Co się porobiło z BF1?

1356

Komentarz

• RobKul86
    108 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 117 Member
    edytowano maj 2017
    Mint288 napisał użytkownik: »
    zreszta nie żyjemy w ,, średniowieczu " gdzie dysk miał pojemność 120gb
    To mój pierwszy PC był chyba z okresu kredy. HDD 1,6 GB, procek Pentium 166 Mhz i 2 MB RAM :wink:
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Mój podobny...aj aj aj lata lecą technika idzie do przodu ☺️
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    edytowano maj 2017
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    RobKul_hyhy napisał użytkownik: »
    A ja mam Premium i też zajmuje 56 GB...

Czyli co posiadam już premium choć nawet go nie kupiłem ? Co za polityka DICE pobierania wszystkiego może klient się kiedyś zdecyduje i nie będzie musiał ściągać B)
    Tak właśnie jest. Pobierana jest pełna zawartość gry, łącznie z mapami i broniami bez względu na to czy masz wykupiony dodatek, premium czy też nie.
    nie żyjemy w ,, średniowieczu " gdzie dysk miał pojemność 120gb ...Gdyby bf1 miał zajmować i 200gb to i tak bym w niego grał bo to dla mnie poprstu dobra gra i odpoczynek po dniu pracy
    Jak 120GB na dysku to jest dla Ciebie średniowiecze to ciekawe co powiesz o czasach gdy miały po 5MB

edytowano maj 2017
    AgentBartezz napisał użytkownik: »
    KUBATRIIX napisał użytkownik: »
    RobKul_hyhy napisał użytkownik: »
    A ja mam Premium i też zajmuje 56 GB...

Czyli co posiadam już premium choć nawet go nie kupiłem ? Co za polityka DICE pobierania wszystkiego może klient się kiedyś zdecyduje i nie będzie musiał ściągać B)
    Tak właśnie jest. Pobierana jest pełna zawartość gry, łącznie z mapami i broniami bez względu na to czy masz wykupiony dodatek, premium czy też nie.
    nie żyjemy w ,, średniowieczu " gdzie dysk miał pojemność 120gb ...Gdyby bf1 miał zajmować i 200gb to i tak bym w niego grał bo to dla mnie poprstu dobra gra i odpoczynek po dniu pracy
    Jak 120GB na dysku to jest dla Ciebie średniowiecze to ciekawe co powiesz o czasach gdy miały po 5MB

Oj, panowie... A co powiecie na ZX Spectrum, na przykład, który miał 128kB RAM a dysku nie miał. Gry wczytywało się z taśmy magnetofonowej... Takie czasy pamiętam.

A co do gry: BF1 ma swój klimat, grafika mi się podoba ale zgodzę się, że jest cholernie zbugowana a próby jej naprawiania powodują jeszcze więcej błędów.
  • Mint288
    19 postsMember, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1 Posty: 20 Member
    Oj Pany Pany czasy się zmieniają gry...kiedyś były inne standardy teraz są zupełnie inne...aczkolwiek jakoś klimat return to castle wolfenstein i wrażenia jak pierwszy raz za dzieciaka grałem były nieporównywalnie większe i był efekt woow...No ale nie robiąc PDF topu to mam ponad 100h przegranych ,wykupione premium i nie żałuje wydanych pieniędzy,gra dostarcza mi frajdy i tylko żona marudzi ze ciagle bf i bf
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    Bo ostatnim patchu chyba wreszcie netcode naprawili.
  • Wenevo
    15 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 19 Member
    ZULUGULAA napisał użytkownik: »
    Nic nie szkodzi żebyś tez te 2Tb sobie kupił...w czym jest problem ?

Bidny jestem :'(

bea511c4d1f8b4cc.jpg

Ten typ to jakiś trol, którzy wlasnie niszcza tą grę bo ich to bawi. Wszystko mu nie pasuje, na wszystko narzeka. Jeżeli ten typ serio jest taki poza internetem to wspolczuje rodzinie :dizzy:

A co do BF1 to ma pelno bledow i nie jest gra idealna, ale po pracy usiasc pograć ze znajomymi przy TS3 jest jak najbardziej spoko. Tylko te dodatki powinny wychodzić o wiele wczesniej niz co kilka miesiecy
  • AgentBartezz
    415 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 416 Member
    edytowano czerwiec 2017
    Wenevo napisał użytkownik: »
    Ten typ to jakiś trol, którzy wlasnie niszcza tą grę bo ich to bawi. Wszystko mu nie pasuje, na wszystko narzeka. Jeżeli ten typ serio jest taki poza internetem to wspolczuje rodzinie :dizzy:
    Ale my wszyscy o tym dobrze wiemy :smiley: Chociaż może nie wszyscy...

edytowano czerwiec 2017
    BF1 to krok wstecz w stosunku do BF4. Zaczynajac od dzialania samej gry po sama rozgrywke. BF4 w dniu premiry daleki byl od idealu ale tak gdzies po pol roku, 4 miesiacach kiedy wszystko polatali, naprawde fajnie sie gralo bez jakis znaczacych problemow.

