kara za wyjście z gry w trakcie rozgrywki?jest jakaś?

«13
VXBronsonXV
237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
jak w temacie.nieraz operacje przeciągają sie niemiłosiernie i nie jestem w stanie dograć do końca.to samo z podbojem.

Komentarz

• ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2017
    Jedna na pewno. Tracisz okazje do zdobycia pakietu, reszty nie sprawdzałem.
  • Your3vilTwin
    1544 postsPosty: 1,577Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W BF3/4 wyjście przed końcem rundy odbijało się na magicznej statystyce "skill". Czy tak jest również w BF1 to nie wiem.

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    ChaosIsMyMaster napisał użytkownik: »
    Jedna na pewno. Tracisz okazje do zdobycia pakietu, reszty nie sprawdzałem.

Pakiet można dostać nawet jak się wyjdzie na początku gry.
  • patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wiem na pewno że jak zrobisz zadanie na nową broń, albo medal i wyjdziesz przed końcem, to jest to zaliczane i broń/medal się pojawia w zdobytych. Czy jest jakaś kara? nie wiem i jakoś bardzo mnie to nie interesuje ;)
  • BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    nieraz operacje przeciągają sie niemiłosiernie i nie jestem w stanie dograć do końca.to samo z podbojem.
    Ale co się dzieje ? Omdlenia, stres, wyczerpanie, jakieś inne objawy ? Wojna nie jest dla wszystkich potrafi zszargać nerwy i wyczerpać psychikę, silnym trza być nie miętkim, ostatnio widziałem w aptece ten no .. niepierdol max z podwójną dawką .. mnie pomaga na podboju to zero zmęczenia i stresu.
  • Wrogi_Kartofel
    3 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    Nie ma żadnej kary oprócz stracenia szansy na pakiet na koniec rundy :) Sam wiele razy wychodzilem z operacji i nic sie nie stalo pozdr.
  • VXBronsonXV
    237 postsPosty: 267Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    BlueTiger07 napisał użytkownik: »
    0Bronson0 napisał użytkownik: »
    nieraz operacje przeciągają sie niemiłosiernie i nie jestem w stanie dograć do końca.to samo z podbojem.
    Ale co się dzieje ? Omdlenia, stres, wyczerpanie, jakieś inne objawy ? Wojna nie jest dla wszystkich potrafi zszargać nerwy i wyczerpać psychikę, silnym trza być nie miętkim, ostatnio widziałem w aptece ten no .. niepierdol max z podwójną dawką .. mnie pomaga na podboju to zero zmęczenia i stresu.

Widać że jesteś typem debila co nie zna odpowiedzi ale pierdnie byle komentarz.Do pracy chodzę ty ćwoku,więc albo wypowiadaj się na temat albo zamknij mordę.
  • xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    edytowano marzec 2017
    Poluzuj gumkę Bronson, ciśnienie lubi robić cuda.

Co do pytania, nie ma takiej kary, to nie CS, a faktycznie mogli by coś takiego wprowadzić, lenoniada by siedziała do końca rozgrywki a nie czmychała kiedy dostaje w doopala.
    Taki banik na pół godziny, dobrze by zrobił rozgrywce.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Wystarczylby banik na 10 minut i by się porządek z uciekinierami zrobił.
  • BlueTiger07
    361 postsPosty: 367Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano marzec 2017
    VXBronsonXV napisał użytkownik: »
    Widać że jesteś typem debila co nie zna odpowiedzi ale pierdnie byle komentarz.Do pracy chodzę ty ćwoku,więc albo wypowiadaj się na temat albo zamknij mordę.
    No tak mój błąd, nie powinienem się chwalić jakich leków używam i komuś proponować bez konsultacji z lekarzem, chciałem pomóc a wyszło jak zwykle :'( Ale sądząc po Twojej reakcji to może jednak byś spróbował, lepiej się poczujesz tylko musisz tak ze trzy tabletki zapodać za pierwszym razem i potem brać regularnie. Nie będziesz musiał już chodzić do pracy, praca przyjdzie do Ciebie, naprawdę polecam.
    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Post edited by BlueTiger07 on
  • VXBronsonXV
    No tak mój błąd, nie powinienem się chwalić jakich leków używam i komuś proponować bez konsultacji z lekarzem, chciałem pomóc a wyszło jak zwykle :'( Ale sądząc po Twojej reakcji to może jednak byś spróbował, lepiej się poczujesz tylko musisz tak ze trzy tabletki zapodać za pierwszym razem i potem brać regularnie. Nie będziesz musiał już chodzić do pracy, praca przyjdzie do Ciebie, naprawdę polecam.
    Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

