Tryb Hardkor problemy z linia frontu...

A1Przemek
1 postsPosty: 3Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
Na trybie normalnym w zakładkach szybkiej gry bez problemu znajduje tryby gry na jaki mam tylko ochotę zagrać ! W grach niestandardowych niema wszystkich trybów, niema też szybkiej wyszukiwarki np. dla lini frontu, jak zagrać w linie frontu na hardkorze ? ( Premium mam ) serwerów też nie mogę znaleźć z linią frontu, są tylko ze standardowymi trybami i mapami z podstawki, a gdy już widzę jakiś serwer z mapami z dodatku "Nie przejdą" to świeci on pustkami lub też jest tam ze dwóch, trzech graczy na serwerze. ( Nie lubię grać na normalu ) W Ogóle ktoś gra na hardkorze w dodatek nie przejdą, linię frontu itd ?

Komentarz

• Faithli
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Właśnie irytujące jest to, że mapy z "Nie przejdą" świecą pustkami...
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Frekwencja zależy od pory dnia. A poza tym ten tryb musi być pozmieniany, aby dluzsza gra na nim miała sens. Na razie mecz na nim można skończyć w kilka minut, a może też trwać kilka godzin.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!