Co się porobiło z BF1?

12346»

Komentarz

• RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2017
    SkyZeWonsem napisał użytkownik: »
    Nie ma serwerów gdzie by były wszystkie mapy. Albo podstawka albo dodatek.

Fakt, to boli. Albo masz w kółko mapy z podstawki, albo w kółko mapy z dodatku. Nie dość tego - jak wprowadzają nową mapę (jakby było przy Ofensywie Nivelle'a czy Praise de Tahure) to przy wyborze "szybkiej gry" na okrągło wczytywało tylko te nowe mapy. Jak chciałeś pograć np. w Przełamanie, Wzgórza Verdun czy Fort de Vaux - to mogłeś tylko się modlić, żeby ją wczytało.
  • SkyZeWonsem
    1288 postsPosty: 1,301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    edytowano sierpień 2017
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    I co ? Znowu będzie wszystko rozrzucone jak gnój po polu. Końca poprawek nie widać a już w 2018 zapowiedzieli kolejnego BF-a. Brawo.
    Tak musi być , nawrzucają wszystkiego i to nie działa potem to poł roku poprawiają i to z marnym skutkiem.Jako gracz zamiast czerpać przyjemność z rozgrywki muszę zmagać się z niedopracowanym tytułem albo uczyć się od nowa grania bo wprowadzili coś nowego.Balans gry zostaje przewalony praktycznie co patch dlatego od chyba kwietnia przestałem w tą gre grać, a jak mam chęć to więcej niż jedna runda w tej grze nie wytrzymuje.
    Dodatków nie kupuje, nie mam zamiaru finansować gry która jest ciągle w fazie testów i zmian.Na następnego mam już wywalone bo historia się pewnie powtórzy.
  • RobKul86
    107 postsPosty: 115Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Dice bije kolejne rekordy pod względem balansu rozgrywki: Suez i po dwóch minutach cała drużyna zepchnięta praktycznie na respa, bez możliwości zrobienia flanki. Aż się odechciewa tej gry... Przestaję wierzyć, czy kiedykolwiek naprawią tego BF'a.
  • SkyZeWonsem
    1288 postsPosty: 1,301Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    W sumie wystarczyło by gdyby pociąg mógł przejąć jedną flagę.
  • RobKul86
    edytowano sierpień 2017
    Jakie wrażenia na "Przełęczy Łupkowskiej"? Jak dla mnie kolejny fail. Fajny projekt mapy, tylko... no właśnie... kamperiada, problemy z dostrzeżeniem wrogów i zupełnie zbędne samoloty. Nie wiem, czy ja już tak narzekam dla narzekania, czy te mapy są coraz bardziej nieprzemyślane.
  • patpatrykowski
    132 postsPosty: 135Member, Battlefield, Battlefield 4, Battlefield 1, BF1IncursionsAlpha, Battlefield V Member
    Przełęcz średnia moim zdaniem. Między D a B i D a E za dużo otwartej przestrzeni, nawet krzaków nie ma, dobre miejsce na snajpy. Między D i C wiadomo młyn i tam się dzieje. Samoloty zbędne, tu się zgadzam. Podobają mi się te doliny i wzniesienia, możliwe że jest pogoda burza śnieżna, jeszcze nie trafiłem, ale chciałbym żeby była.
  • SkyZeWonsem
    Przełęcz słaba bo to typowa kolejna mapa dla snajperów. Na szturmie najlepiej to widać. Wystarczy, że jedna ze stron będzie miała takie stado baranów i po grze - oczywiście po stronie baranów. Wczoraj, parę rund rozegrałem i szliśmy jak burza po tych baranach. Zero oporu na telegrafach.
  • hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano sierpień 2017
    Po ostatnim patchu gra mi się lepiej .Pograłem nawet 3 dni pod rząd 0_0 , a dawno mi się nie zdarzyło . Zobacze jak to się potoczy dalej , mam nadzieje ze nie był to jakiś hotfix który ma na celu kupno dodatków a potem będzie po staremu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!