Battlefield 1 Spring Update

124»

Komentarz

• karol_85_6k3s9r
    101 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    A może ktoś wie jak zdobyć te nowe nieśmiertelniki ??
  • prezesow
    200 postsPosty: 205Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    @karol_85_6k3s9r o jakich nieśmiertelnikach mówisz?
  • LucasSz_PL
    226 postsPosty: 231Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha Member
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    patpatrykowski napisał użytkownik: »
    Wszystko ładnie, wszystko fajnie, ale dlaczego nie ma mixmode na serwerach jak w bf4. Podbój, szturm, ctf, właśnie gdzie jest ctf? Ciągle dodają tylko nowe ikonki, nowe nieśmiertelniki, jakieś rekiny, zamiast się skupić na tym co ważne i podstawowe do grania.

Nie ma bo nie ma prywatnych serwerów. Powinny byś serwery jak w BF4 wtedy pojawiły by się ograniczenia jak np. sniper limit, explosion limit itp. Fajna sprawa nie było by głupich granatów gazowych rzucanych non stop, plaga snajperów by się zmniejszyła, samoloty zostały by wyłączone przydała by się sama piechota, bohemoty to też badziew.
    Tylko z drugiej strony pomyśl jak by połączyli tryb szturmu z podbojem. W podboju gra max 64 graczy, a w szturmie (barany zepsuli najlepszy tryb) gra tylko 24 osoby. Jak by z podboju załadował się tryb szturmu to co ponad 30 graczy kick ? :p

W tym momencie masz już trochę możliwości z serwerem, możesz wyłączyć co ci przeszkadza i hasło na serwer ustawić. Ja myślę że wprowadzenie limitów jest kwestia czasu.
    Macie przecież linie frontu, połączenie podboju ze szturmem na 32 graczy, zresztą bardzo fajny tryb, szkoda tylko że ograniczyli go czasem.
  • karol_85_6k3s9r
    101 postsPosty: 108Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    prezesow napisał użytkownik: »
    @karol_85_6k3s9r o jakich nieśmiertelnikach mówisz?

Chodzi mi o nieśmiertelniki, rewers-społeczność:

1. Answers HQ
    2. Prost!
    3. Play to Give (to jakaś akcja charytatywna ale jak wziąć w niej udział ?)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!