Battlefield 1 Spring Update

24

Komentarz

• hrabiastrus
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 44 Member
    edytowano kwiecień 2017

Co do medyka to wielu ludzi gra nim nie tak jak się powinno grać , dostał bronie dystansowe , powinien się trzymać za ,, pierwsza linia atak ,, i wykonywać swoje zadanie

Najlepiej tam gdzie snajperzy?jak masz walke w zwarciu to bedziesz uprawiał dystanse zeby potem biec i kogos reanimować, a taki delikwent wyjdzie ci kiedy wyciagasz strzykawkę albo zwyczajnie nie dobiegniesz bo cie ujebio.Problem kazdej klasy jest taki ze wiekszosc ludu gra po prostu dla siebie i maja gdzies ,apteczki, amo, czy rozpizdzanie pojazdów.
    Dla mnie porażką jest głosowanie na mapę które zagościło na stałe, rozumiem to na serverach prywatnych

Dla mnie opcja do wyrzucenia albo do poprawki, bo jak tu głosowac na mape która grałes mecz temu;/
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Nie tam gdzie snajperzy i już sobie nie dodawaj
    Zwyczajnie 10-20 metrów dalej
    Na blisko mają ML
    Chodzi o fakt że medyk ma nie wbijać pierwszy bo jest od podnoszenia , leczenia a nie od szturmowania

Edit
    swoją drogą ludzie sami doprowadzają do tego że medyk nie chce ich podnosić
    Bo nie potrafią poczekać tych paru sekund. jeden medyk biegnie na ,, palę ,, i podnosi pod ostrzałem , a drugi pomyśli i zabije wroga albo zginie próbując
    Tak czy siak gra medykiem jest bardzo niewdzięczna

A map do wyboru powinno być więcej. Np 4
    Post edited by xF_JanKiller on
  • patpatrykowski
    132 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 135 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    Dla mnie porażką jest głosowanie na mapę które zagościło na stałe, rozumiem to na serverach prywatnych

Teraz nikt nie będzie grał na fortecy i suezie ;)

edit: Mnie tylko zastanawia dlaczego nie można grać na mapach z podstawki i dodatku razem, tylko są osobne serwery.
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    Poruszacie kwestię medyka, który powinien leczyć zespół poprzez podnoszenie i dawanie apteczki. Ale za to naganne jest gdy mamy medyka, który ma w d....p reanimowanie kogoś jeśli w danym miejscu nie ma już wrogiego zespołu, a wszyscy oczekują reanimacji ? ten koleś se leci dalej ? podnosząc odzyskuje się przewagę bo przeciwny team traci punkty.
    @JanKiller69 Bo nie potrafią poczekać tych paru sekund. jeden medyk biegnie na ,, palę ,, i podnosi pod ostrzałem , a drugi pomyśli i zabije wroga albo zginie próbując - ratować po fakcie. Reanimacja pod ostrzałem to też taktyka jak się umie w takim teamie grać na ostro w zamieszaniu jest duża szansa , że można pokonać w ten sposób przeciwnika.
    @Faithli Teraz medykiem, zgodnie z jego "przeznaczeniem", nie da się grać... - to dzięki ludziom, którzy mają gdzieś podnoszenie i leczenie.
    Klasa medyka powinna dostać tylko pistolet i to wszystko skoro nie umie współpracować zabrać apteczkę i strzykawkę i nie będzie strzelał z wyborowego gdzieś ukryty ?. karabiny wyborowe tylko dla klasy snajpera nie dla medyka.
    Nie potrzebne jest automatyczne uzupełniania granatów, gdyż na wyposażeniu masz jeden lub dwa, tak samo z amunicją jak się wystrzelasz to masz jeszcze nóż.
    Dobre rozwiązanie jest w BH gdzie się samemu odbiera amunicję lub apteczkę co prawda nie dużo , ale zawsze coś i to powinno być kontynuowane.
  • LucasSz_PL
    226 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Posty: 231 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    ps. Dlaczego kasuje posty po edycji ?

Jak zrobisz dwie edycje postu w szybkim czasie to tak jest. Pamietaj, jesli po zrobieniu pierwszej edycji postu zauwazysz, ze o czyms zapomniales i masz zamiar drugi raz edytowac to odczekaj chwile nim to zrobisz, wtedy unikniesz w/w problemu :)
  • xxxDEZERTERxxx
    186 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 188 Member
    Po tym patchu coś się zepsuło z broniami. Tak mniej więcej w połowie rundy moja broń przestaje zadawać obrażenia. Walę do gościa pełny magazynek i nic. Krew się z niego leje i nic. Pozostaje tylko zmienić serwer, bo z niedziałającą bronią raczej nie wiele zdziałamy.

