edytowano kwiecień 2017
    B)
  • dzikus_bocian
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 4 Member
    hej
    tez mam problem nie moge załaczyc gry bo wyskakuje okienko ze musze sie zalogowac do origin, jestm zalogowany i ☹☹☹☹
    czy juz ktos sobie z tym poradzil
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.