Szukam graczy do wspólnej rozgrywki

I_SmiLE_XD_PL_I
0 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
edytowano kwiecień 2017
Witam wszystkich, tak jak w temacie poszukuje graczy do wspólnej zabawy w BF1. Przygodę z BF zacząłem właśnie z BattleField 1 ale sądzę że całkiem nieźle sobie radzę :D Szukam raczej graczy +18 bo sam też młody nie jestem [ 30 ;D ] Mój nick to: "I_SmiLE_XD_PL_I" Zainteresowanych wspólną grą proszę o odpowiedź tutaj bądź o dodanie do znajomych. Pozdrawiam :)

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    Zapraszam do nas. Nie jesteśmy klanem. Raczej grupa znajomych z TS-a by wspólnie pograć.
    https://forums.battlefield.com/pl-pl/discussion/2113/zapraszam-do-wspolnego-grania#latest
  • Haszkejk78
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Podpinam się do wątku. Dodajcie mnie jak się nie boicie :wink:
  • SkyZeWonsem
    1306 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,319 Member
    Heszkejka już mam w znajomych a do Smila poszło zaproszenie. Zainstalujcie TS-a i do dzieła. Adres macie w poprzednim linku.
    Jak ktoś ma Escape From Tarkov to też zapraszam. Na razie jest na dwóch. Poziom skila taki poniżej botów :) Z resztą z siekierą trudno kogoś ubić :P
  • Bunner-PL
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    To i ja chętnie z kimś pogram.
  • Peccarus
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    Czołem!
    Mam 25 lat i gram w BF od czasów Bad Company 2. W BF 1 mam 72 lvl, a moją główną klasą jest agresywny snajper. Lubię ubezpieczać tyły dając odpowiednie info drużynie ale nie omieszkam wparować z Fromerem STOP na punkt kontrolny. Poszukuję chętnych do wspólnej gry. Czekam na Wasze zaproszenia. Pozdrawiam :)
  • SkyZeWonsem
    Panowie. Wystarczy wbić na TS na kanał BF1 i po przysłowiowym "witam" gramy :) Jak komuś później nie chce się gadać i wyłączy TS też dobrze. Jedyny wymóg to nie robić przysłowiowego chlewu na TS-e.
  • EoTech553_PL
    11 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    No to i ja podbije do tematu . Nick : EoTech553_PL
  • WSE_PL83
    24 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 32 Member
    Witajcie Żołnierze !!!

Pluton [PL] POLSKA istnieje oficjalnie od 30.03.2014r Zapraszamy Weteranów serii BATTLEFIELD którzy niosą się z zamiarem gry zespołowej w nasze szeregi.
    Jeśli Twoja przygoda z Battlefield dopiero się rozpoczyna to Świetnie trafiłeś zapraszamy Cię również w nasze szeregi.

Zaciągnij się już dziś!!!
    Jesteśmy Aktywnym Plutonem który ceni sobie lad i porządek zarówno w grze jak i na komunikatorze ts3.

W wyszukiwarce plutonów BF1 wpisz POLSKA a nasz emblemat to 2qvzj94.jpg

Gramy dla przyjemności bez zbędnej spiny.
    Głownie preferujemy ustawieniach wstępne MIESZANE i HARDCORE.

Pluton POLSKA z Dumą i Honorem broni zdobytych flag.
    Nie pozostajemy niezauważeni na serwerach na których gramy.
    Wygrywamy czy przegrywamy nie ważne liczy się to że przeżywamy to Razem!

Zasady Rekrutacji:
    wiek optymalny to 20+

Kontakt / Rekrutacja
    polandpluton.wix.com/battlefield4
    ts3.bestoff.pl:8282

Oferujemy przede wszystkim dobra zabawę i satysfakcje z gry!

Jesteś Polakiem i chcesz zaznaczyć swoja przynależność Narodową w grze, ramie w ramie z kolegami z drużyny [PL] ?
    To właśnie Tu w Plutonie POLSKA jest twoje miejsce!
    Nie zwlekaj czekamy na Ciebie .
  • MarkoKKS
    9 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 13 Member
    MarkoKKS można zapraszać
  • Matthaiash
    3 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 3 Member
    Szukam chętnych do wspólnej gry. Origin: Matthaiash
    Śmiało zapraszać!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!