Pierwszy polski serwis Battlefield1.pl

Smileczek1989
2 postsPosty: 5Member Member

Witam,

w związku z nadchodzącą premierą nowej odsłony Battlefield 1 postanowiłem stworzyć polski serwis dotyczący właśnie tej części. Wydaje mi się, że utworzenie takiego portalu, w którym wszyscy gracze będą mogli nie tylko zapoznać się z nowinkami Battlefield 1 ale również w prosty sposób się zintegrować jest trafiony.

Pierwszy polski serwis Battlefield1.pl

Wszystkich użytkowników tego formu, a także całą załogę EA zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego serwisu i wspólnego tworzenia polskiej społeczności Battlefield 1.

Komentarz

• MEW_bf1
    33 postsPosty: 34Member, Battlefield, Battlefield 1 Member

Dzięki. Przyda się jeśli starczy Ci zapału na ciągłe update'y.

• Smileczek1989
    2 postsPosty: 5Member Member

Z dniem dzisiejszym oddajemy do Waszej dyspozycji forum pierwszego serwisu o Battlefield 1!

Forum serwisu Battlefield1.pl

Zapraszamy do dyskusji na temat Battlefield 1!

• lKAJOl
    10 postsPosty: 13Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Game Changer

Nie do końca rozumiem idee nazywania się pierwszym polskim portalem o Battlefield 1. Nazwa powinna raczej brzmieć "Pierwszy polski portal poświęcony wyłącznie Battlefield 1". Jest masa polskich stron, które piszą o BF1, są specjalne portale poświęcone całej serii gier Battlefield i szczerze mówiąc wolałbym przeglądać właśnie takie strony, które gromadzą też info o BF4, BFH, a nie tylko BF1.

Nie zrozum tego jako hejt tylko jako moje osobiste odczucia.

Polecałbym też postawić na jakiś ciekawszy design. Wiem, że prowadzisz to wszystko samemu tak więc życzę Ci powodzenia. Będę wpadać co jakiś czas sprawdzić jak się powodzi ^^

sup mate

Ta dyskusja została zamknięta.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!