Utracono połaczenie z serwerem ...

Elvisovsky
2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
Witam .
Mam taki problem jak w temacie od 4-5 dni , nie mogę wejść na żaden serwer co jest bardzo irytujące oraz ten sam komunikat "Utracono połaczenie z serwerem" , komputer ma dostep do internetu za pomocą kabla , patrzyłem na roznych forach , ze użytkownicy Orange i Vectry maja ten problem , sam "naleze do Orange" , z góry dzięki za pomoc :)

Komentarz

• prezesow
    200 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 205 Member
    A czytałeś na tym forum rozwiązania dla Orange/Vectry/UPC? próbowałeś to zrobić i dalej nie działa?
  • Elvisovsky
    2 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Tak i dalej mi to nie pomogło , sprawdzałem na zagranicznych forach i dużo ludzi właśnie tez ma z tym problem i nie wiedza jak się z tym uporać :neutral:
  • xSzaty
    987 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Posty: 1,026 Game Changer
    I stwierdziłeś, że jak założysz kolejny temat, to problem NAGLE zostanie rozwiązany? Gratuluje.

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Mi pomogl restard modemu, i naprawienie problemu z aplikacja...problem pojawil sie po aktualizacji a po powyzszych czynnosciach zniknal...( internet od Orange )
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!