Pewnie nie dlugo w BF4 na PC bedzie wiecej graczy niz w BF1. Patrzcie tu na statyski , liczbe graczy http://bf1stats.com/ http://bf4stats.com/ Srednia z dnia to juz tylko kwestia paru tysiecy. Jak wyszedl BF1 to mial srednio 180 tys a BF4 20-40 tys. I tak "1" bardzo szybko i znaczaco zaczelo ubywac graczy. Jakos po 4-5 miesiacach liczba w BF1 spadla do 60tys a Bf4 zanotowal wzrost do okolo 30tys. Sam mam premium, zgrana grupe znajomych a do gry jakos juz nie ciagnie. Czesc ciagle gra w 4 sam tez mysle zeby na nowo zainstalowac.

Kolejny dodatek w lipcu? Pewnie libcza w "1" spadnie o polowe do tego czasu.
    BF5..Squad Conquest, Rush - limited time only. Battle Royale - Permanent...WTF!!!??
  • AgentBartezz
    Ja poszedłem dalej i ostatnio jak gram w jakiegoś Battlefielda to "3".
    Niedługo zobaczy się co z tego wyjdzie
  • DzikiWieprzuu
    217 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 222 Member
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Niedługo zobaczy się co z tego wyjdzie

Sky, grałem w to. Było mało graczy ale grało się przyjemnie ale bugów i lagow było tyle co w armie. Czyli mnóstwo.
    Chciałbym się mylić ale wydaję mi się, że będzie to kolejna beznadziejnie dopracowana gra... Wiem co mówię, jestem weteranem Army (kocham i nienawidzę), zęby na bohemii zjadłem.
    W BF jestem nowy (poza epizodami) , patrzę czasami jak narzekacie na pierdoly. Oj cieszcie się, że z bohemia nie macie do czynienia. EA i Dice przy Czechach to wzór.
  • Kilgour-Alex
    498 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 508 Member
    @SkyZeWonsem Panie a co Ty na to:

:) ?
  • SkyZeWonsem
    1304 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Posty: 1,317 Member
    Przyglądam się temu od dłuższego czasu. Wygląda ciekawie ale ... Jakoś szkoda mi kasy.
  • DzikiWieprzuu
    Ja mam RS2. Kupiłem za 46 zł na znanym portalu aukcyjnym.
    Gra się wybornie, jest miodnie i trudno.
    Niestety oprawa graficzna wręcz razi oczy. Niby nigdy dla mnie grafika nie była istotna ale Unreal Engine 3 wyjątkowo mnie wkurza. Nie tyle sama grafa co kolorystyka.
    Zdecydowanie ładniejsza w moim przekonaniu jest surowa grafika w Day of infamy. Niby brzydka grafa ale przejrzysta i to mnie nie drażni.
    Dam jeszcze RS2 szansę niejedną zapewne jeszcze ale muszę chyba pokombinować ze sweetfx.
  • lucidstorm
    16 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1 Posty: 17 Member
    edytowano czerwiec 2017
    Tylko te dodatki powinny wychodzić o wiele wczesniej niz co kilka miesiecy

powinny szybko wyjść, żeby wreszcie zajęli się właściwym battlefieldem 5, brakuje tu gry z pełnym setem pojazdów.
  • ChaosIsMyMaster
    568 postsMember, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Posty: 572 Member
    MaxUnited89 napisał użytkownik: »
    Ja mam RS2. Kupiłem za 46 zł na znanym portalu aukcyjnym.
    Gra się wybornie, jest miodnie i trudno.
    Niestety oprawa graficzna wręcz razi oczy. Niby nigdy dla mnie grafika nie była istotna ale Unreal Engine 3 wyjątkowo mnie wkurza. Nie tyle sama grafa co kolorystyka.
    Zdecydowanie ładniejsza w moim przekonaniu jest surowa grafika w Day of infamy. Niby brzydka grafa ale przejrzysta i to mnie nie drażni.
    Dam jeszcze RS2 szansę niejedną zapewne jeszcze ale muszę chyba pokombinować ze sweetfx.

Mam ten sam problem. Nie wiem czy to kwestia ustawień ale nawet na ultra grafika tak razi w oczy że się odechciewa. To nie przypomina wyglądu z video Kromki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!