Drugi bug (mniej ważny) to jak podniesiemy broń przeciwnika zaczynamy gadać w jego języku np. grająca Brytyjczykiem zaczynamy szprechać po niemiecku.
  • hrabiastrus
    42 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 44 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Po tym patchu coś się zepsuło z broniami. Tak mniej więcej w połowie rundy moja broń przestaje zadawać obrażenia.
    Ja to już zauwazyłem wczesniej , są takie momenty w grze kiedy po prostu mozesz ☹☹☹☹ po tysiąc kul i nikogo nie zabijesz , następna sprawa to odradzanie się przed czołgiem przeciwnika jezeli nie odradzasz się przy towarzyszu z drużyny, ale ta melodia to już jest od BF4.I nowa hiotoria po wyrzuceniu granatu w tłum (w pomieszczeniu) szarża nagle następuje wypadek i zołnierz wbija się w sciane..
    Klasa medyka powinna dostać tylko pistolet i to wszystko skoro nie umie współpracować zabrać apteczkę i strzykawkę i nie będzie strzelał z wyborowego gdzieś ukryty ?
    A ty powinieneś dostać bana za pisanie pierdoł .Medykiem gra mało osób także z powodu tego że ta klasa jest wymagająca , tutaj musisz podnosic rzucać apteczke i użerać się z matołami do których podbiegasz a ci znikają .Nie to co nagminna pierdoła snajper co siedzi w koncach mapy i na jednego hita czeka z butelką benzyny na plecach .Czy też wsparcie co wystarczy nie mieć zadnego skilla i tylko celownik trzymać na oponencie a amo nie rzuci też.
    Post edited by hrabiastrus on
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    edytowano kwiecień 2017
    A ja wczoraj kląłem, że Huot Automatic nie zabija :) A tu proszę. Patch go "naprawił".
    Edit.
    Respy po zabiciu weszły na wyższy poziom. Jest gorzej niż było. Dydek dawno leży a tu nagle ni z gruchy wyskakuje z niego przeciwnik.
    Post edited by SkyZeWonsem on
  • Tiger_Itself
    187 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 199 Member
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »
    Po tym patchu coś się zepsuło z broniami. Tak mniej więcej w połowie rundy moja broń przestaje zadawać obrażenia. Walę do gościa pełny magazynek i nic. Krew się z niego leje i nic. Pozostaje tylko zmienić serwer, bo z niedziałającą bronią raczej nie wiele zdziałamy.

Drugi bug (mniej ważny) to jak podniesiemy broń przeciwnika zaczynamy gadać w jego języku np. grająca Brytyjczykiem zaczynamy szprechać po niemiecku.

To nie bug gry to tak jest jak się podnosi czyjąś broń, a po przejęciu pojazdu nie można go naprawić tylko trzeba z niego wyjść i naprawić.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    TGR_Recon napisał użytkownik: »
    @Faithli Teraz medykiem, zgodnie z jego "przeznaczeniem", nie da się grać... - to dzięki ludziom, którzy mają gdzieś podnoszenie i leczenie.
    Klasa medyka powinna dostać tylko pistolet i to wszystko skoro nie umie współpracować zabrać apteczkę i strzykawkę i nie będzie strzelał z wyborowego gdzieś ukryty ?. karabiny wyborowe tylko dla klasy snajpera nie dla medyka.

Tak było i będzie BF3, BF4 czy Hardline niczym nie odbiegają od BF1 i broń nie ma tu większego znaczenia. Natomiast DICE zamiast zachęcać do leczenia, reanimowania pogarsza sprawę dając takie głupie zadania medykowi jak zabicie określonej liczby przeciwników z granatnika który z przeznaczeniem tej klasy nie ma nic wspólnego.
  • xF_JanKiller
    472 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 478 Member
    Respy po zabiciu weszły na wyższy poziom. Jest gorzej niż było. Dydek dawno leży a tu nagle ni z gruchy wyskakuje z niego przeciwnik.

to swoją drogą plaga i problem który trwa dzielnie od początku gry , ale lepiej zrobić rekina na mapie (mowa o easter eggu) niż naprawić coś co jest faktycznie problemem i momentami doprowadza do szału