i dalej chłopie ciśniesz robisz offtop, tworzysz spam.co jest z Tobą nie tak?
  • BlueTiger07
    Przedawkowałem psychotropy i pomieszałem z alkoholem ale już mi lepiej, chciałem pomóc jak masz problem z dograniem rundy. Call of Duty ma chyba krótsze rundy .. koniec offtopu .. :)
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Karą jedynie jest to że nie ma bonusa jak się wygra :D
  • RaduczojuPL
    35 postsPosty: 42Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member

a ja przy długich rozgrywkach chowam się na skraju mapy snajperem, otwieram piwko i runda zlatuję momentalnie, a jakie widoki na skraju monarchii ;) Panowie więcej luzu, to tylko gra
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    RaduczojuPL napisał użytkownik: »
    a ja przy długich rozgrywkach chowam się na skraju mapy snajperem, otwieram piwko i runda zlatuję momentalnie, a jakie widoki na skraju monarchii ;) Panowie więcej luzu, to tylko gra
    Wiesz co mi się przypomniało jak to napisałeś ? skin do quake 1 campera:
    quake_gone_camping
    :D
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    xSzaty napisał użytkownik: »

Co do pytania, nie ma takiej kary, to nie CS, a faktycznie mogli by coś takiego wprowadzić, lenoniada by siedziała do końca rozgrywki a nie czmychała kiedy dostaje w doopala.

Jeszcze by tego brakowała, żeby jakaś kupka pikseli miała za mnie decydować ile mam grać i mnie karać.
  • VXBronsonXV
    The_MarTum napisał użytkownik: »
    xSzaty napisał użytkownik: »

Jeszcze by tego brakowała, żeby jakaś kupka pikseli miała za mnie decydować ile mam grać i mnie karać.

a jak jedziesz autobusem to też walisz kierowcę w pysk i mówisz "stań tutaj" lub sam otwierasz drzwi? nie bo jest takie coś jak regulamin.battlefield 1 też go ma.I jak wchodzisz do gry to go akceptujesz.Więc na nic twoje jęki,bo jak wejdzie taki patch że za dezercje będzie kara to albo to przyjmiesz albo nie grasz.
  • MarcinHD1
    257 postsPosty: 270Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    I tak to jest jak człowiek ma wyprany mózg na tyle, że tak wysoko stawia w swoim życiu gierki. To ja decyduje w co gram, jak gram i kiedy gram, a nie jakieś bronsony na serwerze czy bany bo odechciało mi się grać. To jest tylko gra. Dla niektórych zabawka, dla innych priorytet w życiu jak widać. Żal mi ciebie. zdezerterować to sobie możesz w wojsku, ewentualnie zwinąć się z przyrki w gimnazjum, a z gierki normalnie wychodzisz jak już nie masz ochoty grać.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Przez takich co wychodzą ja wbijam 10 sekund przed końcem i dostaje przegrana mimo że mieli to naprawić. Kiedyś na battlelogu odnotowywalo ile dany delikwent wychodzi, tutaj tego nie ma ale kara to by była już lekka przesada, bo czasem są różne powody wyjścia z gry, niekoniecznie to że się akurat przegrywa...
  • VXBronsonXV
    The_MarTum napisał użytkownik: »
    I tak to jest jak człowiek ma wyprany mózg na tyle, że tak wysoko stawia w swoim życiu gierki. To ja decyduje w co gram, jak gram i kiedy gram, a nie jakieś bronsony na serwerze czy bany bo odechciało mi się grać. To jest tylko gra. Dla niektórych zabawka, dla innych priorytet w życiu jak widać. Żal mi ciebie. zdezerterować to sobie możesz w wojsku, ewentualnie zwinąć się z przyrki w gimnazjum, a z gierki normalnie wychodzisz jak już nie masz ochoty grać.

no i właśnie przez takich durniów jak ty którzy wychodzą w połowie i osłabiają drużynę gra robi się nieprzyjemna.TO MI ŻAL CIEBIE bo nie wiesz nawet na czym polega rozgrywka sieciowa i współpraca.Masz wszystko w ☹☹☹☹ i ch z tobą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!