Zula Europe - FPS co się zowie. Gramy, zabijamy, a jak lubimy to gmeramy.

xSzaty
987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
edytowano kwiecień 2017
Jak ktoś ma dość gmerania w plikach ustawień, problemów z DX12/11/10, spadających klatek, braku plutonów czy tam innych rzeczy, polecam Zula Europe
Tu wszystko działa, nic nie spada, gra się normalnie.

Jeżeli lubisz CODa, CSa, Close Quarters (BF3), czyli eliminację wrogów bez zbędnych ceregieli, to gra warta jest sprawdzenia. Jeżeli twoją pasją jest jeżdżenie czołgiem czy latanie samolotami, to gra nie jest dla Ciebie.
https://steamcommunity.com/app/513650
https://pl.idcgames.com/zula/

Zapraszam do grania.

eDIT:
Gra jest darmowa (FreeToPlay)

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

Post edited by xSzaty on

Komentarz

• xSzaty
    987 postsPosty: 1,026Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Tak się gra w tę grę.
    Jeżeli lubisz szybką rozgrywkę, precyzję działania, ogarniasz mapy, masz refleks, nie boisz się przeciwników, posiadasz skilla, to gra jest dla Ciebie.

0zTQUMD.jpg
    6E9vRNJ.jpg

~~ Pecetowiec od zarania dziejów. ~~ Gram bez spiny, zabijam klawiszem Q ~~ Sprawdź się w Zula Europe ~~

• AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Grałem, potwierdzam - bardzo fajna gierka. W jednym krótkim zdaniu to takie połączenie mechaniki CS i różnorodności Battlefielda
    Wreszcie jest to, czego w BF mi najbardziej brakowało, szczególnie w BF 4 i 1. Zupełnie odmienna filozofia nagradzania. W BF im więcej grasz tym uj z tego masz, wszelkie nagrody, odblokowania dostaje się nie za umiejętności, wkład w rozgrywkę, tylko z doopy wzięte zadania lub bzdurne losowania. KAŻDY coś dostanie, w ZULA jest na odwrót, najwięcej dostają Ci, co są dobrzy i grają, reszta musi robić misje albo kupować dodatki za prawdziwy hajs.

• AgentBartezz
    407 postsPosty: 408Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    No ja tam jeszcze jakoś specjalnie się nie zagłębiałem w te rzeczy bo nie grałem jakoś zbyt dużo. Ale to racja, gra promuje graczy, którzy wiedzą co robić i nie jest też tak do końca, że dobrzy stają się jeszcze lepsi - jak ktoś jest dobry to sobie poradzi.
    Tak z innej beczki. Czy ktoś tu będzie pykał w Rising Storm 2 Vietnam?
  • AgentBartezz
    Przegapiłem betę, ale być może będę. Jeszcze nie wiem na pewno, za dużo gier. Za mało czasu.
    Dodatkowo chciałbym wspomnieć o nielicznym kółku poetyckim utworzonym przez graczy ZULA. SAME PLUSY DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW ZABAWY.

„Człowieka, który czyta poezję, jest trudniej złamać niż tego, który jej nie czyta... a zwłaszcza konsolowca.”

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!