Battlefield 1 Spring Update

«134
Kilgour-Alex
498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
edytowano kwiecień 2017
Poniżej zmiany :)

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/update-notes/spring-update

Się będzie działo :)
Dodatkowo:

https://www.battlefield.com/pl-pl/calendar/battlefield-1

BF1
Współdzielone premium w Battlefield 1

Od 27 kwietnia do 4 maja
Jako gracz, posiadający Przepustkę Premium Battlefield 1 możesz zaprosić wszystkich znajomych z Battlefield 1 do gry na nowych mapach

Premia do PD w Battlefield 1

25 kwietnia, 9 AM UTC – 2 maja, 9 AM UTC
Zaloguj się i zagraj we wskazanym czasie, by otrzymać premię do PD, grając w oddziale.
Nowa wersja pakietów bojowych 29

Od 27 kwietnia
Zmierz się z członkami ekipy DICE i zdobywaj ich nieśmiertelniki na oficjalnych serwerach
Nagroda: zaloguj się, by zobaczyć, jakie skórki na broń i pojazdy dostępne są w tej wersji pakietów bojowych

FridayNightBattlefield

28 kwietnia, serwery dostępne od 12.00 UTC
Znajdź “#FridayNightBattlefield” i wejdź na oficjalny serwer
Nagroda: szansa na zdobycie nieśmiertelnika #FridayNightBattlefield
Post edited by Kilgour-Alex on

Komentarz

• SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Z czego tu się cieszyć ? Dają to co powinno być od początku w grze. Na dodatek robią to ślamazarnie.
  • MH9O
    15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    "Kule wystrzelone przez zabitych graczy zadają obrażenia, jeśli ofiara zdążyła strzelić przed śmiercią. Pozwala to na sprawiedliwą wymianę ognia."

A mogłem się założyć... Jak mówiłem kumplowi, że jeśli w tym samym czasie wymieniam się z kimś ogniem (przykładowo strzał ze snajperki) i zginę jako pierwszy to mój ostatni pocisk nie zadaje obrażeń to się śmiał, że wymyślam teorie spiskowe....
  • DzikiWieprzuu
    217 postsPosty: 222Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Pobiera Wam normalnie patch? Bo u mnie kręci się to cholerne kółko i mam cały czas przygotowywanie.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    OldSpice_Max napisał użytkownik: »
    Pobiera Wam normalnie patch? Bo u mnie kręci się to cholerne kółko i mam cały czas przygotowywanie.

Przygotowanie? Tez tak mialem, 15 min i ciagle sie krecilo. Anulowalem to, zrestartowalem origina i potem juz normalnie poszlo.
  • TheGhartan
    152 postsPosty: 157Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zaloguj się i zagraj we wskazanym czasie, by otrzymać premię do PD, grając w oddziale.
    Tego nie rozumiem, w jakim oddziale ? W drużynie, w plutonie ? Bo nie zauważyłem żebym dostawał jakąkolwiek premie.
  • Faithli
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Nie sposób dotrzeć do leżącego by reanimowac, gdyż umiera w 2 sec... Masakra.
  • SkyZeWonsem
    1290 postsPosty: 1,303Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Ciekawe kiedy "naprawią" autoleczenie. Jedna rzecz a wiele by zmieniła w kwestii przydatności medyków. Na pewno zwiększyła by się ich ilość na polu walki - no i sam sposób walki.
  • Kilgour-Alex
    498 postsPosty: 508Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    TheGhartan napisał użytkownik: »
    Tego nie rozumiem, w jakim oddziale ? W drużynie, w plutonie ? Bo nie zauważyłem żebym dostawał jakąkolwiek premie.

Właśnie też nie wiem o co chodzi z premią - może jak się gra z plutonem to masz tą premię do xp którą normalnie musisz dodatkowo odpalić ?
  • Faithli
    5 postsPosty: 5Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Teraz medykiem, zgodnie z jego "przeznaczeniem", nie da się grać...
  • MH9O
    15 postsPosty: 16Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 1 Member
    Powiedzcie co takiego stało się medykowi, że tyle ludzi narzeka? Kilka dni nie będę mógł pograć, żeby samemu sprawdzić, a bardzo mnie to ciekawi.
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    MH9O napisał użytkownik: »
    Powiedzcie co takiego stało się medykowi, że tyle ludzi narzeka? Kilka dni nie będę mógł pograć, żeby samemu sprawdzić, a bardzo mnie to ciekawi.

Urwalo mu noge i nie moze zdarzyc podnosic umierajacych ;)
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

Właśnie też nie wiem o co chodzi z premią - może jak się gra z plutonem to masz tą premię do xp którą normalnie musisz dodatkowo odpalić ?