• Tiger_Itself
    edytowano kwiecień 2017
    hrabiastrus napisał użytkownik: »
    Po tym patchu coś się zepsuło z broniami. Tak mniej więcej w połowie rundy moja broń przestaje zadawać obrażenia.
    Ja to już zauwazyłem wczesniej , są takie momenty w grze kiedy po prostu mozesz ☹☹☹☹ po tysiąc kul i nikogo nie zabijesz , następna sprawa to odradzanie się przed czołgiem przeciwnika jezeli nie odradzasz się przy towarzyszu z drużyny, ale ta melodia to już jest od BF4.I nowa hiotoria po wyrzuceniu granatu w tłum (w pomieszczeniu) szarża nagle następuje wypadek i zołnierz wbija się w sciane..
    Klasa medyka powinna dostać tylko pistolet i to wszystko skoro nie umie współpracować zabrać apteczkę i strzykawkę i nie będzie strzelał z wyborowego gdzieś ukryty ?
    A ty powinieneś dostać bana za pisanie pierdoł .Medykiem gra mało osób także z powodu tego że ta klasa jest wymagająca , tutaj musisz podnosic rzucać apteczke i użerać się z matołami do których podbiegasz a ci znikają .Nie to co nagminna pierdoła snajper co siedzi w koncach mapy i na jednego hita czeka z butelką benzyny na plecach .Czy też wsparcie co wystarczy nie mieć zadnego skilla i tylko celownik trzymać na oponencie a amo nie rzuci też.
    @hrabiastrus Medykiem gra mało osób także z powodu tego że ta klasa jest wymagająca , tutaj musisz podnosic rzucać apteczke i użerać się
    Jak gram to mam sporo medyków na serwerze i nie powiesz mi , że mało ludzi tą klasą gra bo dużo , a zachęcają ich dobre giwery po wyborowych kończąc. Nie musisz się użerać po prostu nie podnosisz tak jak to jest w większości przypadków. Jak gram medykiem to zawsze podnoszę, a jeśli jestem pod ostrzałem to daruję sobie może zdążę po wszystkim i nieraz są gracze którzy czekają aż reanimuję to dla mnie jest satysfakcja i przyjemność pomóc kompanowi. W ten sposób może ktoś się odwzajemni i nie powiem przypadki są porządnych graczy i doceniam ich za to .
    @hrabiastrus Nie to co nagminna pierdoła snajper co siedzi w koncach mapy i na jednego hita czeka
    Klasa snajpera jest jak najbardziej jako zwiadowca i z dala osłania zespół to dzięki nim wiesz gdzie są przeciwnicy. Szybkość jego giwery i medyka która jest lepsza? Snajper może grać w zwarciu i ty jako medyk przegrasz to zwarcie tylko snajper nie reanimuje, a eliminuje cele strategiczne takie jak medyk. Tak gram wszystkimi klasami zależnie od sytuacji , a grając snajperem w pierwszej kolejności eliminuję medyka i po wszystkim. Są snajperzy, którzy tylko na dystans się trzymają to gracze, którzy nie są w jakiś plutonach lub po prostu sami grają. Czołgami też przecież walą z dystansu i nie wjeżdżają w zwarcie bo po chwili nie ma już czołgu jak team przeciwny ma szturmowców. Zagraj operację sobie i team broniący się ma mniejsze szanse obrony niż atakujący , którzy dysponują i czołgami i sterowcem. Ale obrona jeśli trafi się z dobrych graczy gdzie wszystkie klasy współpracują to takiego punktu nie przejmą atakujący. Grając w ataku duża szansa jest wygranej, ale to nie jest tak do końca powiedziane.
    @hrabiastrus Medykiem gra mało osób także z powodu tego że ta klasa jest wymagająca , tutaj musisz podnosic rzucać apteczke i użerać się z matołami do których podbiegasz a ci znikają
    po co mają czekać, aż medyk ich podniesie skoro jest w tym czasie pojazd do przejęcia z respa.
    @hrabiastrus użerać się z matołami
    właśnie czy dla ciebie wszyscy są tym jak to określasz.
    Post edited by Tiger_Itself on
  • LukaszX1992
    142 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 142 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Edit.
    Miałem takich sytuacji bardzo dużo nawet przed tą aktualizacją, ale teraz mam wrażenie że dzieje się to częściej.
    C_K_Dezerter87 napisał użytkownik: »

Miałem dzisiaj dokładnie to samo.
    Nawalam w gościa, a temu nic i w końcu mnie zabił.
    Myślę sobie może jakiś lag czy coś, ale po odrodzeniu sytuacja się powtórzyła.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    edytowano kwiecień 2017
    Z tymi obrażeniami to wina zmiany w netcode odnośnie pingu. Miały one usunąć przewagę graczy z wysokim pingiem nad graczami z niższym ale DICE przesadziło. Aktualnie ustawili limit 100ms ale te cuda zdarzają się też poniżej 100. W ciągu kilku dni DICE ma wypuścić Hotfixa i ustawić limit na 150 i ewentualnie naprawią błąd który powoduje że te cuda dzieją się przy małym pingu.
  • Hachor_67
    74 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 80 Member
    edytowano maj 2017
    @KUBATRIIX
    dopóki będzie środowisko CTE to będzie non stop mieszane w grze.

