Pluton [PL] POLSKA zaprasza do gry bez zbednej spiny. ZAPRASZAMY

WSE_PL83
24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 32 Member
edytowano kwiecień 2017
Pluton [PL] POLSKA zaprasza graczy do wspólnej gry z komunikatorem ts3

Obecnie Poszukujemy graczy na ustawieniach wstępnych serwera HARDCORE lub Hardcore połączonym z normalem.
W wyszukiwarce Plutonów wpisz POLSKA a nasz emblemat to [img][/img]2qvzj94.jpg

Wymagania:
-Gramy bez zbędnej spiny :)
-Wiek 20+

Kontakt:
ts3.bestoff.pl:8282
polandpluton.wixsite.com/battlefield4
Post edited by WSE_PL83 on

Komentarz

• WSE_PL83
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 32 Member
    up up
  • Kamiloski
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 2 Member
    Cześć. Chętnie dołączę.
  • WSE_PL83
    Kamiloski napisał użytkownik: »
    Cześć. Chętnie dołączę.
    wysłałem zaproszenie do znajomych
  • Dziku_Dzikowsky
    122 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 134 Member
    Chłopaki może sparing ? 12 vs 12 DOMINACJA ?
  • Zwierzak74
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Witam. Nie jestem może doświadczonym graczem, ale szybko się uczę i jestem chętny do gry .
    Może się przydam i dostanę szansę by stać się członkiem plutonu. Pozdrawiam Piotr.
  • WSE_PL83
    Zwierzak74 napisał użytkownik: »
    Witam. Nie jestem może doświadczonym graczem, ale szybko się uczę i jestem chętny do gry .
    Może się przydam i dostanę szansę by stać się członkiem plutonu. Pozdrawiam Piotr.

Wyślij kolego zgłoszenie do plutonu .
  • bart_pp82
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Nie no jedno jest pewne w kupie siła :)
    i za te headshot-y od wschodnich sąsiadów z chęcią podzielę sie cząstką riposty u boku plutonu w moich ulubionych barwach.
    o ile nie macie wysublimowanych wymagań co do poziomu zdrowia psychicznego kamrata u boku to z miłą chęcią po-świruje na polu wśród swoich
    - niski lvl to tylko chwilowa konieczność beginner-a przy BF1
    - - "widzimy" sie na miejscu :)

- emblematg_aqwhpsn.gif
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!