Moim zdaniem premia została przyznana automatycznie i jest do wykorzystania, w skrzynce jej nie dostałem , a pojawiła się sama

Co do medyka to wielu ludzi gra nim nie tak jak się powinno grać , dostał bronie dystansowe , powinien się trzymać za ,, pierwsza linia atak ,, i wykonywać swoje zadanie
  • SkyZeWonsem
    Faithli napisał użytkownik: »
    Teraz medykiem, zgodnie z jego "przeznaczeniem", nie da się grać...
    To wróćmy do autouzupelniania granatów i niech dadzą jeszcze autouzupelnianie amunicji.
  • Faithli
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Kilgour-Alex napisał użytkownik: »

Moim zdaniem premia została przyznana automatycznie i jest do wykorzystania, w skrzynce jej nie dostałem , a pojawiła się sama

Co do medyka to wielu ludzi gra nim nie tak jak się powinno grać , dostał bronie dystansowe , powinien się trzymać za ,, pierwsza linia atak ,, i wykonywać swoje zadanie

Racja i tak próbuję grać, jednak ciężko komuś pomoc w 2 sec. Nierealne...
  • LucasSz_PL
    edytowano kwiecień 2017
    Hmm, no dziwne, gralem dzis dwie operacje i ze cztery linie frontu i w kazdej pieknie sie medykiem gralo. Bez problemu mozna podnosic i jak ktos mnie zaznaczyl gdy umarlem, tez bez problemu dobiegal. Moze to od trybu rozgrywki zalezy albo cos, nie wiem.
    Mam pytanie odnosnie tych nowych typow broni. Gralem dzis troche hellem i martini ale wogole nie widze postepow w odblokowaniu tych broni, tak jakby tych killlsow mi nie zaliczalo. Wczesniej, przy odblokowywaniu broni z dodatku bylo widac, jak sie robi zolty pasek postepu na tym kolku plus ilosc zabojstw, teraz kompletnie nic. Czy normalnie wam zalicza do tego zadania?
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsPosty: 572Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    MH9O napisał użytkownik: »

Nic się nie stało. Jak ktoś nie chce być reanimowany to ma gdzieś czy medyk poinformuje go że go podniesie czy nie i
    LucasSz_PL napisał użytkownik: »
    Hmm, no dziwne, gralem dzis dwie operacje i ze cztery linie frontu i w kazdej pieknie sie medykiem gralo. Bez problemu mozna podnosic i jak ktos mnie zaznaczyl gdy umarlem, tez bez problemu dobiegal. Moze to od trybu rozgrywki zalezy albo cos, nie wiem.
    Mam pytanie odnosnie tych nowych typow broni. Gralem dzis troche hellem i martini ale wogole nie widze postepow w odblokowaniu tych broni, tak jakby tych killlsow mi nie zaliczalo. Wczesniej, przy odblokowywaniu broni z dodatku bylo widac, jak sie robi zolty pasek postepu na tym kolku plus ilosc zabojstw, teraz kompletnie nic. Czy normalnie wam zalicza do tego zadania?

Ja zacząłem od Selby 1906 i nalicza normalnie.
  • xF_JanKiller
    472 postsPosty: 478Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Zrobiony hell - nalicza normalnie , można zabijać i poskładać miny , nic nie koliduje
    Hell sam w sobie spoczko

Zrobiłem przed chwilą martini i po paru minutach gry stwierdzam że nie będzie to broń grywalna
    Ma taki odrzut że nie widać gdzie leci pocisk , czy celować wyżej czy może niżej. Może jak ktoś będzie stał w miejscu to będzie można zabić

Cisne teraz selba a już na pierwszy rzut oka widać że mondragon snajperski ma lepsze statystyki i 5 pestek więcej

Broń u wsparcia , no cóż też do odblokowania dla oka , grywalna zapewne nie będzie

No i błędy jak były tak są dalej, uniknąć się tego zapewne nie da
  • Hachor_67
    66 postsPosty: 72Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dla mnie porażką jest głosowanie na mapę które zagościło na stałe, rozumiem to na serverach prywatnych
  • NeXalem
    1 postsPosty: 1Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Member
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Dla mnie porażką jest głosowanie na mapę które zagościło na stałe, rozumiem to na serverach prywatnych

I to jest moje pytanie, czy da sie jakos to obejsc zeby nadal byla standardowa rotacja map ? Bo jakos grac w dwie mapy non stop to mi sie nie chce.
  • LukaszX1992
    140 postsPosty: 140Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    JanKiller69 napisał użytkownik: »
    Zrobiony hell - nalicza normalnie , można zabijać i poskładać miny , nic nie koliduje
    Hell sam w sobie spoczko

Zrobiłem przed chwilą martini i po paru minutach gry stwierdzam że nie będzie to broń grywalna
    Ma taki odrzut że nie widać gdzie leci pocisk , czy celować wyżej czy może niżej. Może jak ktoś będzie stał w miejscu to będzie można zabić

Cisne teraz selba a już na pierwszy rzut oka widać że mondragon snajperski ma lepsze statystyki i 5 pestek więcej

Broń u wsparcia , no cóż też do odblokowania dla oka , grywalna zapewne nie będzie

No i błędy jak były tak są dalej, uniknąć się tego zapewne nie da

Ja też odblokowałem Hellriegel 1915 Defensive i naprawdę dobra broń.
    W końcu można pograć szturmowcem na większą odległość.
    Reszty nie widzę sensu odblokowywać.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!