Nie podniecaj się do przodu jak jeszcze gra jest nie wydana, po becie jak będzie udostępniona to możesz się wypowiedzieć na temat COD WW2 ale medykiem tam na pewno nie pograsz :)
    a po przejęciu pojazdu nie można go naprawić tylko trzeba z niego wyjść i naprawić.

nie naprawisz go bo nie jesteś czołgistom, ale jak grasz wsparciem i masz klucz [Repair Tool] to tak :)
    Post edited by Hachor_67 on
  • Tiger_Itself
    Hachor_67 napisał użytkownik: »
    @KUBATRIIX
    dopóki będzie środowisko CTE to będzie non stop mieszane w grze.

Nie podniecaj się do przodu jak jeszcze gra jest nie wydana, po becie jak będzie udostępniona to możesz się wypowiedzieć na temat COD WW2 ale medykiem tam na pewno nie pograsz :)
    a po przejęciu pojazdu nie można go naprawić tylko trzeba z niego wyjść i naprawić.

nie naprawisz go bo nie jesteś czołgistom, ale jak grasz wsparciem i masz klucz [Repair Tool] to tak :)
    Nie tak jesteś czołgistą i przejmujesz inny pojazd to nie naprawisz dopiero po wyjściu z niego.
  • Tiger_Itself
    edytowano maj 2017
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    OldSpice_Max napisał użytkownik: »
    Pobiera Wam normalnie patch? Bo u mnie kręci się to cholerne kółko i mam cały czas przygotowywanie.

U mnie to samo wiedziałem że to głupia gra ale że nawet nie da się zaktualizować to już dno totalne. Dobrze że COD WW2 wychodzi w październiku wtedy wynocha z dysku z tą grą. Co to za cholerne przygotowywanie. Nawet restart kompa nie pomaga :#
    To nie bug gry to tak jest jak się podnosi czyjąś broń

To nie można korzystać od teraz z czyjejś broni ?

hrabiastrus napisał użytkownik: »
    Medykiem gra mało osób także z powodu tego że ta klasa jest wymagająca , tutaj musisz podnosic rzucać apteczke i użerać się z matołami do których podbiegasz a ci znikają.

Bo dali badziewną opcję jaką jest spacja. Co przeszkadzało jak zabity poleżał by 5 sekund dłużej ? Akurat medyk by miał czas na dojście i zareagowanie. Ale nie musi być spacja gdzie w 95% przypadkach każdy ją naciska. W BF4 zreanimowałem ponad 75 tysięcy osób to wiem jak teraz ta spacja cholernie irytuje medyków. Najchętniej to bym wziął tą strzykawkę i wbił w głowę temu kto wymyślił tą opcję ze spacją. W BF4 był jeszcze jeden luksus można było reanimować z odległości 3 metrów, a w BF1 trzeba zreanimować centralnie stojąc nad denatem. Co często naraża nas samych medyków na śmierć wychylając się z za rogu budynku aby tylko zreanimować gdzie nie mamy pewności czy denat nie naciśnie spacji. Był też bonus w postaci którego można było postawić dwie duże apteczki i posiadać szybki defibrylator. W BF1 nie ma żadnych bonusów klasy postaci. Jednym słowem reanimacja w BF1 została zabita dla medyków. Dlatego tak nienawidzę tej gry z trzech powodów: 1. Brak przenoszonych spawnów, 2. Klasa medyka zepsuta na maksa, 3. Najlepszy tryb Szturm tylko dla 24 graczy B)
    To nie bug gry to tak jest jak się podnosi czyjąś broń
    To nie można korzystać od teraz z czyjejś broni ?
    ależ można nawet trzeba jeśli się wystrzelałeś lub gdy to był medyk itd..
  • xF_JanKiller
    dokładnie tak.
    jak to powiedział kolega " życie się samo odnawia, to dajmy jeszcze samoodnawiającą się amunicję"
    A lepiej dać rekina czy jednorożca niż faktycznie zrobić coś tak jak być powinno. Swoją drogą CTE i wpływ "środowiska" na grę jest chyba lekko przesadzony.
    Esport robiony w tej grze na siłę , a raczej brak Esportu jest moim zdaniem smutny

No i miałem wczoraj do czynienia z nowym odliczaniem do następnej rundy :)
    f21yqe.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!