Wysoki ping w Deathmatch. 05.04.2017

DzikiWieprzuu
217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
edytowano kwiecień 2017
Witajcie
Od jakichś 3 dni mam pingi rzędu 60-70 w trybie zespolowy deathmatch. Na serwerach Dice w trybie podbój nie mam żadnych problemów i mam ping 20 - 30.
Dziś grałem meczyk w DM i tylko jeden koleś miał ping ok 30. Reszta w okolicy 100.
Niby mi to w grze nie przeszkadzało zbytnio bo lagow nie widziałem i zabijalo się też spoko ale zawsze to trochę wkurza.
Oczywiście gdy zapytałem na czacie gry czy inni widzą jakieś problemy to dowiedziałem się, że mam słaby net, słaby komp i każdy już zna moją matkę od środka.
Widzieliście może podobne problemy ostatnio?
Post edited by DzikiWieprzuu on

Komentarz

• BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    Ping zależy od położenia serwera, na holenderskich mam ping 25-30, na irlandzkich 45-50 i tak zawsze miałem bez żadnych zawirowań, im dalej serwer tym gorszy ping.
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Akurat DM zawsze odpalam poprzez szybką grę. Dziwne tylko, że zawsze miałem niski ping a od 3 dni wrzuca mnie na serwy gdzie mam lipny ping, za każdym razem bez wyjątków. Na podboju nie mam problemów bo wbijam przez wyszukiwarkę serwerów.
    Chyba, że EA wywalili wszystkie serwery DM do Kambodży
  • BlueTiger07
    365 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 371 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Różne tryby, różne serwery, najlepiej jest na holenderskich, spróbuj przez wyszukiwarkę szukać po niskich w miarę pingach bo szybka gra wrzuci cię gdziekolwiek. U mnie akurat jest stabilnie cały czas, najniższe pingi miałem w BF4 na niemieckich serwerach grubo poniżej 20.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!