Jaki macie Ping?

lB0GUSl
13 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
Przez wifi mialem 60-75. Podlaczylem kabel i dalej 60-75. Zastanawiam sie czy da sie cos z tym zrobic. Serwery bfa podobno sa w Irlandii i Holandii.

Komentarz

• hrabiastrus
    42 postsPosty: 44Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield 1 Member
    edytowano maj 2017
    Po ostatnim patchu można sprawdzac kto ma jaki ping w grze , ja mam podobny jak twój, wydaje mi sie ze on jest nie najgorszy standardowy, ba niektórzy to mają po 170 i myslisz ze maja powód do zmartwien?Przed patchem pewnie było tak samo, a jednak się gra gorzej.Tak samo jak z tymi zegarkami i kwadracikami.Łącze takie same ale sie pojawiaja zegarki, wysokie pingi, DICE chce powiedzieć, to nie nasza wina to wina waszych łącz?
  • lB0GUSl
    13 postsPosty: 20Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Battlefield 1, Battlefield V Member
    Moze i jest standardowy ale wczesniej niemialem takich sytuacji ze przy wymianie ognia jeden na jeden gine ja i oponent bardzo czesto mam takie sytuacje. Wczesniej na poczatku przed którąś tam aktualizacją byly tylko kreski oznaczające poziom Ping i zawsze mialem Full po jakiejś aktualizacji zawsze brakowalo jednej. Takich co mają 170 jest niewielki odsetek popatrz jaka jest srednia niewiecej jak 45. Przy FPSach ping powinien byc nie wiekszy jak 60 a najlepiej ponizej 30.
  • GladkiPL
    54 postsPosty: 58Member, Battlefield, Battlefield 3, Battlefield 4, Battlefield Hardline, Game Changer, Battlefield 1 Game Changer
    Ja również mam Ping w granicach 60-75 ms na WiFi. Nie sprawdzałem tego po kablu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!