mam pomysły do gry battlefield 1 tylko nie znalazłem e maila do dice pomóżcie

terminator_P4W
0 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 1 Member
edytowano kwiecień 2017
??
Post edited by Borzywit-CNP- on

Komentarz

• Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Ja na Twoim miejscu napisałbym post na angielskim forum battlefield :)
  • Revan2000s
    98 postsPosty: 103Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Dobra daj mu mówić moRZe ma jakiś świetny pomysł :)
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    Mam nadzieje, ze po polu walki nie beda biegac dinozaury? :O
  • xxxDEZERTERxxx
    165 postsPosty: 167Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
  • MarcinHD1
    239 postsPosty: 252Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    pomysł[email protected]

lub

Nerfs/buffs/[email protected]
  • SkyZeWonsem
    1058 postsPosty: 1,070Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Dołącz do CTE. Tam wizjonerów nie brakuje.
  • liquid_ssssnake
    20 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    LucasSz_PL napisał użytkownik: »
    Mam nadzieje, ze po polu walki nie beda biegac dinozaury? :O

DINOBF3-1.jpg

Dinozaury w Battlefieldzie już były ;)

• Your3vilTwin
    1179 postsPosty: 1,209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Golden-Shovel.png

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• liquid_ssssnake
    20 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Temat nie jest zamknięty więc otwarty na odpowiedzi :D zawsze :>

• Your3vilTwin
    1179 postsPosty: 1,209Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nie zamknięty bo widać jeden z istotniejszych na tym forum :smile:

BATTLEFIELDTRACKER ↓Lista niedorobionych fanów. Prawdziwy mężczyzna klika wyłączenie "nie na temat".#NerfColibri

• liquid_ssssnake
    Najbardziej lubię takie luźne gadki o serii BF a pomysły zmian to dosyć ciekawy temat więc biorę twoją łopatę i wykopię od czasu do czasu coś przy czym można by dyskutować ;)

• SkyZeWonsem
    1058 postsPosty: 1,070Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Nad Battlefieldem ?
  • liquid_ssssnake
    Zgadza się, można o tej grze rozmawiać :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!