Błąd w zliczaniu zabójstw do medalu

Bupivacaine12
postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 1 Member
Hej, czy ktoś miał kłopot ze złym naliczaniem zabójstw do medalu? Próbuję upolować Legię świętej jedności, pierwszy etap to 10 drużynowych asyst przez przygwożdżenie. No i tu następuje problem, bo zlicza się średnio co druga. Strzelam do gościa, wyskakuje napis "drużynowa asysta przez przygwożdżenie", z lewej wyskakuje kółeczko do zliczania... i nic. Nie "przeskakuje" o jedno dalej. Niby gra "widzi" punkt, ale go nie zlicza.
Ktoś coś wie? Ktoś miał taki problem?

Komentarz

• pavulonik100
    7 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 7 Member
    Miałem to samo.Przez kilka rund nie zaliczało nic.W następnej potrafiło normalnie.Urok bf1.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    Trzeba grać snajperem z pukawką co zostawia 12 hp-20 hp na dobicie - gewehr 95 piechota, martini-henry itp. zliczy w jednym meczu.
  • Siwy911
    6 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 8 Member
    A ja dalej to mam
  • Kuupricz
    1 postsMember, Battlefield, Battlefield 1 Posty: 1 Member
    U mnie występuje problem  z brakiem naliczania asyst z uzyciem peryskopu czy ktos mial cos podobnego i znalazl rozwiazanie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!