Brak obligacji wojennych

schemat11
2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Witam mam do odblokowania 2 ostatnie bronie w b1 brakuje mi 300 obligacji wojennych mam lvl 90

Komentarz

• patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Jakie to bronie? Obligacje są tak obliczone że za te co masz do 70lvl,( bo tylko do tego lvl wspakują) pozwalają na zakup wszystkich broni i gadżetów z podstawki, więc tym bardziej jest to dziwne.
  • schemat11
    2 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Wszystkie obligacje wydałem na odblokowanie broni i pojazdów został obrzyn czolgisty aby go odblokować muszę mieć 150 obligacji i uzyskać 10 poziom czolgisty to wbilem. 2 to broń pilota za 150 i poziom 10 bronie z dodatku nie przejdą odblokowuje z zadan
  • JohnSzambo
    42 postsPosty: 45Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Podejrzewam że mogłeś coś kupić np poprzez aplikację Companion i obligacje ci zdjęło ze stanu ale broń nie weszła i musiałeś ją kupić jeszcze raz. Zaznaczam że to tylko moje podejrzenie gdyż mi też chyba zabraknie obligacji na wszystko i miałem sytuację z Companion tak jak opisałem wcześniej.
  • schemat11
    Przez aplikacje też kupiłem kilka rzeczy może coś poprawią dodatkowe obligacje na koncie mogły by zostawać
  • Meszek223
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Odkopuje temat. Zrobi ktoś coś w koncu z tym błędem ? Swojego czasu kupilem ulepszenia przez strone i teraz brakuje obligacji do odblokowania reszty.
  • _SamoZuoooo_
    263 postsPosty: 290Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    spróbuj tu zapytać : Answers HQ
    Never underestimate the power of the Dark Side.
  • Rydzu2015
    728 postsPosty: 760Member, Moderator, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Moderator
    edytowano luty 2018
    Meszek223 napisał użytkownik: »
    Odkopuje temat. Zrobi ktoś coś w koncu z tym błędem ? Swojego czasu kupilem ulepszenia przez strone i teraz brakuje obligacji do odblokowania reszty.

Proponowałbym skontaktować się z pomocą techniczną telefonicznie lub napisać
    https://answers.ea.com/t5/Dyskusja-ogolna/Jak-skontaktowac-sie-z-doradca-poprzez-strone-EA-Help/m-p/5877452#U5877452
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!